ویکتوریا خواهد شد دریافت پول نقد-برای-قوطی و ظرف سپرده طرح

تاخیر نسبت داده شد به نیاز به مشاوره بیشتر با صنعت و شوراها در این طرح را رول برای جلوگیری از مسائل مانند cannibalising kerbside برنامه های بازیافت و تعیین آنچه که محصول نهایی از مواد قابل بازیافت خواهد بود.

در حال بارگذاری

اعلام شده است و انتظار می رود با استقبال شهرداری و صنعت بدن که فشار به دولت برای معرفی یک برنامه برای چندین ماه. که با فشار به سر آمد و در ماه اوت پس از بازیافت غول SKM زخم شدتا قادر به بازپرداخت بدهی بیش از 5 میلیون دلار.

شهر ملبورن شد در میان بیش از 30 ویکتوریا شوراهای مجبور به تخلیه بیش از 45 تن از بازیافت در محل های دفن زباله هر روز به دلیل SKM سقوط.

برخی از شوراهای قبلا trialling خود را طرح و از جمله شهر Wyndham, که به معرفی یک تلوان ماشین آلات که در آن مصرف کنندگان می تواند سپرده نوشیدنی قوطی و بطری های پلاستیکی در ازای پاداش از جمله بلیط های فیلم و جوایز.

چه در شکل دولت برنامه گسترده ای را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

یک طرح در حال حاضر شده است با حمایت ویکتوریا زباله های مدیریت انجمن و کوکا کولا Amatil.

A reverse vending machine introduced by Wyndham City Council.

معکوس تلوان ماشین آلات معرفی شده توسط Wyndham شورای شهر. اعتبار:Wyndham شورای شهر

اما آن را به خود جلب عمده مخالفان از قدرتمند هتل ها و بازی لابی های استرالیا هتل های انجمن این استدلال چنین طرح آمار مصرف کنندگان آبجو’ hip pocket با افزایش قیمت.

یک طرح یکی از تعدادی از توصیه هایی از یک تحقیق پارلمانی به مدیریت زباله و بازیافت.

مجلس بودجه دفتر تجزیه و تحلیل برآورد شده این طرح هزینه 9 میلیون دلار بیش از چهار سال و بازگشت $253.5 میلیون هر چند فراهم نشده سپرده است.

در حال بارگذاری

جنوب استرالیا نقدی-برای-قوطی طرح در حال اجرا از سال 1977 بازگشت 80 درصد از قوطی و بطری در 2016/17.

NSW ساکنان بازگشت بیش از 900 میلیون بطری و قوطی در ماه نوامبر سال گذشته ABC گزارش مختل کند rollout از تلوان ماشین آلات.

جف فرشته, مدیر گروه زیست محیطی بومرنگ داد قبلا گفته سن بازیافت برنامه های عملیاتی شدند به خوبی بین ایالتی با بلامعارض سپرده funnelled به عامل این طرح است.

او گفت: آمار و ارقام نشان داد متوسط قیمت برای نوشیدنی های غیر الکلی افزایش حدود 10 دقیقه پس از ظرف سپرده طرح معرفی شد در NSW در حالی که الکل نوشیدنی قیمت ها افزایش حدود 5 دقیقه.

“این کار فقط به عنوان پیش بینی و بازیافت حاصل از مواد با کیفیت بالا است که حمایت از مشاغل جدید و فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو