ویکتوریا قفل کردن در حالی که استرالیا باز می شود: چه COVID-19 قوانین در حال حاضر ؟

تعطیل و سپس بازگشایی – اما نه همه و نه در راه همان دولت به دولت … Coronavirus قوانین در سراسر استرالیا در حال گیج کننده و تغییر سریع در زیر پای ما.

در حال حاضر به عنوان بسیاری از کشور سوئیچ بیش به آرامش بیشتر فاز سه اجتماعی محدودیت از 1 ژوئیه ویکتوریا در حال حرکت است به قفل کردن کل حومه. افزایش شدید در آن موارد در روز های اخیر نشان می دهد این ویروس رفته است و نه دور برتر دانیل اندروز می گوید: “و هیچ واکسن هیچ طرح B.”

این قوانین در حال حاضر مشغول به کار هنگامی که محدود کردن فرصت برای این ویروس به پرش از فرد به فرد و بنابراین اجازه می دهد استرالیا به گریبان آن شیوع تحت کنترل بسیار سریع تر از بسیاری از کشورها. آنها بوده ام تا موفق کشورها و مناطق در حال حاضر به خوبی به برنامه های بلند آنها را – و پس از بیدار اقتصاد از دردناک خواب زمستانی.

اما نخست وزیر اسکات موریسون و کشور را بالا کارشناسان بهداشت و درمان استرس عام هشدارهای هنوز هم اعمال می شود, هر آنچه در قوانین زندگی است نه کاملا به حالت عادی نشده است. مخوف موج دوم از عفونت به عنوان جهان را دیدم که در گذشته بیماری های همه گیر مانند 1918 آنفولانزای اسپانیایی می تواند در عین حال در افق بعد از آن در سال.

ویکتوریا دوم “خروش” هر چند نه یک موج متوسط 10 کانون حومه در حال قفل شده است و حداقل تا 29 جولای به شرح زیر برشمرد. اگر مردم نمی پیروی از قوانین و موارد نگه داشتن در حال رشد خارج از کنترل برتر هشدار او خواهد بود مجبور به تعطیل دولت بیش از حد.

[ویروس] است که هنوز هم در خارج وجود دارد” آقای موریسون گفته است. “این می تواند خیلی سریع ما رو به مطمئن شوید که ما نمی تواند این بیشتر موج و راه ما نیست که مردم تمرین تمام کسانی که چیزهای کوچک و ساده شده اند که در جای خود قرار داده.”

که به معنی احتیاط آرنج ضربه و شستن دست ها هنوز در دستور روز. رفتن به مغازه ها برای به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید معطل نکنید و معاشرت. در صورت لغو کامل است نگاهی به پله ها. اگر شما احساس بیمار و حتی فقط با یک تودماغی صحبت کردن در خانه بمانند. در واقع کار از خانه به هر حال اگر شما می توانید.

در اینجا است که دولت فدرال سه مرحله نقشه راه برای بازگشایی استرالیا– خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه دولت خود تصمیم گرفتند برای بازگشت به “عادی” و هنگامی که در اکنون جاودانه کلمات ویکتوریا برتر Daniel Andrews, ما می توانیم یک بار دیگر “به عقب بر گردیم در آبجو”.

ملی کابینه دولت و قلمرو رهبران و نخست وزیر توافق کرده اند که در ماه جولای سالن خواهد بود قادر به کنار گذاشتن ظرفیت محدود و به جای آن تنها به دنبال حکومت وجود دارد که باید چهار متر مربع فضا برای هر نفر – هر چند کسانی که با 40,000 صندلی یا کمتر باید اقامت زیر 25 درصد از ظرفیت معمول خود را. کسانی که با بیش از 40 ، 000 صندلی نمی باید بیش از 10000 نفر است. صندلی تخصیص باید حفظ طلایی 1.5 متری قاعده اجتماعی فاصله در بین تمام کاربران.

بسیاری از ایالات در حال حاضر eyeing شیوع بیماری در ویکتوریا با احتیاط با برخی از ایالت ها مانند کوئینزلند جنوبی و استرالیا نگه داشتن خود را در بین مرزهای بسته به کسانی که از ملبورن. (SA تصمیم در تاریخ 30 ژوئن در حال حاضر مجبور به AFL برای برنامه ریزی مجدد بازی های آینده.)

اعتبار:

نیو ساوت ولز

یک بار در این مرکز از موارد در استرالیا, امروز, NSW در آهسته اما پیوسته مسیر بازگشایی. مدارس و دانشگاه ها باز هستند و بارها و قمار و سالن های زیبایی و موزه ها هستند و همه دوباره در حال اجرا تحت یک فرد برای هر چهار مربع-متر حکومت. باغ وحش ها باز هستند در حالی که داخل سالن سینما (اما نه درایو-از طریق فیلم) بسته هستند.

از 1 جولای خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد داخل سالن تا زمانی که آنها به دنبال متر مربع قاعده هر چند همه فعالیت باید تنها نشسته. “NSW دولت می گوید آن هم “با توجه به راه حل های کوچکتر سالن” که فراتر از قانون “به خصوص در منطقه NSW که در آن [آن] است و نه عملی برای کسب و کارهای کوچک”.

اما 20 بازدید کنندگان کلاه برای خانه باقی خواهد ماند و در ماه جولای. به ویژه در NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید: ما باید درهای بسته را به بازدید کنندگان از ویکتوریا که در آن در مورد اعداد بالا رفتن شده است در اواخر ماه ژوئن. بزرگراه میان ایالتی سفر است که هنوز هم تشویق اگر چه NSW نگه داشته است مرزهای خود را باز در طول بحران تا کنون بر خلاف کشورهای دیگر.

در حال بارگذاری

از ژوئیه 1, هوای آزاد, فرهنگی و, رویدادهای ورزشی, قادر خواهد بود به فروش نشسته بلیط یک بار دیگر (تا 25 درصد از ظرفیت خود را) و امکانات سرگرمی مجاز به بازگشایی شده است.

NSW استادیوم با ظرفیت بیش از 40 ، 000 نفر در حال حاضر می تواند میزبان به 10 ، 000 طرفداران در AFL و NRL بازی اما سالن نیست اجازه می دهد ویکتوریایی به حضور و خواهد شد چک کردن رانندگان گواهینامه.

جامعه ورزش و کودکان, ورزش, مسابقات و آموزش همچنین می توانید رزومه. اما موسیقی, جشنواره ها و کاباره ها بسته باقی خواهد ماند در ماه جولای با محدودیت و انتظار می رود کاهش در ماه اوت اگر جامعه انتقال باقی مانده است کم است. اینجا را ببینید برای جزئیات بیشتر.

اعتبار:

ویکتوریا

“آیا آن را یک بار و انجام آن را به درستی” گفت: برتر Daniel Andrews از لغو محدودیت های اعمال شده در ویکتوریا. حداقل که طرح بود.

اما از آنجا که دولت ویکتوریا کاسته قوانین در ژوئن 1, دولت دیده از انفجار COVID-19 موارد باعث اقدامات شدید.

ژوئن 20, ویکتوریایی بودند به پایین از 20 تا فقط پنج نفر اجازه داد در خانه خود (و نه شمارش افراد در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد). خارج از گروه تا 10 می تواند برآورده.

در حال حاضر از 1 ژوئیه coronavirus نقاط در سراسر ملبورن خواهد شد قفل شده است و به معنی ساکنان می توانند خانه های خود را ترک تنها برای چهار “ضروری” دلایل: برای خرید مواد غذایی و ضروریات برای ورزش, برای مراقبت های پزشکی مراقبتی و یا برای رفتن به محل کار یا مدرسه. پلیس خواهد بود به طور فعال در حال گشت در اطراف و حومه شهر به اجرای مستندات.

مقامات بهداشت در حال دیدن نیست مهم ارتباط بین این بیماری و مدرسه جوامع بنابراین مدارس در نقاط مهم باز خواهد ماند و اگر چه برتر می گوید: وضعیت در حال نظارت از نزدیک و ممکن است تغییر کند پس از پایان تعطیلات مدرسه. اقدامات اضافی مانند دما چک در دروازه مدرسه در نظر گرفته خواهد شد بیش از حد, اما نه در محل در حال حاضر, او گفت:.

ملبورن حومه در مستند از نیمه شب 1 جولای

3012: بروکلین, بریان, Maidstone, تاتنهام, غرب Footscray

3021: Albanvale, Kealba پادشاهان پارک, St Albans

3032: Ascot Vale Highpoint شهر Maribyrnong, Travancore

3038: Keilor فراز Keilor تسلیم تیلور دریاچه Watergardens

3042: فرودگاه غرب Keilor پارک Niddrie

3046: Glenroy, هدفیلد اوک پارک

3047: Broadmeadows Dallas Jacana

3055: Brunswick جنوبی, نیوبرانزویک, غرب, Moonee Vale Moreland غرب

3060: Fawkner

3064: Craigieburn Donnybrook, Mickleham Roxburgh پارک Kalkallo

آقای اندروز تشبیه بحران به “بهداشت عمومی bushfire” چنین است آن جدیت و خواست همه ویکتوریایی بدون در نظر گرفتن کد پستی, به پیروی از قوانین.

در حال حاضر برای ویکتوریایی در خارج یکی از 10 نقاط آنها به معنی شما می توانید می گویند باید یک ضربه از پایی به 10 نفر اما تماس نزدیک مجاز نمی باشد. شما می توانید بازگشت به زمین گلف – اما نباید به اشتراک گذاری یک حشره دار گلف با هر کسی که زندگی در خارج از خانواده خود و باید بماند 1.5 متر دورتر از دیگر گلف بازان در سوراخ. و ماهیگیری مجاز است – اما شما باید به لحاظ اجتماعی دور, بنابراین مراقبت از این است که خواست با چگونه بسیاری از مردم شما را در یک قایق.

کتابخانه ها و مراکز جامعه, سالن بارها و باشگاه بود در اصل گفته شده آنها خواهد بود قادر به باز کردن برای 50 نفر – تا 20 – در 22 ژوئن. در تاریخ 20 ژوئن به عنوان دولت caseload افزایش برتر اندروز اعلام کرد که شل شدن محدودیت خواهد بود با تاخیر حداقل تا جولای 12.

شما می توانید دوستان و خانواده اگر شما به دنبال مهمان تعداد محدود. دولت می گوید شما همچنین می توانید رزومه تفریح و سرگرمی اگر آن را دو برابر به عنوان ورزش و:

  • شما شرکت در یک سازماندهی رقابت;
  • آن است که عدم تماس با فعالیت و شما می توانید نگه دارید 1.5 متر بین خود و دیگران ؛
  • شما نمی شرکت در فعالیت های غیر معقول دوره از زمان است.

مذهبی گردهمایی مزایده و باز-خانه بازرسی همه پشت در منو – اما فقط تا 10 نفر است. تیم های ورزشی حرفه ای از جمله AFL باشگاه ها مجاز به بازگشت به آموزش بیش از حد.

برای مجالس ترحیم 20 نفر می تواند در داخل خانه و 30 در خارج از منزل.

ویکتوریایی باید همچنان به کار از خانه که در آن ممکن است. برتر اندروز کرده در بازگشت به کار: “آن است که از نظر رئیس افسر بهداشت و تیم او که اگر ما به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از مردم بازگشت به محیط های اداری و دیگر اماکن از کار که در آن آنها نمی نیاز به وجود داشته باشد با فشار دادن دکمه آسانسور باز کردن درب تجمع در آشپزخانه های حمام و سرویس بهداشتی – همه چیز طبیعی و نرمال چیزهایی که اتفاق می افتد که شما واقعا نمی تواند محافظت در برابر – که بزرگترین خطر برای ثبات است که ما تجربه کرده اند در تعداد ما به تاریخ.”

مغازه ها باز هستند و اجتماعی فاصله اما دولت می گوید به فروشگاه تنها در صورتی لازم است. زمین های بازی عمومی, استخر, هوای آزاد, تجهیزات بدنسازی و کاروان پارک ها اقامت در خارج از مرزهای. پارک ملی باز دوباره اما هیچ کمپینگ مجاز است.

دبستان درجه یک و دو و سال و 11 و 12 هستند در مدرسه. سال سه تا 10 باز خواهد گشت در ژوئن 9. کارکنان مسن تر از 65 با یک وضعیت پزشکی یا هر با به خطر بیافتد ایمنی و Aboriginal and Torres Strait Islander کارکنان با سن بیش از 50 نیز یک استثنا و از خانه کار می کنند. مدرسه آف رها و استراحت ناهار خواهد بود و مبهوت به حداقل رساندن تراکم. به عنوان با حمل و نقل عمومی و هواپیما مدارس را تمیز و sanitised بیشتر. بچه ها نمی خواهد بود قادر به نوشیدن از آب چشمه است.

اینجا را ببینید برای جزئیات جدید کاستن از محدودیت.

– با لیام Mannix مایکل Fowler, Anthony News, Summeya Ilanbey

اعتبار:

کوئینزلند

کوئینزلند آمده بود زیر آتش از دیگر ایالت ها و دولت فدرال برای نگه داشتن مرزهای خود را بسته در طول بحران نیاز به آن ورود از ایالتی به انجام 14 روز در قرنطینه. اما دولت آفتاب پرتاب باز کردن مرزهای خود از جولای 10 برای همه کشورها – به جز ویکتوریا – و آوردن جلو برخی دیگر از قطعات فاز سه بازگشایی.

کسانی که عبور از مرز نیاز به ثبت نام در یک اعلامیه ادای سوگند آنها بازدید ویکتوریا در گذشته 14 روز (یادآور سفر اعلان هنگامی استفاده می شود که سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی رسیده استرالیا یک صد سال پیش). برتر Annastacia Palaszczuk می گوید هر کسی که باعث می شود یک غلط اعلام خواهد شد و جریمه های به صورت از بالا به $4000.

در درون دولت, سفر در حال حاضر نامحدود تحت مرحله دوم محدودیت ها و مردم محلی شده است خواست برای رفتن در تعطیلات به پشتیبانی از اپراتورهای گردشگری.

در حال حاضر نزدیک به 20 نفر می توانند با مراجعه خانواده ها و مجالس ترحیم می تواند تا 100. مزایده تئاتر کتابخانه ها و ورزشگاه ها و مکان های دیگر باز هستند اما با ظرفیت محدود.

سالن بزرگتر مانند پارک در حال حاضر شروع به بازگشایی بیش از حد با بیشتر انتظار می رود به دنبال در ماه جولای. جهان دریا و Currumbin پناهگاه باز در ژوئن 26 در زمان کوئینزلند تعطیلات مدرسه در حالی که فیلم جهان و مرطوب n’Wild را در مجموعه ای برای باز کردن در ژوئیه 15. Dreamworld هنوز اعلام نشده تاریخ برای بازگشایی اما سینما نیز بازگشایی در ماه جولای با 100 نفر محدود در نظر گرفته شده در حال حاضر قابل دوام برای نمایش.

سالن موسیقی زنده از جمله بریزبن باغ وحش و Triffid خواهد بازگشایی از جولای 10. سابق Powerfinger خواننده گروه برنارد فانینگ را تیتر این Triffid نشان می دهد در جولای 10.

این قوانین در حال حاضر انتظار می رود به طور چشمگیری استراحت شروع از جمعه, جولای 3, اوج با مرز reopenings (در جولای 10).

جدید, Queensland, قوانین از جولای 3

  • 100 نفر محدود خواهد شد درخواست برای گردهمایی مردم در خوابگاه های خصوصی و همچنین سالن های مانند کلیساها برای عروسی و مجالس ترحیم.
  • انواع ورزش در جامعه از جمله کودکان و نوجوانان, ورزش و تماس با ما ورزش را مجاز به راه اندازی مجدد
  • بارها و باشگاه ها و رستوران ها, کافه ها و همه مکانهای دیگر هیچ حد بالایی در چگونه بسیاری از مردم آنها را می تواند در داخل به عنوان طولانی به عنوان آنها 4 متر مربع فضا برای هر مشتری. کوچکتر سالن بین 100 و 200 متر مربع از کل فضای طبقه فقط باید به ارائه دو متر مربع فضا برای هر مشتری با حد بالایی از 50 نفر است.
  • کاربران هم اکنون می توانید خرید یک آبجو از نوار از میخانه و به منظور مقابله با غذا, در حالی که باشگاه های رقص می خواست اجتماعی را حفظ فاصله خود را در طبقه رقص. “شاید مردم فقط می توانید گوش دادن به موسیقی” برتر Annastacia Palaszczuk زمانی که پیشنهاد ساخت اعلام.
  • استادیوم در حال حاضر می تواند تا 50 درصد ظرفیت خود می ایستد با یک حد بالایی از 25000 نفر برای بزرگ استادیوم

– استوارت Layt

اعتبار:

استرالیای غربی

برنامه ای برای بازگشایی WA مرزهای ایالتی در 8 اوت شده اند کنار گذاشته در میان تازه شیوع بیماری در چند ملبورن – و که تغییر نمی دهد تا زمانی که ویکتوریا را مورد اعداد بهبود بخشد.

WA حالت اول تبدیل شد به معرفی دو مربع متر حکومت به جای چهار به عنوان بخشی از فاز سه محدودیت در ماه ژوئن نیز آمد جلوتر از برنامه. در ماه ژوئن 27, آن در حال حرکت بود و آن را به فاز چهار رود به اجرا برای یکی دیگر از سه هفته با یک فاز پنج (آینده جولای 18) و فاز شش در حال حاضر اضافه شده به این برنامه بیش از حد.

در جریان فاز چهار قوانین تمام محدودیت های موجود در اجتماعات از بین رفت – یک حرکت با استقبال انبوهی از partygoers که در صف برای باشگاه است. دولت بزرگترین خصوصی, کارفرما, تاج پرت کرده و با بازگشایی آن کف بازی.

برتر خوانده شده را علامت McGowan پیش بینی معاشرت در سطح بالاتر از قبل از COVID محدودیت زمان. “اگر شما بیرون رفتن برای سرگرمی ما در حوزه ما گردشگری کسب و کار شما پیدا کردن بسیاری از آنها عامل بالاتر از آنچه بودند و به دلیل وجود چنین مقید کردن تقاضا” او گفت:.

اما دو متری قانون هنوز هم برای سالن های برگزاری بیش از 500 نفر است. و در حالی که جشنواره های موسیقی هستند برای forseeable آینده اصلی ورزش و سرگرمی سالن می تواند در 50 درصد از حد معمول جمعیت و ورزشگاه می تواند سازمان ملل متحد-کارکنان – تا زمانی که تمیز کردن به طور منظم نگهداری می شود.

– با دیوید Presipino

اعتبار:

تاسمانی

برتر پیتر Gutwein پیام در “قلعه تاسمانی” شده است سازگار: دولت خواهد شد “در ادامه به مارس به ضرب و شتم از خود ما درام” اجتماعی محدودیت. تاسمانی بود که دولت برای اولین بار در استرالیا به پرتاب کردن مرزهای خود است و انتظار نمی رود برای استراحت آنها را تا ژوئیه 24.

در اوایل ماه آوریل, north-west تاسمانی رو یکی از استرالیا بزرگترین شیوع بیماری قرار دادن 5000 نفر در انزوا. Gutwein تحمیل “سخت ترین محدودیت ها در کشور” در منطقه غیر ضروری کسب و کار بسته و بازدید کنندگان ممنوع است.

قوانین شروع به سهولت از مارس 11 به عنوان تاسمانی ثبت سه روز بدون یک مورد جدید. پارک های ملی و ذخایر بازگشایی شد. ورزش و تماس با ما ورزش است و در حال حاضر مجاز و یک نوار از مکانهای بازگشایی شد – از دادگاه های مواد غذایی و بازار به نوار باشگاه قمار و فاحشه خانه ها. کاباره ها نیز باز با خدمات جدول تنها و تراکم محدودیت در داخل خانه شده اند کاهش می یابد به یک فرد در هر دو متر مربع به جای چهار.

تجمعات تا 250 داخل و 500 خارج در حال حاضر مجاز – اگر چه خانواده ها هنوز هم می توانید فقط باید 20 بازدید کنندگان بیش از در یک بار.

ببینید دولت را بازیابی نقشه راه در اینجا.

– با مایکل فاولر

اعتبار:

جنوب استرالیا

به روز رسانی: محدودیت برداشته زودتر از برنامه ریزی

  • داخلی (به عنوان به خوبی به عنوان) ناهار خوری در کافه ها و رستوران ها مجاز هستند تا 10 نفر و الکل می تواند در خدمت.

جنوب استرالیا در حال جمع آوری پاداش برای خود چشمگیر سرکوب coronavirus با بهره گیری از بازگشت از بسیاری از آزادی های جلوتر از کشورهای دیگر. بین آوریل 11 مارس 11 وجود دارد فقط 11 مورد در دولت تنها یک بعد از مارس 22. دولت تا به حال یک مورد جدید از مه 26.

SA وعده داده بود به طور کامل باز کردن مرزهای ایالتی در جولای 20, اما اعلام کرد در 30 ژوئن آن را نمی خواهد بازگشایی به ویکتوریا هر زمان به زودی. در حالی که لیگ برتر استیون مارشال اذعان کرد که حرکت “را یک اثر دراماتیک در AFL” او گفت: خطرات ناشی از ویکتوریا شیوع نمی تواند نادیده گرفته شود.

SA قرار داده سخت محدودیت تجمعات در مرحله با بسیاری از کشورهای دیگر اما اجرای آنها با جریمه. این قوانین بودند کاهش یافته است به طور کامل در ژوئن 29, اجازه می دهد تا جنوب استرالیا به عنوان بسیاری از مردم به خانه های خود را به عنوان آنها می خواهند. اساسا محدودیت های بسیار کمی – به غیر از دو متر فاصله حکومت در نیروی باقی می ماند.

از 29 ژوئن مغازه ها و دیگر کسب و کار می تواند یک فرد برای هر دو متر مربع از فضای طبقه بدون سخت ظرفیت کلاه. وجود دارد هیچ حداکثر ظرفیت محدودیت های عروسی و مجالس ترحیم. کلاه عمومی-رویداد شماره – مانند فوتبال – برداشته شده است به طور کامل. “ما به خوبی انجام داده ایم. اما اجازه دهید خود راضی می شوند که ما وارد این مرحله بعدی” برتر گفته است. “ما نمی خواهید برای رفتن به عقب.”

دانش آموزان مدرسه بازگشت به مدرسه به طور معمول در 27 آوریل در حالی که در دانشگاه ها و TAFEs چهره به چهره آموزش داده شد به سر از آوریل 11.

مشاهده جزئیات بیشتر در اینجا.

– مایکل فاولر

اعتبار:

عمل

این کشور کوچک سرمایه تا کنون اب و هوای COVID-19 طوفان قابل ملاحظه ای به خوبی با هیچ فعال موارد به عنوان ژوئن 17.

وجود دارد دیگر هیچ محدودیتی برای خانواده و مهمانان همه اجتماعات و سالن می تواند تا 100 نفر ارائه آنها به دنبال یک نفر در هر چهار مربع متر حکومت. کانبرا را به خوبی شناخته شده موسسات مانند گالری ها و کتابخانه ها و سایت های تاریخی در حال حاضر پرتاب باز کردن درهای خود را دوباره همراه با, بارها, سالن و ورزشگاه.

از جولای 10, حتی دادگاه های مواد غذایی خواهد شد مجاز به صندلی تا 100 مراجعان.

سازماندهی گروه های تور می تواند تنها 20 نفر به استثنای کارکنان اما استخرهای شنا و ورزش تماس های آموزشی است را به بالا و در حال اجرا است.

عمل هرگز مرزهای خود را بسته – سفر مجاز است اگر چه Canberrans می خواست به در نظر گرفتن اگر آن لازم است.

برای اطلاعات بیشتر این عمل را COVID-19 وب سایت.

اعتبار:

قلمرو شمالی

فقط با 29 مورد از COVID-19 (هیچ یک از آنها در حال حاضر فعال) خاک شده و صلاحیت حداقل آسیب دیده در استرالیا. آن را نیز به سرعت تبدیل شد بیشتر غبطه می خوردند و پس از NT وزیر Michael توپچی اعلام کرد در تاریخ 29 آوریل که بارها می تواند بازگشایی در مه 15. خود را دقیق کلمات “ممکن است 15 شب تاریخ; ژوئن 5 یکشنبه sesh.”

سایت های میراث جهانی ذکر شده Kakadu پارک ملی بازگشایی برای استفاده در روز و کمپینگ به عنوان بخشی از یک صحنه دوباره باز کردن.

با مرگ و میر تا به امروز در دولت به نظر می رسد دولت رئیس بهداشت افسر هیو stephen hughes تا به حال خیلی خوشحال در مورد خود “اجتماعی فاصله رقص” رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی است.

NT شد اولین صلاحیت برای حذف محدودیت در تعداد افراد مجاز به جمع آوری در محیط داخلی و یا در فضای آزاد و باز کردن کسب و کار. آن است که در حال حاضر مجموعه ای برای اولین بار به حذف خود-قرنطینه مورد نیاز است. از جولای 17, محلی, بازگشت به خانه و بازدید کنندگان بین ایالتی دیگر نمی خواهد نیاز به خود قرنطینه برای 14 روز.

پس از ژوئن 15, مردم, ورود از بزرگراه میان ایالتی شده اند قادر به خود را انتخاب کنید قرنطینه ترتیبات به جای دولت-run hotel انزوا دیده می شود در کشورهای دیگر.

وجود دارد ادامه خواهد داد تا بدون محدودیت در تعداد زیادی از مردم در داخل سالن و یا در فضای گردهمایی در ماه جولای و کسب و کار و پارک های ملی شده اند مجاز به بازگشایی شده است.

دو ساعت محدودیت در داخل سالن هدایت فعالیت ها برداشته شد در اوایل ماه ژوئن است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de