ویکتوریا قفل کردن 36 ملبورن حومه سعی کنید به کنترل COVID-19 سنبله

ویکتوریا قفل خواهد شد برای یک ماه 36 حومه در ده ملبورن کد پستی مناطق و برتر Daniel Andrews نخست وزیر اسکات موریسون به توقف برای دو هفته پروازهای آوردن قرنطینه مسافران به این شهرستان است.

شدید re-اعمال محدودیت در شناسایی نقاط داغ می آید به عنوان دولت ثبت 64 موارد جدید و در مجموع 233 مورد جدید از روز پنج شنبه. “ویکتوریا قابل توجهی را تجربه جامعه انتقال coronavirus” اندروز گفت. این جامعه انتقال بود “غیر قابل قبولی بالا”.

“گرم مناطق” هستند postcodes 3038, 3064, 3047, 3060, 3012, 3032, 3055, 3042, 3021, 3046, با مستند شروع 11.59 شنبه شب.

اندروز گفت که او نمی تواند رد کردن دیگر مناطق نیاز به قفل شده است.

مردم در این مستند مناطق قادر نخواهد بود به ترک خانه جز به فروشگاه برای مواد غذایی و لوازم; دریافت و یا ارائه مراقبت; ورزش; و یا مطالعه و یا کار می کنند (اگر این را نمی توان انجام می شود از خانه).

“هر کجا که شما می توانید شما باید انجام دهید این چیزها را به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید. اما اگر شما نیاز به ترک کدپستی خود همان کسانی که محدودیت … سفر با شما” اندروز گفت.

مدارس در مناطق انتظار می رود به بازگشت به بعد از تعطیلات.

خانواده ها در تعطیلات هستند و نه نیاز به خانه آمده زودرس می شوند اما مردم قادر نخواهد بود به ترک برای تعطیلات.

همان چهار دلیل خواهد بود که تنها آنهایی که مردم می توانید استفاده کنید برای رفتن به مستند مناطق.

پلیس گشت زنی خواهد شد محدودیت های تصادفی چک و در نقطه جریمه اعمال خواهد شد در افرادی که نقض آنها.

کسب و کار در این مناطق است که اجازه داده شد برای بازگشایی, به تازگی دوباره بسته می شود, با کافه ها و رستوران ها محدود به takeaways. کمک های مالی از 5000 $در دسترس خواهد بود برای کسب و کار که در حال ضربه.

نقض در نظارت quarantining ایجاد مشکلات عمده در ویکتوریا باعث افزایش عفونت در اعداد است.

“واضح شده است وجود دارد یک شکست در این عملیات از این برنامه” اندروز گفت.

او گفت: ژنومی تست نشان می دهد تعدادی از ویکتوریا موارد در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن می تواند مرتبط به نقض کنترل عفونت در هتل قرنطینه برنامه. یک قاضی بازنشسته منصوب خواهد شد به این نگاه کنید.

“من … خواسته نخست وزیر برای منحرف کردن پروازها به شهرهای دیگر برای دو هفته آینده در حالی که ما تنظیم مجدد برنامه تحت نظارت اصلاحات ویکتوریا” اندروز گفت. او همچنین خواسته موریسون فدرال پرسنل به کمک تست رژیم و تعامل جامعه.

این مستند اعلام شد به عنوان کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت Queenslanders باید به ویکتوریا و دولت خواهد بود بسته به ویکتوریایی که کوئینزلند مرز باز شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 10.

هر کسی که از ویکتوریا را به قرنطینه برای دو هفته در یک هتل در هزینه های خود را. مردم از جاهای دیگر نیاز به پر کردن در یک اعلامیه گفت که آنها تا به حال شده است در ویکتوریا در طول قبلی دو هفته.

Palaszczuk است که تحت هماهنگ انتقاد از دولت فدرال و NSW برای کوئینزلند بسته مرز آمار در منتقدان از جمله Morrison.

“این مرز جنگ رو برای جلوگیری از,” او گفت:.

“یک رهبر ملی باید قادر به آوردن همه کشورها و مناطق با هم,” او گفت:.

Palaszczuk گفت که او بیمار بود کوئینزلند بودن نشانه را به صورت نقد به عنوان مخالف به جنوب استرالیا و تاسمانی که تا به حال نیز به حال تعطیل کرد.

“شاید اگر ویکتوریا بوده و تقریبا خود به قرنطینه یا قرنطینه و سپس نخست وزیر می تواند تعیین تاریخ برای تمام کشورهای دیگر و سرزمین یک بار ویکتوریا بود تحت کنترل است.”

او گفت که او تا به حال شده است, سکوت یک مدت زمان طولانی. “من نمی خواهد سکوت برای ایستادن برای آنچه که به اعتقاد من حق برای توصیه های بهداشتی است که من در حال ارائه شده است.”

استرالیای جنوبی اعلام کرد که نمی خواهد بازگشایی مرز خود را با ویکتوریا در جولای 20 همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de