به نظر می رسد فیلم برای نشان دادن NYPD کامیون شخم از طریق جمعیت در اعتراض

پلیس در حال بررسی پس از یک ویدیو به نظر می رسد برای نشان دادن یک اداره پلیس شهر نیویورک کامیون شخم از طریق یک جمعیت در طول روز شنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

27-ویدئو دوم که ارسال شده به توییتر نشان می دهد NYPD کامیون در مقابل جمعیت پرتاب اشیاء در خودرو. وجود یک مانع در مقابل کامیون. کامیون پس از آن به نظر می رسد به درایو به مانع ضربه زدن بیش از معترضان. جیغ و فریاد شنیده می شود در حالی که یک فرد دیده می شود پریدن بر روی کامیون. معلوم نیست اگر وجود دارد هر گونه آسیب.

این حادثه بیشتر سوخت شعله های آتش از فعل و انفعالات منفی بین پلیس و مردم آنها سوگند یاد کرد برای محافظت از. بسیاری از تظاهرات فوران در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده در حال نتیجه خشم مردم نارضايتي پس از مرگ فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

شهردار بیل د Blasio گفت: این حادثه در دست بررسی است اما تاکید کرد که افسران ممکن است تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

“من قصد ندارم به سرزنش افسران که در تلاش بودند به مقابله با یک کاملا غیر ممکن است وضعیت. مردمی بودند که همگرا در که ماشین پلیس چیزی اشتباه برای شروع و آنها ایجاد یک وضعیت غیرقابل دفاع” او گفت:. “من آرزو می کنم افسران پیدا کرده بود یک رویکرد متفاوت اما بیایید شروع در ابتدا. معترضان در تصویری که چیزی اشتباه به فراگیر که ماشین پلیس, دوره.”

اما Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک ناودان د Blasio نظرات به عنوان “غیر قابل قبول است.”

“به عنوان شهردار این اداره پلیس تحت رهبری خود را,” او توییتی صبح روز یکشنبه.

“دفاع و بهانه ای برای NYPD در حال اجرا Suv ها به جمعیت اشتباه بود. آن را به سمت راست. د-تشدید می شود.”

شهردار تاکید کرد اواخر روز شنبه که او تا به حال صحبت با رهبران جامعه وجود دارد و این امکان وجود دارد که معترضان که عمدا تلاش برای تحریک خشونت از جمله کسانی که آمده اند به شهر نیویورک از جاهای دیگر است.

“افرادی که به نمایندگی از جوامع از شهر ما و ساکنان شهر ما نیست پیوستن به منفی و خشونت آمیز تظاهرات” د Blasio گفت.

سی ان ان رسیده به NYPD و دفاتر نیویورک فرماندار و دادستان کل برای نظر.

قبل از آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: او به دستور دادستان کل به طور مستقل بررسی حوادث روز جمعه تظاهرات که شامل تظاهرات و درگیری با پلیس در بروکلین و نیویورک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de