در حال بارگذاری

من می توانم درک موقعیت دولت را. باید منصفانه دولت بسیار روشن در مورد این سیاست قبل از آخرین وضعیت انتخابات. آن را آشکارا گفت که این امر اصلاح قانون اساسی برای قرار دادن موجود ممنوعیت قانونی در fracking و گاز درز زغال سنگ فعالیت است.

اما حتی این امکان برای دولت اظهار داشت: سیاست هدف و شایستگی که در من اتفاق می افتد به حمایت وجود دارد و نه باقی مانده سوال در مورد اینکه آیا با استفاده از قانون اساسی در این راه مطلوب است?

چه خواهد شد که قانون اساسی اگر دولت فعلی و دولت آینده تصمیم به سابقه این لایحه ایجاد, به, در, اثر, پر بنیادی این قانون با سیاست مواضع? نه تنها آن است که غیر مادی که آیا شما با آنها به توافق برسند یا نه آنها فقط نمی نشستن به خوبی در قانون اساسی سند است.

من می توانم پیش بینی قابل پیش بینی سوال: اگر شما به حمایت از ممنوعیت fracking و گاز درز زغال سنگ فعالیت ها چرا شما حداقل کمی نگران قرار دادن کسانی که ممنوعیت به قانون اساسی ؟ مفهوم این سوال این است که در برخی از نقطه, کسی ابراز سوء ظن در مورد این قانون مطمئنا باید کتمان یک طرح برای لغو این ممنوعیت در برخی از مرحله بعد?

من می توانم درک چرا این سوال خواهد بود پرسید: اما آن نتواند نقطه به طور کامل.

در حالت ایده آل یک قانون اساسی باید تکامل را به آنچه که به طور موثر یک حزب پلت فرم حتی اگر یک سیاست خاص یکی که جذب حمایت هر دو حزب. این ایده از یک قانون اساسی نوشته شده است به مجموعه ای از یک پایه مجموعه ای از ارزش ها و چارچوب برای دولت است. به عنوان Bagehot نوشت: در سال 1867 هنگام تأمل در انگلیسی اساسی وجود دارد “دو بخش … اولین کسانی که در تحریک و حفظ احترام از جمعیت – وقار قطعات … و بعد کارآمد قطعات – کسانی که آن را در واقع کار می کند و قوانین است.”

ویکتوریا قانون اساسی تا حد زیادی زیر این مدل و شامل بسیار کمی است که می تواند دیده می شود به عنوان سیاست مداری. این مجموعه از پایه ماشین آلات از دولت و انتخابات در ویکتوریا و شامل مقررات مربوط به ویژه officeholders که عملکرد ما در دموکراسی غیر حزبی و ضروری است. این افسران شامل بازرس حسابرس کل, مدیر تعقیب عمومی و انتخابات کمیسر. فراتر از آن است که سند hews بسیار نزدیک به ماشین آلات و ساختار با یک مقدمه بی روح و یک بیانیه مهم به رسمیت شناختن مردم بومی.

این خطر بزرگ اما با اسکناس مانند قبل از ویکتوریا مجلس در این مثال این است که آن را سوخت یک فرآیند است که کاهش اساسی به عنوان یک سند است که قرار است به تقدیس عناصر تشکیل دهنده دموکراسی ما و ایجاد یک رابطه بین دولت و شهروند است.

بیایید می گویند یک دولت آینده خواست تا اطمینان حاصل شود که هیچ دولت همیشه می تواند مالیات را افزایش دهد و وارد یک ماده به قانون اساسی نیاز به یک رفراندوم قبل از هر گونه مالیات جدید است.

در حال بارگذاری

رک و پوست کنده به عنوان یک حامی از مالیات کم باید اعتراف کنم این خیلی گنده درخواست تجدید نظر خواهد ولی من از دست دادن حمایت در زمینه های مشابه است که من استدلال فوق است. محل مناسب برای چنین اقداماتی است که در مربوطه تخصیص لوایح و قوانین مالیاتی.

متناوبا, چگونه ما احساس می کنیم اگر یک دولت آینده می خواستم به constitutionalise صدور حکم اجباری? فرض کنید یک دولت آینده می خواستم برای قرار دادن به قانون اساسی نیاز است که هر کسی محکوم جدی خشونت جرم دریافت اتوماتیک حداقل حکم بدون استثنا ندارند.

شما می تواند تلاش همان چیزی که در رابطه با آتش نشانان داوطلب و محافظت از همه حقوق خود را با قرار دادن یک ماده به قانون اساسی است.

با استفاده از قانون اساسی به تقویت مواضع سیاست به خوبی ممکن است جذاب اگر شما اتفاق می افتد به توافق با سیاست خاص در سوال. یک بار دیگر من اتفاق می افتد به حمایت از سیاست و موقعیت در این لایحه من در برخورد با اینجا. اما جواب نمیده که گسترده تر سوال در مورد اینکه آیا قانون اساسی باید مورد استفاده قرار گیرد در این راه است.

ترک قانون اساسی به عنوان یک سند است که نشسته است در بالای سیاست تا آنجا که ممکن است و اجازه دهید زمان ممنوعیت fracking و درز زغال سنگ فعالیت های اقامت در این قانون که تاسیس آنها. موجود ممنوعیت هستند نه بیشتر و یا کمتر اجرا چرا که آنها منوط به تغییر قانون اساسی مقررات.

هر آینده دولت است که تصمیم می گیرد برای رسیدگی به این مسئله با انهدام این ممنوعیت می تواند در دیدار با هر عواقبی که به دنبال خواهد داشت. مردم در عقل خود تصمیم خواهد گرفت که آن دسته از مسائل است.

جان Pesutto است یک عضو ارشد در دانشکده دولت در ملبورن دانشگاه panellist در ABC ملبورن خط حزب و ویکتوریا سایه دادستان کل از سال 2014 تا 2018.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im