ویکتوریا سوابق 216 موارد جدیدی از کروناویروس و یک مرگ

سی از موارد جدید متصل به شیوع بیماری شناخته شده. وجود 49 ویکتوریایی در بیمارستان و 15 از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه.

برتر Daniel Andrews دوباره خواست ویکتوریایی به ترک خانه های خود را برای فقط چهار دلیل: برای مواد غذایی به ورزش و کار و یا آموزش و مراقبت.

“من می دانم که آن را بسیار خسته کننده است و نه جایی که ما می خواستیم اما این یک استراتژی روشن.

“آن کار خواهد کرد اما تنها اگر هر ویکتوریا و کل جامعه است که در نهایت از آن بهره مند شوند استراتژی – آن را فقط کار می کند اگر همه ما بازی بخشی از ما. این چیزهای ساده این حس مشترک فقط به انجام درست نکته های هوشمند. این که چگونه ما را از رسیدن به طرف دیگر از این.”

جدید تست سایت

وزیر بهداشت جنی Mikakos اعلام کرده جدید تست سایت راه اندازی خواهد شد در Mernda, گرینسبروق, Tarneit و در Mornington Peninsula. وجود دارد در حال حاضر بیش از 150 تست سایت در سراسر ویکتوریا.

“در نهایت جاه طلبی ما در اینجا به ارائه یک تست سایت برای همه در عرض 10 کیلومتر از خانه خود را در شهر ملبورن و میچل شایر این مناطق که در آن ما باید یک کلید تمرکز در زمان حال” او گفت:.

Ms Mikakos گفت: دولت در حال حاضر انجام 1,000,095 آزمون بیش از 25,000 از دیروز.

“از نظر ما تست نرخ به ازای هر 100 ، 000 نفر که در حال حاضر 16,606,” او گفت:.

بیمارستان ‘آماده’

Ms Mikakos گفت: بیمارستان ویکتوریا و خدمات بهداشتی بودند “به خوبی پشتیبانی می کند و آماده است”.

“آنها کار کرده اند از ژانویه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. حتی زمانی که اعداد پایین آمد, آنها هرگز متوقف در تلاش های خود را. آنها به خوبی ذوات و به خوبی آموزش دیده برای پاسخ,” او گفت:.

“ما هواکش در انبار ما. ما باید تجهیزات پزشکی در انبار ما و در حال توزیع به ما خدمات بهداشتی و درمانی در همه زمان ها و تجهیزات حفاظت فردی – 32 میلیون ماسک در حال نشستن در انبار ما به عنوان ما صحبت می کنند.”

او همچنین خواست هر کسی که بیمار با هر بیماری به اطمینان حاصل شود آنها به دنبال مراقبت های پزشکی مناسب.

“من این فرصت را برای اطمینان بخشیدن به جامعه است که بیمارستان های ما باقی می ماند امن برای آنها را ببینید.”

بیشتر به آمده

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de