از طریق راه آهن به طور موقت اخراج نزدیک به 1000 کارکنان

OTTAWA — از طریق راه آهن می گوید با وجود به از سرگیری برنامه های نسبی خدمات همراه بخش های خاصی از آن خط راه آهن آن را “انتخاب” اما موضوع به طور موقت اخراج برای “نزدیک به” 1000 کارکنان در میان مداوم خط لوله محاصره است.

“تا CN راه آهن باز می شود آهنگ های باقی مانده برای خدمات از طریق راه آهن است و هیچ چاره ای اما برای ادامه لغو خدمات خود را در بخش بزرگی از آن شبکه” گفت: قطار مسافری تاج شرکت در بیانیه ای. خدمات راه آهن شده است را به عنوان تظاهرات در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور شده اند مسدود کردن راه آهن در سراسر کانادا است.

“بنابراین از آن است كه با تاسف که ما باید در ادامه با کارمند موقت تعلیق. شروع امروز نزدیک به 1000 نفر از طریق راه آهن کارمندان را دریافت اطلاع در مورد این موضوع. شرایط این موافقت نامه جمعی احترام گذاشته خواهد شد با توجه به اعلامیه های داده شده به اتحادیه کارکنان” از طریق راه آهن گفت خواستار آن است که یک “وضعیت بی سابقه ای” که در آن امید به پایان می رسد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“در 42 سال از وجود آن است که این اولین بار است که از طریق راه آهن, عمومی مسافری بین شهری راه آهن خدمات به قطع بسیاری از خدمات خود را در سراسر کشور” گفت: از طریق راه آهن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سینتیا Garneau در بیانیه ای اعلام اخراج.

“ما انجام داده اند همه چیز را برای کاهش تاثیر بر کارکنان و مسافران است. در این نقطه ما معتقدم که ما را ساخته اند منصفانه و منطقی ترین تصمیم با پیشنهاد تعلیق موقت طرح,” او گفت:.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو