از طریق راه آهن لغو قطار در سراسر کانادا CN تعطیل شرق کانادا شبکه در میان خط لوله تظاهرات

تورنتو — از طریق راه آهن است که لغو آن در کل قطار مسافری شبکه در سراسر کانادا تا اطلاع ثانوی به علت ادامه خط لوله شد.

این شرکت گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که در آن “هیچ گزینه ای دیگر” نسبت به لغو تمام قطار خدمات موثر بلافاصله. از طریق راه آهن مسافران با رزرو را دریافت اتوماتیک بازپرداخت و این شرکت نمی خواهد قبول هر گونه رزرو قبل از Feb. 18.

“ما درک تاثیر این وضعیت ناگوار است و ما مسافران و پشیمانی قابل توجهی ناراحتی این است که باعث به سفر” از طریق راه آهن در بیانیه ای گفت.

در سراسر کشور gridlock می آید به عنوان CN راه آهن می گوید آن است که مجبور به تدریج تعطیل عملیات خود در شرق کانادا “تا زمانی که محاصره غیر قانونی به پایان برسد.” این شرکت گفت که همچنین به معنای توقف تمام قاره قطار در سراسر آن کانادا شبکه.

“با بیش از 400 قطار لغو شده در طول هفته گذشته و جدید تظاهرات که پدید آمده و در نقاط استراتژیک ما اصلی ما تصمیم گرفته اند که مترقی shutdown ما در شرق کانادا عملیات این مسئول رویکرد را برای ایمنی کارکنان و معترضین,” CN راه آهن مدیر عامل JJ Ruest گفت: در بیانیه صادر شده پنج شنبه.

Ruest اضافه شده که رفت و آمد راه آهن لینک خدمات مانند Metrolinx و Exo می توانید در ادامه عامل “تا زمانی که آنها می توانید انجام دهید تا با خیال راحت.”

معترضان را تعطیل ترافیک راه آهن در سراسر کشور از جمله مشغول راهرو بین تورنتو-مونترال و اتاوا-تورنتو. در B. C. خدمات است که مختل بین شاهزاده روپرت و شاهزاده جورج.

CN راه آهن گفت: به دنبال به دست آمده و دستور دادگاه و درخواست کمک از سازمان های اجرای برای محاصره در انتاریو, Manitoba و B. C. آن را می گوید که در حالی که محاصره به پایان رسید در این استان است و ممکن است “imminently” در پایان از میلاد به دستور دادگاه در انتاریو “در ادامه به نادیده گرفته می شود.”

تظاهر کنندگان باقی می ماند معترضان را در یک خط راه آهن در بلویل, Ont. آنها می گویند محاصره است و تنها راه آنها می توانند با دریافت این پیام در سراسر.

اعتراض سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال ایستاده در مقابل ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در نزدیکی هوستون, B. C.

تظاهرات هفته گذشته آغاز شد و پس از RCMP اجرا یک دستور دادگاه در برابر مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها. این گروه شده بود توقف ساخت خط لوله عمده قطعه از $40 میلیارد LNG کانادا گاز طبیعی مایع و پروژه صادرات.

نخست وزیر جاستین ترودو نوشت: به’suwet’en ارثی سران در روز پنج شنبه به تایید می کنند که یک عضو کابینه خود دیدار خواهد کرد و با آنها به بحث در مورد این موضوع. که وزیر خواهد بود وزیر تاج-بومی روابط کارولین بنت.

B. C. برتر جان هرگن است گفت که او نیز مایل به ملاقات با تظاهر کنندگان.

پم Palmater صندلی بومی حکومت در دانشگاه رایرسون گفت: از طریق راه آهن تصمیم به توقف قطار در سراسر کشور است “کاملا تولید بحران است.”

“برای از طریق راه آهن به تعطیل کردن همه خدمات راه آهن در سراسر کشور ناخالص واکنش افراطی به چند نمونه که در آن ریل شده اند نهفته,” او گفت: CTV قدرت بازی در روز پنج شنبه.

“دوم از همه نسل کشی بسیار ناخوشایند برای مردم بومی است. شده است و هیچ راه بدون مراجعه شده است وجود دارد هیچ اقدامی برای پایان دادن به نسل کشی — که شامل نه به رسمیت شناختن حقوق زمین که شامل ارسال در RCMP به حذف ما را از زمین ما است. چه چیز دیگری شما را از ما انتظار دارند انجام دهید سعی کنید به گرفتن برخی از توجه؟”

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف گفت: CTV قدرت بازی که خاموش است “بسیار مشکل” برای کسب و کار در کانادا هر دو در خود استان و در سراسر کشور.

“آسیب در حال حاضر وجود دارد به اقتصاد است. ما می رویم به این احساس برای روز هفته و به احتمال زیاد ماه به” وزارت معارف گفت.

“دولت فدرال نیاز به عمل نه تنها در ملاقات با این افراد از مرطوب’suwet’en ملت بلکه با حصول اطمینان از این است که قانون کشور ما اجرا شده است و اجرا بسیار به سرعت.”

در چهارشنبه ترودو گفت که او به رسمیت شناخته شده “مهم دموکراتیک حق” از تظاهرات مسالمت آمیز و تشویق “همه طرف ها به گفت و گو برای حل و فصل این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“این است که بخش مهمی از دموکراسی ما در کانادا, اما ما نیز یک کشور حکومت قانون است و ما نیاز به مطمئن شوید که کسانی که به قوانین احترام” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سنگال.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو