تورنتو — از طریق راه آهن به قطار را لغو و خدمات می تواند به عنوان طولانی به عنوان 36 ساعت به سر هنگامی که خیس’suwet’en همبستگی محاصره برداشته و تاخیر می تواند مردم را وادار به نگاه جایگزین اشکال حمل و نقل.

“از طریق راه آهن در حال کار با زیرساخت مالک در جزئیات از سرگیری خدمات تخمین زده شده است که حداقل 36 ساعت از زمان خط پاک” این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

در روز سه شنبه از طریق راه آهن اعلام کرد که لغو همه خدمات قطار از تورنتو-مونترال و تورنتو-اتاوا تا پنج شنبه به علت ادامه محاصره فقط east of Belleville, Ont.

معترضان مختل سفر در سراسر این کشور برای چند روز در یک همبستگی برای مرطوب’suwet’en ملت که ارثی ستاد مقابله با ساخت و ساز از یک 670 کیلومتر گاز از طریق خط لوله شمال بریتیش کلمبیا. راه بندان در سراسر کشور در حال حاضر متوقف خدمات راه آهن به مدت پنج روز.

در سنگال نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او دریافت اطلاعات در مورد وضعیت, که او به نام “مسئله نگرانی بدیهی است.” وی افزود: او می خواهم به صحبت کردن با او و دیگر وزرای کابینه در مورد آن را به عنوان به خوبی.

“ما می دانیم مهم دموکراتیک حق — و ما همیشه از آن دفاع از تظاهرات مسالمت آمیز” او گفت:. “این است که بخش مهمی از دموکراسی ما در کانادا, اما ما نیز یک کشور حکومت قانون است و ما نیاز به مطمئن شوید که آن قوانین را رعایت می کنند.

“همین دلیل است که من تشویق همه طرف ها به گفت و گو برای حل و فصل این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” ترودو اضافه شده است.

وزیر حمل و نقل مارک Garneau تکرار ترودو کلمات و گفت: “ما بسیار نگران تاثیر انسداد داشتن در جابجایی کالا در سراسر کشور است.” وی افزود: دولت بود “کار در سراسر تعدادی از ادارات برای پیدا کردن یک راه حل برای این موضوع است.”

روز سه شنبه او به نام محاصره “خطرناک” و “غیر قانونی است.”

از طریق راه آهن اعلام کرد که توسط چهار شنبه, 223 قطار لغو شده اند موثر بر حداقل 34, 200 مسافر.

از طریق راه آهن مردم را به دنبال دیگر حمل و نقل

“ما می دانیم که این وضعیت ناگوار است بر ما مسافران سفر و برنامه های ما برای مشکل پوزش می طلبیم از آن است که باعث,” از طریق گفت. “ما آنها را تشویق اگر آنها نیاز به سفر در مناطق آسیب دیده بعد از 2 روز استفاده از حالت های جایگزین حمل و نقل.

اخبار CTV تورنتو گزارش داد که محاصره می تواند مردم را وادار در منطقه تورنتو به تکیه بر اتوبوس از تورنتو به مونترال یا اتاوا.

 

پورتر شرکت های هواپیمایی گفت: CTV News تورنتو هواپیما رهبری به تحت تاثیر قرار شهرستانها در حال حاضر رزرو تا این آخر هفته طولانی. اما به طور کلی آنها به اندازه کافی ظرفیت برای مسافران وجود دارد و بازگشت.

اخبار CTV تورنتو رسیده به تازی Lines, Inc. برای دیدن اگر و چگونه قطار اختلالات تحت تاثیر آنها و اینکه آیا آنها دیده می شود افزایش اخیر در تعدادی از مسافران است.

‘در انتظار بازی بین معترضان OPP

آغاز هفته گذشته RCMP برخورد با مرطوب’suwet’en زمین مدافعان ماموران پس از شروع به حرکت به مرطوب’suwet’en خاک برای به اجرا درآوردن یک دادگاه دستور دستور نیاز به معترضان برای جلوگیری از مسدود کردن جاده ها است.

در Tyendinaga Mohawk خاک در هیستینگز County, Ont., CTV News’ پارلمانی اداره خبرنگار آنی برگرون-الیور گفت: CTV News Channel در روز چهارشنبه آن را فقط یک “بازی انتظار” که آیا پلیس استان انتاریو خواهد شکستن محاصره یا نه.

روز دوشنبه OPP به نام وضعیت “وخیم” و گفت که آنها تا به حال به اجرا درآوردن حکم دادگاه برای پایان دادن به محاصره غزه به طوری که مسافر و حمل و نقل قطار می تواند رزومه خدمات عادی. افسران خواسته معترضان مسالمت آمیز پراکنده اما آنها نمی budged.

برگرون-Oliver همچنین روشن است که اعتراض واقع شد به اندازه کافی نزدیک به ریل قطار که از طریق راه آهن احساس آن را به اندازه کافی امن برای اجرای قطار از طریق این منطقه است.

این شرکت همچنین افزود که: “پس از محاصره همچنان در نزدیکی جدید Hazelton, B. C., عادی راه آهن فعالیت های در حال قطع بین شاهزاده روپرت-شاهزاده جورج در هر دو جهت تا اطلاع ثانوی.”

از طریق راه آهن نیز به آن اشاره شد ارائه کامل بازپرداخت برای مسافران لغو سفر است که می تواند تا 10 روز کامل با توجه به حجم درخواست ها.

خدمات از تورنتو به جنوب غربی انتاریو بین مونترآل-اتاوا و مونترال-کبک تاثیر پذیری از طریق راه آهن گفت.

اما از طریق راه آهن است تنها شرکت رو به اختلالات. در روز سه شنبه, Canadian National Railway Co. اعلام کرد که “خواهد بود مجبور به تعطیل کردن بخش قابل توجهی” از شبکه خود را تا محاصره برداشته شده است.

راه آهن اختلال در سراسر کشور می تواند منجر به holdups در حمل و نقل از محصولات مانند مواد غذایی و پروپان و کانادا دانه زغال سنگ پتاس و چوب و آلومینیوم است. و اگر چه حمل و نقل ریلی تنها اختصاص 0.5 درصد از کانادا تولید ناخالص داخلی اختلالات مانند راه بندان یا کارگر اعتصاب تا حد زیادی تحت تاثیر خط پایین شرکت است که تکیه بر آن.

با فایل های از CTVNews.ca نویسندگان گراهام کشتار و الکساندرا مای جونز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو