افراد مسن در یکی از جمعیت های آسیب پذیر به COVID-19. این آسیب پذیری به احتمال زیاد به معنی این است که احتمالا باید به طور فیزیکی فاصله بیشتر از جمعیت عمومی است.

برای این بزرگسالان ماندن اجتماعی در طول این زمان در حالی که حفظ فاصله فیزیکی بسیار مهم است. حتی قبل از COVID-19, مسن, بزرگسالان جمعیت شده اند برخورد با واقعیت های اجتماعی و انزوا و تنهایی. جداسازی اما برجسته شده و با تشدید این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قبل از COVID-19 کسانی که از ما در زمینه طب سالمندان شده اند در تلاش برای کمک به ایجاد یک فرهنگ در جامعه برای مبارزه با افسردگی و انزوای اجتماعی و تنهایی. اما در حال حاضر فاصله فیزیکی کاملا لازم است.

فیزیکی, فاصله, اما به این معنی نیست که ما باید به طور قطع شده است. چه چیزی می تواند به افراد مسن انجام دهید در حال حاضر به سهولت فاصله ؟

تماس های ویدئویی کمک می کند

افراد مسن که با استفاده از چت تصویری تکنولوژی مانند اسکایپ به حال به طور قابل توجهی کاهش خطرات ناشی از افسردگی نسبت به کسانی که چت تصویری. تماس های ویدئویی می تواند به همه ما کمک کند کنار آمدن با این بیماری همه گیر و افزایش رفاه از یک جمعیت در حال حرکت به جلو است.

مکالمه تصویری سیستم عامل می تواند کمک به حمایت از توسعه یک حس قوی تر از اتصال و حفظ در حال حاضر روابط موجود.

چت ویدئویی می تواند کمک به نگه داشتن افراد مسن عاطفی در حال حاضر. (آدم Nieścioruk/Unsplash)

تماس های ویدئویی نگه داشتن افراد مسن مشغول و بخشی از عزیزان خود زندگی می کند. آنها هنوز هم می تواند در دیدار با نوه های خود را که از قهوه صبح خود را با دوستان خود می شود و عملا در حال حاضر برای لحظات به یاد ماندنی مانند جشن های تولد. این اجازه می دهد تا افراد مسن باقی می ماند جسمی دور اما احساسی در حال حاضر.

چند در دسترس و گزینه های رایگان در دسترس هستند مانند: واتساپ, FaceTime, اسکایپ, زوم, و بیشتر. این برنامه اجازه می دهد افراد مسن به تعامل چهره به چهره با عزیزان خود.

تکنولوژی فراگیر است

در حالی که برخی از افراد مسن باید خوب دسترسی به تکنولوژی برخی از نیاز به کمک با استفاده از آن.

در یک بررسی اخیر از جوامع در ایالات متحده از 90 درصد از افراد مسن ابراز تمایل خود را برای حفظ استقلال خود را. در آمریکای شمالی تقریبا 29 درصد از سالمندان به تنهایی زندگی می کنند. بنابراین تکنولوژی ضروری است بیشتر از همیشه برای کمک به سهولت از راه دور.

خوشبختانه برای برخی از تکنولوژی فراگیر است: در آمریکای شمالی و 53 درصد از افراد مسن صاحب یک گوشی هوشمند و 26 درصد باید اسکایپ. آمار نشان می دهد که یک سوم از جمعیت بزرگسال صاحب یک قرص.

در حالی که بسیاری از وسیله ای برای ارتباط با دنیای خارج تقریبا یک سوم از آمریکایی ها بیش از سن 65 می گویند که آنها هرگز استفاده از اینترنت و 49 درصد می گویند که آنها لازم نیست که یک خانه خدمات اینترنت.

این باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که بسیاری از افراد مسن نیاز به برخی از کمک با تکنولوژی. اگر شما در یک خانواده و یا جامعه عضو, شما می توانید کمک کند.

جوانتر اعضای خانواده کمک می کند با دسترسی به فن آوری است. (الکساندر Dummer/Unsplash)

اهدا لوازم یدکی گوشی های

هنگامی که شما در حال حذف کردن ملزومات برای هر فیلم یک لحظه به یاد آنها را از برنامه های موجود بر روی تلفن خود را قادر می سازد که تماس تصویری. اگر کسی نیست که یک گوشی هوشمند, نگاه یدکی و یا قدیمی گوشی های شما می تواند با استفاده از مجموعه ای از آنها را با اعداد ضروری و برنامه های.

اگر آنها را با استفاده از یک برنامه قبل از, توصیه می کنیم که شما با استفاده از ترین به طوری که آشنایی خود را می تواند کمک به آنها را. اگر شما هم خود دستگاه های اپل توصیه می کنیم با استفاده از FaceTime. اگر شما در حال تلاش برای رسیدن به کسی که با یک دستگاه آندروید WhatsApp و یا گوگل Duo ممکن است به خوبی کار می کنند.

این ممکن است سخت برای تدریس به شما عزیزان نحوه تماس تصویری از راه دور و آن را ممکن است خسته کننده باشد. شما می توانید سعی کنید برای دریافت کمک از خدمات فن آوری شرکت است. صبر و شکیبایی مورد نیاز است که آموزش فن آوری های جدیدتر اما آن را به ارزش تلاش به خصوص از آنجایی که تحقیقات نشان می دهد, آن می تواند منجر به منافع دراز مدت.

در حال حاضر ما نیاز به ارتباط انسان بیش از همیشه است. تماس و پیام کوتاه کمک می کند اما چهره به چهره ارتباط حتی به صورت مجازی می تواند یک راه طولانی بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de