بسیار شوکه و شگفت زده’ به عنوان اسکله سیدنی کار سایت shutdown

Private certifier Stan Spyrou of Dix Gardner.

خصوصی certifier استن Spyrou از دیکس گاردنر.

مسائل تشدید در ماه اوت گذشته پس از ساختمان حرفه ای هیئت مدیره در بر داشت آقای Spyrou مجاز مردم را به حرکت به یک Strathfield خانه شبانه روزی و Gymea بلوک آپارتمانی است که هر دو “خطرناک” و نا مناسب برای شغل.

هیئت مدیره محروم Mr Spyrou از اعتبار و ممنوعیت از درخواست مجدد برای پنج سال موثر بلافاصله.

اما یک ماه بعد این ممنوعیت در انتظار قرار داده شد تا NSW Civil and Administrative Tribunal می شنود آقای Spyrou درخواست تجدید نظر در ماه آوریل است.

این Seaforth حماسه قدمت آن به سال 2006 زمانی که یک مالک سابق از عمیق اسکله بلوک در Seaforth هلال احمر اعطا شد توسعه تصویب به ساخت دو طبقه خانه با یک inclinator و گاراژ.

توسعه مصوبات به طور کلی به پایان می رسد پس از پنج سال اگر جسمی شروع آغاز کرده است اما زمانی که آقای پراساد جامعی زمین برای 1.2 میلیون دلار در سال 2015 خانه هنوز هم تا به حال ساخته شده است.

در مکاتبات از سال 2017 دیده هرالد شورا توصیه یک عضو دولتی که درخواست به ناشناس باقی می ماند – که تصویب کرده بود باسابقه و آقای پراساد را مجبور به تسلیم جدید دا.

به که ساکن حیرت تجار شروع به ظاهر شدن در این سایت در سال گذشته با وجود جدید دا اینکه تسلیم شود.

An artist's impression of the two-storey home approved for the property at Seaforth.

یک هنرمند تصور از دو طبقه خانه تایید شده برای ملک در Seaforth. اعتبار:دامنه

آن را درک Mr Spyrou امضا گواهی نامه ساخت و ساز ساختمان اجازه می دهد برای شروع در سال 2018 پس از دریافت مشاوره حقوقی است که برخی از سایت پاکسازی بررسی حفاری و حفر ترانشه رخ داده بود قبل از سال 2012, معنی اصلی توسعه رضایت بود و هنوز هم معتبر است.

وجود دارد بیشتر شکایات در این ماه هنگامی که ساکنان دیدم آنچه در ظاهر به سه طبقه ساختمان materialising. شورای بازرسان مستقر شدند به اموال هفته گذشته است.

آنها با صدور توقف کار اطلاع “با این نسخهها کار در حال انجام خلاف به توسعه رضایت و ساخت و ساز گواهی تاییدیه”.

“مسائل مربوط به طبقه سوم و ادعا منقضی رضایت در حال بررسی توسط شورا و مشاوره حقوقی است که به دنبال” یک شورای, سخنگوی گفت.

“پس از بررسی به این نتیجه رسیدند شورا نیز تعیین خواهد کرد که آیا شکایت خواهد شد ساخته شده به ساختمان حرفه ای هیئت مدیره در مورد رفتار خصوصی certifier.”

در پاسخ به سوال آقای Spyrou یک دیکس گاردنر سخنگو گفت: ساختمان سازه آثار بودند ناتمام و پر کردن در و دیوار نشان داده شده در گواهی نامه ساخت و ساز به پایان می رسد به عنوان بخشی از آثار نهایی.

“نقشه تایید شده با گواهی نامه ساخت و ساز برای یک ساختمان دو طبقه به علاوه پشتیبانی ساختاری کار می کند که سازگار با توسعه رضایت نقاشی” سخنگوی گفت.

The land at Seaforth before construction.

زمین در Seaforth قبل از ساخت و ساز. اعتبار:دامنه

آقای پراساد صاحب زمین و مدیر شرکت مهندسی هرم مشاوره نیز محروم اضافی طبقه اضافه شده بود.

“از آنجا که آن را بسیار slopey زمین وجود دارد که در زیر خانه است که پشتیبانی ساختاری” او گفت:. “این یک منطقه زندگی می کنند.”

آقای پراساد rubbished پیشنهادات خود را از هر گونه “تناقضات” با آنچه تا به حال تایید شده است.

در حال بارگذاری

“این حتی سه چهارم از یک محصول به پایان رسید,” او گفت:. “اگر آنها احساس می کنید همه چیز در حال درست نیست به ما 21 روز یا دو هفته … به من اطلاع بنابراین ما می توانیم توضیح خودمان است.”

آقای پراساد گفت: آن را به حال شده است در یک فرایند پر زحمت برای ساخت خانه و خانواده با برخی از مواد نیاز به در آورده بر روی آب توسط بارج.

او “واقعا خوشحال” در شورای بازرس “barging” به سایت.

“به من گفت: اگر شما در راه رفتن خواهید بود خاطی … او مجبور راه خود را در. من به او گفتم نمی گرفتن عکس, او عکس گرفتن در همه جا.

“اگر او می خواهد برای انتخاب آپارتمان در ساختمان های در حال ساخت … من می تواند او را به بسیاری از سایت ها در سواحل شمال. اما او نمی خواهد آن را انجام دهد. آنها پسر بزرگ من پسر کوچک.”

آقای Spyrou شرکت دیکس گاردنر توسط اجرا Lyall دیکس شده است که جریمه بیش از هر certifier در NSW و دریافت پنج سال ممنوعیت در سال 2012.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>