‘تعداد بسیار کمی از مردم در واقع ورزش’: سواحل سیدنی بسته با توجه به جمعیت

“اکثریت قریب به اتفاق مردم بسیار آگاه از این واقعیت مهم است برای نگه داشتن فاصله خود,” Cr بایرن گفت. “اما این یک چالش بزرگ چون مردم باید قادر به خارج به ورزش است.”

این شورا تصمیم گرفته است به نوبه خود در نور افکن در چندین پارک و ورزشی بیضی در سراسر غرب درونی از ساعت 4.30 بعد از ظهر به مردم اجازه می دهد به ورزش و پیاده روی سگ خود را با خیال راحت در شب – و برای متفرق کردن جمعیت در خلیج اجرا شود.

این اقدامات که مورد تایید قرار گرفت در این هفته جلسه شورای ادامه خواهد داد برای مدت زمان از coronavirus بحران و پوشش پارک ها و بیضی در Haberfield, لیچهردت کرویدون Annandale, Marrickville, Rozelle, Petersham و تمپه.

سواحل در کوگی, Clovelly و ماروبرا بسته شد در روز جمعه پس از گروه زیادی از مردم flocked به ساحل نشستن بر روی شن و ماسه و یا شنا هجوم شورای قوانین آنها باید تنها با استفاده از نقاط برای ورزش است.

Coogee Beach was shut on Friday amid fears of overcrowding.

ساحل کوگی بسته شد در روز جمعه در میان ترس از ازدحام بیش از حد.اعتبار:پیتر Rae

در میان افزایش سرخوردگی بیش از beachgoers در ادامه به سرپیچی اجتماعی فاصله مورد نیاز NSW ثبت یک مرگ ناشی از کروناویروس و هفت جدید COVID-19 موارد است. بیش از 7200 آزمايشات انجام شده در روز پنج شنبه.

در حال بارگذاری

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: شوراهای خواهد بود از نزدیک نظارت بر سواحل و فضاهای عمومی این آخر هفته در مورد محدودیت های سخت تر مورد نیاز بود. او امیدوار بود که برای آب و هوای بارانی برای حفظ جمعیت دور.

“ما امیدواریم که مردم رفتن به پایین وجود دارد و ورزش شنا و سپس خشک کردن و رفتن به خانه و واقعا به شخص دیگری فرصت برای رفتن به ساحل.”

یک رندویکک شورای اسلامی گفت: نجات غریق پاکسازی سواحل در مورد 1.30 ساعت به این دلیل که آنها “رسیدن به ظرفیت” و بسیاری از مردم ورزش نیست.

“تعداد بسیار کمی از مردم در واقع ورزش آنها با داشتن یک چلپ چلوپ در آب است و نه هدف. ما باید به یاد مردم ‘در خانه بمانند’ قانون هنوز هم” سخنگوی گفت.

جمعیت باعث شورای نزدیک به 10 تمام سواحل در منطقه از جمله Little Bay و Yarra خلیج آخر این هفته.

کوگی, Clovelly و ماروبرا سواحل باز خواهد بود برای ورزش تنها بین 6 صبح و 9 صبح تا روز شنبه و یکشنبه.

رندویکک شهردار دنی گفت: شورای امر ارزیابی مجدد تعطیلی روز دوشنبه. او امیدوار سخت تر محدودیت های لازم می شود.

“اگر شما نیاز به ورزش و تمرین خود را در محل و فکر نمی کنم یک روز در ساحل و ورزش است.”

از سه شنبه شناگران و خوانندگان خواهد شد و اجازه بازگشت به آب در باندی و دیگر Waverley شورای سواحل طریق به شدت موفق دالان بر روی شن و ماسه.

“ما سواحل هنوز بسته” شهردار پائولا Masselos گفت. “شن و ماسه بسته است. اگر مردم نمی خواهید به انجام چیزی که حق ما بود مجبور به بستن آن دالان.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de