از طریق راه آهن لغو همه تورنتو-مونترال و تورنتو-اتاوا خروج تا روز جمعه

تورنتو — از طریق راه آهن است لغو همه خدمات قطار از تورنتو-مونترال و تورنتو-اتاوا با توجه به ادامه محاصره فقط east of Belleville, Ont.

در یک سفر مشورتی صادر اواخر سه شنبه از طریق راه آهن اظهار داشت: تمام مسیرهای تورنتو و مونترال و تمام مسیرهای بین تورنتو و اتاوا خواهد بود لغو شده و تا پایان روز پنج شنبه. این قطار که از طریق تصویب بلویل خواهد بود بی پیرایه این شرکت اضافه شده است.

مسافران صادر خواهد شد هزینه کامل شرکت گفت: اما آن می تواند تا 10 روز به روند.

معترضان مختل سفر در سراسر این کشور برای چند روز در یک همبستگی برای مرطوب’suwet’en ملت که ارثی ستاد مقابله با ساخت و ساز از یک 670 کیلومتر گاز از طریق خط لوله شمال بریتیش کلمبیا.

حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تعیین کرده اند تا محاصره و تظاهرات در سراسر کشور است.

تظاهرات در نزدیکی بلویل منجر به لغو 34 از طریق راه آهن قطار بین مونترال و اتاوا و تورنتو در روز سه شنبه و همچنین به حمل و نقل ترافیک را متوقف کند.

در اوایل روز شنبه, CN راه آهن گفت: آن را تعطیل “بخش قابل توجهی از آن کانادا شبکه” مگر محاصره برداشته شده است.

“این فقط مسافر قطار که تحت تاثیر این محاصره این همه در کانادا عرضه-زنجیر” JJ Ruest رئیس جمهور و رئیس اجرایی در CN در بیانیه ای گفت:. “ما در حال حاضر در پارکینگ قطار در سراسر شبکه ما اما با توجه به محدود فضای در دسترس برای چنین CN انتخاب خواهد شد اما به طور موقت قطع سرویس کلید دالان مگر اینکه محاصره به پایان رسیده است.”

در روز سه شنبه وزیر حمل و نقل مارک Garneau به نام محاصره “خطرناک” و “غیر قانونی است.”

“ما نگران هستیم چرا که این اثر در حمل و نقل کالا با قطار در سراسر کشور و کسانی که قطار در برخی موارد قادر به کار به عنوان آنها به طور معمول انجام دهید به دلیل محاصره” Garneau به خبرنگاران گفت: در کلگری. “این شهر همچنین دارای یک اثر از طریق راه آهن و… آن است که در واقع به دلیل غیر قانونی آن را نقض و در راه آهن ایمنی عمل می کنند و به دلایل آشکار آن را خطرناک به واقع مسدود کردن ریل بنابراین ما بسیار نگران اگر از این نقطه نظر.”

در استان کبک و مونترال رفت و آمد راه آهن خدمات Exo بود مجبور به انصراف از سرویس برای دومین روز به دلیل اعتراض به ساحلی GasLink خط لوله است.

یکی دیگر از اعتراض در نزدیکی Hazelton, B. C., توقف از طریق خدمات راه آهن بین شاهزاده روپرت و شاهزاده جورج.

این اعتراضات موجب شد پس از RCMP اجرا یک دستور دادگاه و شروع به دستگیری کسانی که در تلاش برای جلوگیری از دسترسی به مسیر خط لوله در نزدیکی هوستون, B. C.

حمل و نقل وزیر گفت که احکام به دست آمده از آن را استان به عمل و نه دولت فدرال.

“ما امیدواریم که این را حل و فصل کنید چون داشتن تاثیر مهمی بر اقتصاد کشور” Garneau گفت. “نه تنها که آن را نیز به طور بالقوه ارائه برخی ملاحظات ایمنی و نگرانی های ایمنی. بدیهی است که ما امیدواریم آن را به حل و فصل شود اما آن را به استان ها برای کسانی که دستورات عاطفی با در نظر گرفتن عمل است.”

در بیانیه ای که اواخر روز شنبه, Garneau گفت او شده است در تماس با وزیر امنیت عمومی بیل بلر وزرای حمل و نقل انتاریو و کبک و همچنین راه آهن را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه حل است.

Ruest گفت: CN راه آهن مشغول به کار بود از نزدیک با مقامات محلی به اجرای دستور دادگاه بوده است.

“ما همچنان با مشتریان و انجمن های صنعت و همچنین مقامات در اتاوا و در سراسر کانادا برای توضیح به آنها عواقب و تاثیر مواد که بستن راه آهن را در خود ترکیبات” Ruest گفت.

با یک فایل از اخبار CTV مونترال و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو