که عدم برنامه ریزی است عمیقا در مورد اما مردم نیز باید احساس خطر توسط ویکتوریا پلیس را به تلاش برای سرکوب کل مطالب آقای فونتانا را در 496 صفحه گزارش.

این اولین بار نیست که نیروی فرماندهی و همراهان از وکلا تلاش کرده اند برای جلوگیری از انتشار به طور بالقوه شرم آور اسناد – اغلب مبتنی بر گرفتن همه مطالبات از “منافع عمومی” ایمنی.

در حال بارگذاری

در سال گذشته, Victoria Police وکیل ایان Freckelton کنترل کیفیت استدلال کرد که انتشار این گزارش لقب “فونتانا نقد و بررسی” را یک “اثر سرما” چگونه افسران انطباق با بررسی آینده.

“اگر وجود دارد این است که افشای این گزارش آن را می تواند پلیس را در نظر بگیرید که چگونه این گزارش تولید و فرم لحن و محتوای آنها را” دکتر Freckelton گفت.

“وجود دارد یک خطر واقعی در آنها [نه اینکه] به عنوان خوب به عنوان متفکر به خود حساس و آگاه باشند.

“که در نوبه خود جریان منفی برای امنیت جامعه و … این گزارش در حال حیاتی برای سریع و موثر پاسخ و یادگیری درس است.”

Bourke Street killer James Gargasoulas.

Bourke خیابان قاتل جیمز Gargasoulas. اعتبار:AAP

مطمئنا چنین گزارش انتقادی به درک عمومی از آنچه رفت را اشتباه در تاریخ 20 ژانویه 2017 و چگونه چنین حادثه ای می تواند اجتناب شود در آینده.

نیروی اخیرا انتقاد از حقوقی مشابه تاکتیک از کمیسر مارگارت McMurdo شده است که به طور معمول نا امید شده توسط پلیس را شکست به دست بیش از اسناد و مدارک درخواست شده توسط وکیل X سلطنتی کمیسیون.

سرکوب سفارشات را به طور منظم خواسته شده است که در منافع عمومی در زمینه ایمنی و اغلب برای خنثی کردن آزادی از آسیب رساندن به اطلاعات اطراف پلیس استفاده از وکیل-تبدیل-informer نیکولا Gobbo. رسانه ها و مردم معمولا مجاز نیست به دانستن هر جزئیات از این دلایل ساخت آن نزدیک به غیر ممکن است به استدلال می کنند در برابر آنها.

ویکتوریا مدیر تعقیب عمومی Kerri Judd, QC در یک قسم بیانیه متهم ارشد پلیس از “نادرست” و “متناقض” شواهد به Gobbo سلطنتی کمیسیون.

Ms جاد همچنین مدعی ویکتوریا پلیس موفق به فاش به قضات در سه محاکمه جداگانه از جمله یکی قبل از کامل نیمکت از دادگاه عالی که Ms Gobbo ثبت شده بود به عنوان یک خبرچین در سال 1999 و شش سال زودتر از نیروی تا به حال بارها و بارها ادعا در قسم خورده شواهد.

کمیسیون سلطنتی تایید کرده که در حال بررسی ویکتوریا پلیس رفتار در طول سه سال نبرد قانونی آن برپا به سرکوب دانش Ms Gobbo نقش به عنوان یک supergrass از مردم و مشتریان خود را.

نیروی مورد نیاز است به عنوان یک مدل litigant و به “عمل کامل نزاکت و نسبتا مطابق با بالاترین استانداردهای حرفه ای”.

پلیس و وکلا نیز موظف به Gargasoulas’ قربانیان – شش کشته شدند و 27 مجروح – t چه کسی شایسته تر از حقوقی حیله و مبهم و تاریک کردن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو