ویدیو در خفگی مرد سیاه پوست نشان می دهد پلیس هود بر روی او قرار داده

بر اساس ویدئو و سوابقی که روز چهارشنبه توسط خانواده این مرد منتشر شد، یک سیاه پوست که برهنه در خیابان های یک شهر غربی نیویورک دویده بود، پس از آن که گروهی از ماموران پلیس کاپوت را روی سرش قرار دادند، بر اثر خفگی جان خود را از دست داد، سپس صورتش را به مدت دو دقیقه به پیاده رو فشار داد.

دانیل پرود ۳۰ مارس پس از خارج شدن از حمایت از زندگی، هفت روز پس از برخورد با پلیس در روچستر درگذشت. مرگ او تا روز چهارشنبه که خانواده اش یک کنفرانس خبری برگزار کردند و ویدئو دوربین بدن پلیس را منتشر کردند و گزارش هایی را که از طریق درخواست سوابق عمومی به دست آورده بودند، مورد توجه عمومی قرار ن گرفت.

“من یک تماس تلفنی برای برادرم برای دریافت کمک قرار دادم. نه برای برادرم که لینچ شود.» برادر پرود، جو پرود، در یک کنفرانس خبری گفت. “چگونه او را دیدم و به طور مستقیم نمی گویند، “مرد بی دفاع است، باک برهنه بر روی زمین است. اون قبلا ً دستبند زده. بيخيال. چند برادر دیگر باید برای جامعه بمیرند تا بفهمند که این باید متوقف شود؟»

ویدئوها پرود را نشان می دهد که لباس هایش را برداشته بود و وقتی پلیس از او می خواهد روی زمین بیاید و دست هایش را پشت سرش بگذارد، تبعیت می کند. پرود در حالی که چند لحظه با بارش برف سبک روی پیاده رو با دستبند می نشیند، آشفته و فریاد می زند. او فریاد می زند: «اسلحه ات را به من بده، به آن نیاز دارم.»

سپس یک «هود تف» سفید روی سرش قرار می دهند، دستگاهی که قصد داشت از افسران در برابر بزاق یک بازداشتی محافظت کند. در آن زمان نیویورک در روزهای اولیه همه گیر کروناویروس بود.

پرود ميخواد که اونا حذفش کنن

سپس مأموران سر پرود را به خیابان میکوبند. یک افسر که سفیدپوست است با هر دو دست سرش را در برابر پیاده رو پایین نگه می دارد و می گوید «آرام باش» و «تف نکن». یک افسر دیگر زانو را روی پشتش قرار می دهد.

“سعي ميکني منو بکشي!” پرود می گوید، صدایش زیر کاپوت خفه و مگیج می شود.

خيلي خب، بس کن. من بهش احتياج دارم . من به آن نیاز دارم.» مرد مستعد قبل از اینکه فریادهایش به زمزمه ها و گرانت ها روی آورد التماس می کند.

به نظر می رسد مأموران پس از توقف حرکت نگران می شوند، سکوت می کنند و متوجه بیرون آمدن آب از دهان پرود می شوند.

یکی می گوید: «مرد من، تو چرک می کنی؟»

یکی از افسران اشاره می کند که او مدتی است که بیرون، برهنه، در خیابان بوده است. یکی دیگر از اظهارات، “او احساس می کند بسیار سرد است.”

سرش فقط بیش از دو دقیقه توسط یک افسر پایین نگه داشته شده بود، ویدئو نشان می دهد.

سپس ماموران کاپوت را بردارید و دستبند ها و پزشکانش را می توان دید که قبل از اینکه سوار آمبولانس شود، CPR انجام می دهند.

هودهای تف به عنوان عاملی در مرگ چند زندانی در آمریکا و دیگر کشورها در سال های اخیر مورد بررسی قرار گرفته اند.

یک معاینه کننده پزشکی به این نتیجه رسید که مرگ پرود یک قتل ناشی از «عوارض آسفیکسی در تنظیم خویشتن داری فیزیکی» است. در این گزارش هذیان هیجان زده و مسمومیت حاد توسط دانشنامه، یا PCP، به عنوان عوامل کمک کننده فهرست شده است.

پرود اهل شیکاگو بود و تازه برای دیدار با برادرش وارد راچستر شده بود. بر اساس گزارش یک بازپرس امور داخلی، او قبل از اینکه به راچستر، در دپیو، «به دلیل رفتار ناخوشایندش» از قطار اخراج شود.

ماموران پلیس راچستر پرود را برای ارزیابی سلامت روانی در حدود ساعت ۷ بعد از ظهر ۲۲ مارس به خاطر افکار خودکشی – حدود هشت ساعت قبل از برخوردی که منجر به مرگ او شد- تحت بازداشت قرار دادند. اما برادرش گفته است که او تنها برای چند ساعت در بیمارستان است، بر اساس گزارش ها.

پلیس پس از تماس جو پرود با ۹۱۱ در حدود ساعت ۳ صبح دوباره پاسخ داد تا گزارش دهد که برادرش خانه اش را ترک کرده است.

این شهر تحقیقات خود را در مورد مرگ پرود هنگامی که دفتر لتیتیا جیمز دادستان کل ایالت تحقیقات خود را در ماه آوریل آغاز کرد، متوقف کرد. بر اساس قوانین نیویورک، مرگ افراد غیرمسلح در بازداشت پلیس اغلب به جای رسیدگی مقامات محلی به دفتر دادستانی کل تحویل داده می شود.

جيمز روز چهارشنبه گفت تحقيقات ادامه دارد.

شهردار راچستر دوست داشتنی وارن در یک جلسه توجیهی مطبوعاتی گفت: «من می خواهم همه بفهمند که در هیچ نقطه ای از زمان احساس نکردیم که این چیزی است که ما می خواستیم آن را فاش نکنیم.» “ما مانع از درگیر شدن در آن تا زمانی که آن آژانس تحقیقات خود را به پایان رسانده است.”

یکی از افسران نوشت که هود را روی پرود قرار داده اند زیرا او به طور مداوم در جهت افسران تف می کرد و آنها نگران کروناویروس بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو