تصویری سازندگان بازی می خواهند برای به دست آوردن بازیکنان روی نیمکت

در حال حاضر رویز در حال کار کردن و حداقل چهار بار در هفته به لطف یک بازی ویدیویی.

در اتاق خواب او sprints squats امتداد و انجام تمرینات دیگر مانند زانو آسانسور و شانه پرس, همه در حالی که مبارزه با یک عضله محدود اژدها و آن toadies در “حلقه مناسب ماجراجویی” بازی های جدید از نینتندو در ژاپن مصرف کننده غول تکنولوژی.

“من خیلی با تمرکز بر ضرب و شتم نمره بالا و یا غلبه بر دشمن است که قبل از من آن را می دانم 30 دقیقه که گذشت گفت: Ruiz, 26, که در حال مطالعه برای تبدیل شدن به یک دستیار پرستاری در بیکرزفیلد کالیفرنیا.

“حلقه مناسب ماجرا” ایجاد شده برای نینتندو سوئیچ کنسول ها آخرین تلاش های صنعت بازی های ویدئویی به تلاش برای جلب مصرف کنندگان برای دریافت روی نیمکت و فعال تر. توسعه دهندگان در حال تاشو تناسب اندام به بازی به عنوان بخشی از یک دو جانبه استراتژی: برای حفظ بازیکنان با ارائه یک فیزیکی و تاب های گیم پلی سنتی و به منظور جلب در امکانات جدید مثل رویز که به دنبال شکستن یکنواختی کار کردن.

کمپین درخواست برای والدین و مراقبین دیگر نگران مقدار از وقت کودکان صرف چسب به صفحه نمایش. و این بازی ها کمک به مقابله با کلیشه بیحرکت بازیکن نشستن در یک صندلی برای ساعت ها در پایان.

“توسعه دهندگان در حال تلاش برای رسیدن به افرادی که می خواهید سرگرم کننده و تناسب اندام در همان زمان گفت:” ریک Eberhardt یک برنامه مدیر در موسسه تکنولوژی ماساچوست بازی آزمایشگاه. “آنها می دانند که تناسب اندام برای آنها خوب است اما این احساس می تواند کارهای عادی و روزمره در زندگی خود را مشغول.”

تناسب اندام بازی فقط 1% از بازار اما به طور کلی صنعت است که به طور پیوسته در حال رشد است. فروش بازی ها در تمام سیستم عامل های تولید شده $35.4 میلیارد دلار در ایالات متحده در سال گذشته تا 2% از سال 2018 به گفته NPD Group یک شرکت تحقیقات بازار.

“ما آخرین اطلاعات نشان می دهد که 73 درصد از ما مصرف کنندگان بازی بازی های ویدئویی از یک نوع و یا دیگری گفت:” حصیر Piscatella یک صنعت تحلیلگر NPD. “با توجه به طیف گسترده ای از بازیکنان این صنعت می کند که” یک فرصت بزرگ “را به ارائه بیشتر تجربه بازی تنوع است.”

“Exergaming” یک جا رختی از ورزش و بازی در اطراف بوده است از اواخر سال 1980 زمانی که Bandai معرفی قدرت پد خاکستری مات با سنسور فشار برای سیستم سرگرمی نینتندو. بازی در حال حاضر استفاده از سنسور حرکت smartwatches و حتی واقعیت مجازی برای پیگیری یک بازیکن حرکت.

گیم پلی بازی تغییر کرده است, بیش از حد. برخی از بازی های پنهان تناسب اندام روال در شکل, نقش بازی کردن, رقص و یا فعالیت های دیگر مانند در حال اجرا از زامبی. دیگران به تناسب اندام و سلامت برنامه های که منجر کاربران از طریق تمرینات با gamelike ویژگی های از قبیل scoreboards بازخورد زمان واقعی و گزینه های چند نفره.

نینتندو Wii بازی کنسول آورده exergaming به جریان اصلی در سال 2006. آن “Wii Fit” بازی گنجانیده شده یک تعادل هیئت مدیره به طوری که بازیکن کالری سوخته از طریق ورزشهای سبک بدون وسیله و یوگا.

“Wii تا به حال سریعترین نرخ تصویب در ایالات متحده از هر کنسول در سه سال اول,” Piscatella گفت. “Wii Fit” همچنان یکی از بهترین فروش بازی ها در ایالات متحده با توجه به NPD.

نینتندو دو رقبای اصلی مایکروسافت و سونی به دنبال آن منجر اضافه کردن تشخیص حرکت دوربین به کنسول خود را. بازی مانند “فقط رقص” و “Zumba Fitness: پیوستن به حزب” که در دسترس بودند در نینتندو مایکروسافت و سونی کنسول بودند “برک آوت موفقیت” در حرکت دوران Piscatella گفت.

از آن زمان به بعد این صنعت است لغو شده است با ظهور دستگاه های تلفن همراه است که اجازه می دهد تا بازی به بازی بر روی بروید.

“انتظارات مصرف کننده را به طور چشمگیری تغییر,” Piscatella گفت. “مردم دیگر فقط بازی در تلویزیون خود را در اتاق نشیمن خود را. آنها در حال حاضر می خواهید می شود قادر به بازی در هر زمان و هر جا.”

“Zombies, Run!” مربیان دوندگان برای تکمیل صدها نفر از ماموریت ها از جمله یکی با نویسنده مارگارت اتوود به منظور فرار از آخرالزمان انسان زنده در حالی که در حال اجرا 5K. در “گوگل بروید” بازیکنان جذب موجودات در مکان های جهان با استفاده از واقعیت تقویت و GPS در تلفن های خود را.

به امید ساخت که روند نینتندو در سال 2017 معرفی سوئیچ که عملکرد هر دو به عنوان یک سنتی کنسول و یک دستگاه دستی. سوئیچ بود سریع ترین فروش کنسول در ایالات متحده است که در سال به فروش می رسد بیش از 52 میلیون واحد است.

“بخشی از سوئیچ است اذعان که نینتندو رقابت اصلی است و دیگر فقط مایکروسافت و سونی اما گوگل و اپل بیش از حد” گفت: فیلیپ قهوهای مایل به زرد و مدیر خلاق MIT بازی آزمایشگاه.

او اضافه کرد که نینتندو نقشه کشی در قدرت خود را در ایجاد بازی که پل دیجیتال و دنیای فیزیکی. “به جای تلاش برای رقابت با دیگر کنسول سازان با بهتر فیلمبرداری آنها ایجاد کرده اند ابتکاری جدید کنسول” قهوهای مایل به زرد گفت.

این شرکت با تمرکز بر روی بازی ها مانند “حلقه مناسب ماجرا” که با استفاده از کنسول در راه های جدید گفت: Bill Trinen یک مدیر ارشد بازاریابی محصول در نینتندو.

“نینتندو می خواهد برای ایجاد یک بازی است که مردم را تشویق به فعال و ایجاد انگیزه در آنها برای فعال ماندن” Trinen گفت. او اضافه کرد که این شرکت امیدوار است این نقش بازی ماجراجویی فرمت خواهد مردم را تشویق به بازی دیگر است.

Tiffany Ruiz working out with Nintendo’s Ring Fit Adventure game at home in Bakersfield, Calif on Dec 4, 2019. The New York Times

تیفانی رویز کار کردن با نینتندو حلقه مناسب بازی ماجراجویی در خانه در بیکرزفیلد کالیفرنیا در دسامبر 4, 2019. نیویورک تایمز

بخشی از “حلقه مناسب است” محبوبیت ناشی از آن منحصر به فرد کنترل انعطاف پذیر و مقاومت حلقه که نینتندو تماس یک حلقه Con. زمانی که بازیکنان فشار آن بکشد و یا آن را نگه دارید در بالای سر خود را حرکت خود را دنبال کرده بود در این بازی.

بازی های دیگر ترکیب سخت افزار جدید بیش از حد. “ضرب و شتم صابر” موسیقی بازی از ضرب و شتم بازی ها متکی بر واقعیت مجازی, عینک; آن را به فروش بیش از 1 میلیون نسخه در نه ماه بعد از معرفی در سال 2018 است.

اما “حلقه مناسب” است جذب تعداد فزاینده ای از طرفداران به گیم پلی. “من آن را دوست دارم به دلیل آن است که این بازی سرگرم کننده و مسخره داستانی است که راه را شدید تر از ‘رشته مناسب است.’ آن را پنهان تمرین و شما نمی توانید تقلب گفت:” تریستان Scatliffe a 33-year-old مدیر محصول که زندگی در بروکلین نیویورک. “اولین بار که من آن را بازی من بود خیس عرق.”

اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان Jimmy Fallon ارسال شده در توییتر تصویری از خود بازی یکی از “حلقه مناسب” مانع minigames ستون فقرات Erectors چالش است.

بسیاری از exergames ترویج جنبش اما آیا آنها افزایش آمادگی جسمانی برای بحث است. منتقدان گفته اند که آنها در بر داشت روال ورزش underwhelming و مطالعه در کالج پزشکی بیلور در هوستون در بر داشت که Wii بازی نیست کمک به کودکان دیدار با ورزش روزانه مورد نیاز است.

برخی از محققان در حال ایجاد خود را exergames. Eefje Battel یک مدیر پروژه ورزشی پردیس نوآوری در Howest دانشگاه علوم کاربردی در بروژ بلژیک با استفاده از Makey Makey در چندین مرکز exergame پروژه برای کودکان. طراحی و توسعه توسط JoyLabz, Makey Makey یک “اختراع کیت” که اجازه می دهد تا کاربران برای اتصال اشیاء روزمره به اینترنت از طریق کلیپ های تمساح و یک صفحه کلید ساده.

Battel ایجاد یک نسخه از “تتریس” ’80s در بازی پازل که در آن بلوک در حال سقوط هستند و دستکاری متناسب با آنها در یک خط مستقیم. در نسخه هادی متصل به موز و دیگر میوه ها و کودکان باید برای اجرا از میوه به میوه به حرکت کاشی در این بازی است.

صرف نظر از سرگرم کننده عامل exergames نیست بدون خطرات Battel گفت. یک عنصر است که گم شده در “حلقه مناسب,” او گفت: یک مربی به اطمینان حاصل شود که بازیکنان در حال انجام تمرینات به درستی و با خیال راحت.

“اگر شما در حال چمباتمه سیستم اندازه گیری حرکت بالا و پایین اما آن را نمی خواهد مسیر استقرار” او گفت:.

نینتندو امیدوار است “حلقه مناسب” می شود بالا به فروش بازی به عنوان “Wii Fit” را در دوران اوج خود را. بازی تحلیلگران مانند Piscatella هنوز تصمیم نگرفته اند.

“چه چیزی باعث نینتندو منحصر به فرد است که تمایل خود را به فشار مرزهای زمانی که نینتندو واقعا عجیب و غریب آنها در بهترین حالت خود,” او گفت:. “‘حلقه مناسب ماجراجویی” می تواند بزرگترین چیزی یا نه. آن را هنوز هم سخت است برای پیش بینی.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو