ویکتوریا سوابق 30 COVID-19 موارد مک دونالد بسته پس از تست مثبت

بهداشت و درمان و کارگر در یک Orygen جوانان مرکز سلامت روان است که اعتقاد به کار کرده اند در حالی که عفونی و مرکز بود که در حال حاضر در مستند.
“تعدادی از کارکنان قرار داده شده است به قرنطینه شده اند که تماس نزدیک و بدیهی است که تعدادی از بیماران احتمالا تماس به طوری که آنها در قرنطینه در اتاق خود را” دکتر ون دیمن گفت.

یک کارمند در یک مرکز مهد کودک در بوکس هیل نیز آزمایش مثبت است.

یک رستوران مک دونالد در آسیاب پارک بسته شده است و تحت عمیق تمیز کردن پس از یکی از کارکنان آن نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این مورد شده بود مربوط به سنت مونیکا کالج در اپپینگ اما Dr ون دیمن گفت: به نظر می رسد که ریشه از تعدادی از “خانواده احزاب و تجمعات” در Wollert.

There has been a string of closures at McDonald's outlets in Melbourne in the past two months.

شده است وجود دارد یک رشته از تعطیلی در مک دونالد رسانه ها در ملبورن در دو ماه گذشته.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

این مواد غذایی سریع خروجی در مقدار زیادی از جاده نیز مرزهای تعدادی از ملبورن شناسایی COVID-19 نقاط در ملبورن شمالی از جمله مخزن و Fawkner.

در صبح روز جمعه یک مک دونالد استرالیا سخنگوی گفت که آلوده کارمند خود منزوی در خانه و هر کسی که آمده بود به تماس نزدیک با فرد در محل کار دستور داده شده بود نه به بازگشت به رستوران برای دو هفته.

خروجی تنظیم شده است برای بازگشایی بعد از آن در روز جمعه است.

“سلامت و ایمنی مردم ما و مشتریان ما اولویت ما است ،” سخنگوی گفت.

“ما بلافاصله شروع به اطلاع تمام کارکنان پس از دریافت اطلاع از تشخيص از ویکتوریا وزارت بهداشت و خدمات انسانی.”

این یکی از یک رشته از عفونت های مرتبط با رستوران های مک دونالد در ملبورن. یک خوشه در Fawkner مک دونالد همچنین در ملبورن شمالی شد مربوط به حداقل یک دوجین عفونت در ماه گذشته. در این مورد رستوران بود بلافاصله بسته شده است.

شده اند وجود دارد هیچ جدید و میر ناشی از کروناویروس یک شبه ترک دولت فعلی مرگ و میر از این ویروس در 20.

دوشنبه شمارش از 33 مورد جدید به بالاترین سطح خود در بیش از دو ماه می آید و در میان جدید تست حمله رعد اسا از دولت ویکتوریا هدف قرار دادن بدترین مناطق آسیب دیده.

سلامت کارگران را آغاز کرده اند که رفتن درب به درب برای تست ساکنان در کانون حومه به تازگی نشان داد به Keilor فراز Broadmeadows Maidstone, Albanvale آفتاب غرب هالم نیوبرانزویک غرب Fawkner مخزن و Pakenham.

برتر Daniel Andrews گفته است که تست خواهد در ابتدا تمرکز بر روی Keilor فراز و Broadmeadows خارجی در حومه ملبورن شمالی با یک هدف بلند پروازانه برای تست حداقل نیمی از جمعیت در این مناطق است.

بیشتر به آمده

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری