تصویری از 6 سال بازداشت را نشان می دهد خطرات قرار دادن پلیس در مدارس ابتدایی

زمانی که ایالات متحده مانند فلوریدا با تصویب قوانین به قرار دادن بیشتر افسران پلیس در مدارس ایده این است که به نگه داشتن بچه ها امن است.

انتشار اخیر از بدن فیلم دوربین از دستگیری یک کودک 6 ساله در فلوریدا با این حال نشان می دهد که گاهی اوقات یک تهدید برای دانش آموزان, افسران خود را.

این ویدئو نشان می دهد که دو افسر پلیس با قرار دادن یک کودک 6 ساله در محدودیت و از بین بردن او از مدرسه در حالی که همه دانش آموز گریه و التماس منتشر خواهد شد. یکی از افسران می رود به لاف زدن در مورد چگونه بسیاری از مردم او را دستگیر و به مراجعه به دانشجو بازداشت به عنوان تنظیم “رکورد جدید” برای او جوانترین بازداشت.

همانطور که معلوم است این بود که یکی از دو دختر 6 ساله دستگیر شده توسط افسر در مدرسه آن روز.

به جای محافظت می این دانش آموزان بسیار جوان بودند مهار و دستگیر شد. هر یک مواجه بزه باتری اتهامات به عنوان یک نتیجه از رفتاری طغیان در مدرسه از جمله دانش آموز در تصویری که لگد مدرسه کارمند.

در حالی که بازداشت این دو دانش آموزان ابتدایی در اورلاندو نیست هر روز تکرار آنها منعکس کننده بدن از تحقیقاتی که نشان می دهد پلیس در مدارس – آنها به طور رسمی شناخته شده به عنوان منابع مدرسه افسران یا SROs – می توانید چه در غیر این صورت یک روال مدرسه انضباطی وضعیت و تشدید آن را به یک سطح کاملا متفاوت.

من پایه که ادعای در کار من به عنوان یک محقق که مورد مطالعه نظم و انضباط مدرسه, مدرسه ایمنی و نقش مدرسه منابع افسران در مدارس ابتدایی است.

کار من میریزد نور بر روی بالقوه ناخواسته عواقب ناشی از منابع مدرسه افسران – و همچنین راه هایی که رهبران مدرسه می تواند به جلوگیری از موقعیت های مثل این دستگیری ها که باز شدن در اورلاندو است.

رشد حضور

دانشکده منابع افسران که قسم خورده ماموران با دستگیری قدرت به طور فزاینده ای شایع در مدارس ابتدایی است. بین سال های 2005 و 2015, درصد از مدارس ابتدایی با منابع افسران افزایش 64 درصد. در حال حاضر نزدیک به یک سوم مدارس ابتدایی یکی از این افسران حداقل پاره وقت.

این روند قرار است ادامه متحده مانند فلوریدا و مریلند با تصویب قانون در سال 2018 به افزایش حضور پلیس در مدارس است.

پاسخ به رفتار دانش آموزان

قطعا مدارس ابتدایی باید گهگاه مقابله با رفتار خشونت آمیز. در واقع من و همکارانم را در بر داشت که به عنوان بسیاری از 12 درصد از معلمان تجربه تهدیدات یا واقعی حملات فیزیکی از دانش آموزان در هر سال. در مورد در اورلاندو یکی از شش ساله دستگیر شد, در بخش, برای لگد زدن یک عضو هیات طول فوران.

چه طور فزاینده ای در حال تغییر است چگونه مدارس پاسخ به این حوادث خشونت آمیز. حضور پلیس در مدارس نشان داده شده است برای افزایش احتمال که دانشجویان بازداشت شده برای مدرسه آوریم. برای مثال تحقیقات قبلی نشان داده است که سازمان های پلیس که دریافت کمک مالی برای مدرسه پلیس افزایش دستگیری جوانان زير سن 15 سالگی به میزان 21 درصد است.

این ممکن است به دلیل حضور پلیس می تواند تغییر طرز فکر از مدارس به یکی که بیشتر در مورد مجازات بیش از این در مورد آموزش دانش آموزان به همین دلیل رفتار آنها اشتباه است و آنچه آنها می توانند به جبران.

آن را نیز ممکن است که حضور یک افسر پلیس در مدارس شیفت مربیان’ دیدگاه در چه کسی مسئول رفتار دانش آموزان است. به عنوان دیده می شود در بدن, دوربین, فیلم, پرسنل مدرسه نظر می رسد ناراحت کننده با دستگیری دانش آموز. در عین حال آنها نیز تسلیم به تصمیم پلیس برای دستگیری دانش آموز. به عبارت دیگر آنها را به همراه داشت مسئولیت برای پاسخ به یک کودک 6 ساله با دانش آموز رفتار به اجرای قانون به جای مشاهده این مسئولیت را به عنوان خود را.

در کار من و همکارانم انجام داده اند ما پیدا کرده اند که حتی زمانی که مدرسه منطقه سیاست مشخص می کند که منابع مدرسه افسران نباید درگیر در نظم و انضباط بسیاری از افسران تفسیر این سیاست متفاوت است. برای مثال دانشکده منابع افسران ممکن است استفاده از نزدیکی خود را برای جلوگیری از سوء رفتار ممکن است بکشید بدرفتار کنار دانش آموزان به بحث و یا ممکن است در حال حاضر در حالی که پرسنل مدرسه بازجویی و یا جستجو در دانش آموزان است.

مسئولان مدرسه باید یک استاندارد پایین تر برای توجیه یک جستجو از اجرای قانون است. به طور مشابه, مقامات مدرسه می تواند بازجویی از دانشجویان بدون ارائه یک هشدار میراندا – از نظر قانونی مورد نیاز اطلاع از راست به سکوت و یا مشاور حقوقی است که پلیس باید به زمانی که آنها کسی در بازداشت است. اگر افسران در حال حاضر در طول بازجویی و یا جستجو در مدارس می تواند آنها را قادر به دور زدن حمایتهای قانونی است که وجود دارد در خارج از مدارس.

یک مدرسه افسر پلیس می ایستد سازمان دیده بان به عنوان دانش آموزان خوردن ناهار در یک مدرسه در اوهایو. کیت راه/Shuttterstock.com

دانشکده منابع افسران آموزش دیده در درجه اول به عنوان اجرای قانون عوامل است. آن را باید کمی تعجب است که آنها گاهی اوقات به طور پیش فرض برای پاسخ خواهم بازداشت.

نگه داشتن مدرسه پلیس در بررسی

ایالتی فلوریدا وکیل Aramis آیالا کاهش یافته و به تعقیب دانشجویان بازداشت شده در اورلاندو است. او گفت که او حاضر به “آگاهانه هیچ نقشی در این مدرسه به زندان خط لوله است.”

ایالتی فلوریدا وکیل Aramis آیالا صحبت می کند در یک کنفرانس خبری دوشنبه, سپتامبر. 23, 2019 در اورلاندو ، او تایید کرد که دفتر او نمی خواهد تحت تعقیب قرار دادن دو 6 ساله دانش آموزان که دستگیر شده بودند توسط اورلاندو افسر پلیس است . AP Photo/جان Raoux

پلیس محلی آژانس را اخراج افسر درگیر با استناد به نقض سیاست های خود را که نیاز به تایید استاد راهنما از بازداشت کودکان زیر 12 سال سن دارند. همانطور که معلوم است از دو بازداشت در آن روز تنها بود زنگ زد به برتر و برتر این اذعان کرده بودن غافل از این نیاز است که او به جلو آن را به ناظران خود را.

در حالی که این اقدامات نشان دادن تعهد توسط دولت و رهبران محلی برای جلوگیری از تکرار این حادثه وجود دارد راه های دیگر که در مدارس می تواند به جلوگیری از دانشجو سوء همیشه از رسیدن به نقطه بازداشت.

کار من و همکارانم انجام داده اند نشان می دهد که مدارس و سازمان های اجرای قانون باید روشن و متقابلا توافق دستورالعمل برای زمانی که مدرسه منابع افسران درگیر شدن در رفتار بد.

در مصاحبه با منابع افسران پیدا کنیم که بسیاری از آنها پاسخگو به منطقه سیاست ممنوع است که دخالت در نظم و انضباط است. در عین حال در سراسر کشور حدود نیمی از مدارس با منابع افسران را شامل نمی شود زبان در اطراف مدرسه نظم و انضباط و یا دستگیری در موافقت نامه رسمی با اجرای قانون است. بر اساس تحقیقات ما نتیجه می گیریم که منابع مدرسه افسران باید تنها درگیر در موارد بسیار جدی نقض قانونی از جمله به عنوان یک سلاح و یا اعمال و یا تهدید خشونت و باید به در نظر گرفتن سن دانش آموزان درگیر و شرایط از وضعیت.

مربیان نیاز به آموزش

ما در بر داشت که بسیاری از اوقات یک افسر منابع مدرسه را دخالت در نظم و انضباط می آید به عنوان یک نتیجه از فشار از معلمان و مدیران درگیر می شود. برای مثال ما در حال انجام مصاحبه با منابع افسران و پرسنل مدرسه ما روبرو می شوند و تعدادی از مدیران و معلمان است که به طور خاص درخواست افسر منابع مدرسه برای دانش آموزان سخنرانی در سوء بود در حال حاضر برای انضباطی جلسات و در برخی موارد رفتن به یک کلاس درس برای رسیدگی به یک مبارز دانشجویی به جای ترک که به کار اصلی.

به جای درخواست دانشکده منابع افسران به کمک با مسائل نظم و انضباط در دیدگاه معلمان و مدیران مدرسه باید با توجه به آموزش ها و منابع است که تجهیز آنها برای پاسخ دادن به دانشجو سوء رفتار بدون تکیه بر مدرسه ، در اخیر گزارش ملی تقریبا 50 درصد از معلمان گزارش شده نیاز به قرار داده تا با سوء رفتار با توجه به عدم پشتیبانی اداری. تنها 6 درصد از معلمان فکر مدارس باید با استخدام پلیس های اضافی برای کمک به با رفتار دانش آموزان است. آنها ترجیح می دهند که منابع قرار داده می شود به اضافه روان, بهداشت حرفه ای, آموزش دستیاران و اجتماعی کارگران است.

به طور مشابه دانشکده منابع افسران باید آموزش داده شده است که بر مراحل نمو دانش آموزان و نحوه پاسخ به دانشجویی در آوریم. به دیگران اشاره کرده اند که آموزش برای مدرسه منابع افسران است که اغلب محدود و متفاوت در طول و کیفیت در سراسر منطقه. سراسر کشور 93 درصد از منابع مدرسه افسران گزارش آموزش به صورت فعال در بورس است. اما تنها در حدود یک سوم گزارش آموزش در کودک تروما یا مغز نوجوان.

این مهم است برای نگه داشتن دانش آموزان امن در مدرسه است. که گفت: مناطق باید با دقت در نظر بگیرید که آیا پلیس باید در مدارس و اگر در حال حاضر چه نقش آنها باید در آوریم.

این یک نسخه به روز شده از یک مقاله در اصل منتشر شده در سپتامبر 27, 2019.

[ تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de