‘امکان بسیار واقعی’ لیبرال نمی شلاق رای در حال مرگ کمک: Lametti

OTTAWA — وزیر دادگستری دیوید Lametti می گوید که “امکان بسیار واقعی” است که لیبرال ها اجازه خواهد داد که یک رای آزاد در دولت پزشکی-مرگ کمک قانون.

در یک مصاحبه در CTV سوال دوره با اوان سلیمان Lametti گفت که در حالی که آن است که تماس خود را به چشم انداز نه شلاق رای—به این معنی که همه لیبرال نمایندگان مجلس را برای رای دادن در خط با دولت است “مورد بحث به عنوان ما صحبت می کنند.”

نخست وزیر جاستین ترودو مجاز خود را حزبی برای رای دادن آزادانه در اصلی مرگ کمک قانون آنها گذشت در سال 2016 اما واقعیت فعلی خود را اقلیت ایستاده می تواند یک عامل در چرا دولت نشده در حال حاضر تصمیم گرفته است که می تواند مورد دوباره زمانی که این قانون به روز شده است رای گیری در هفته های آینده و ماه.

“این یک موضوع شخصی و عمیق وجدان برای بسیاری از مردم و در نتیجه وجود یک امکان بسیار واقعی” Lametti گفت.

او در معرفی تغییرات قانونی فعلی فدرال مرگ کمک رژیم روز دوشنبه در پاسخ به سپتامبر کبک برتر حکم دادگاه. دادگاه زده بخش فدرال و کبک قوانین پزشکی-کمک به مرگ deeming آنها بیش از حد محدود.

Lametti یکی از تعداد انگشت شماری از لیبرال نمایندگان مجلس که رای دادند در برابر 2016 لایحه دولت تحت فشار قرار دادند به جلو پس از آن وزیر دادگستری جودی Wilson Omar گفت: در آن زمان به عنوان یک وکیل او مردد به رای دادن در حمایت از لایحه به گمان او در خطر واقعی بودن بر خلاف قانون اساسی.

در حال حاضر او می گوید: اصلاحات پیشنهادی اعتصاب تعادل بهتر است. هر چند آن را در حال حاضر در حال رفتن به در دولت برای متقاعد کردن احزاب دیگر در مجلس عوام از آن است. بحث این است که مجموعه ای به ادامه این هفته از 9 مارس زمانی که نمایندگان مجلس به بازگشت به اتاوا پس از یک هفته خود را سوار.

لایحه C-7 پیشنهاد اجازه می دهد تا کسانی که واجد شرایط به دنبال پزشکی-کمک به مرگ یا نه خود مرگ است و قابل پیش بینی. این قانون همچنین پیشنهاد به سهولت پادمان در حالی که ایجاد دیگر حمایت کانادایی که مرگ طبیعی نمی قریب الوقوع و گسترش سیستم مانیتورینگ برای پزشکان و داروسازان به منعکس کننده تغييرات ارزیابی مورد نیاز است.

هدف آن نیز آن را آسان تر برای بیمارانی که در حال مرگ نزدیک و درخواست کمک از مرگ اما نگران از دست دادن توانایی خود را به رضایت خود را به عنوان بیماری پیشرفت می کند. این تغییرات را قادر می سازد آنها را به هنوز هم واجد شرایط از بین بردن نیاز برای آنها را به رضایت بلافاصله قبل از عمل.

این تغییر که Lametti است به عنوان مراجعه کننده “آدری پارکر” متمم اشاره به بیمار سرطانی که مبارزه برای تغییر قانون از آنجا که او گفت: آن را اجازه نمی دهد او برای پایان دادن به زندگی خود را در شرایط خود.

نیاز به آگاه و ذهنی صدا بلافاصله قبل از عمل بدان معنی است که پارکر خواهد بود را تکذیب کرد تصویب اگر وضعیت او بدتر شده و او نمی تواند پیشنهاد نهایی که رضایت او استدلال کرد.

در زمان مرگ پارکر ویلسون-Omar گفت که این رژیم زده و حق تعادل و نمی توان تغییر داد.

در حال حاضر Lametti خواستار آن را “یکی از مهم ترین جنبه های” قانون جدید.

“او به ما نرسید و ما خوشحالیم که او به هدر نمی میرند,” او گفت: در این مصاحبه پخش در روز یکشنبه.

این بود گزیده ای از پارکر نهایی پیام—ارسال شده در روز او تصمیم گرفت به دنبال از طریق با او پزشکی-مرگ کمک—که منجر به احساسی لحظه ای در مجلس عوام این هفته است.

منشی پارلمانی وزیر بهداشت Darren Fisher, که بخشی از مجلس که به تصویب اولیه قانون شد و عاطفی در هنگام خواندن برخی از پارکر افکار نهایی به خصوص زمانی که او نوشت که او می خواست به زندگی می کنند اما او “از دست این فرصت را به دلیل ضعیف فکر کردن قانون فدرال است.”

“این تصمیم به آمده از بیمار است. هیچ کس دیگری. است که چرا ما از مرگ باید زندگی روز به بعد تا زمانی که ما مجبور به ترک” او نوشت و او به عنوان خوانده شده قبل از درخواست همه اعضا برای حمایت از این لایحه.

در حالی که نشانه های اولیه میان NDP بلوک Quebecois و سبز قفقاز که این لایحه خواهد شد حمایت خود را از قانون نمی رفتن تا آنجا که برخی از طرفداران امیدوار بود در دو برجسته مسائل: دستورات پیش برای کسانی که مبتلا به بیماری هایی مانند زوال عقل و امکان باز کردن واجد شرایط بودن برای افراد زیر سن قانونی با بیماری های روانی است.

Lametti می گوید که در حال حاضر وجود دارد “فقط بدون اجماع” در مورد این مسائل و آنها “همیشه پیش بینی شده به عنوان موارد دشوار است که ما از رفتن به تحصیل در بزرگتر پارلمانی نقد و بررسی” که برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de