بسیار گیج و خسته’: خانواده تقسیم به عنوان ممنوعیت سفر دهید فرودگاه هرج و مرج

نخست وزیر اسکات موریسون در روز شنبه اعلام کرد که افرادی که در حال بازدید و یا ترانزیت از طریق سرزمین اصلی چین از روز شنبه خواهد بود ممنوع از ورود به استرالیا به مدت دو هفته در یک پیشنهاد برای کنترل گسترش از رمان coronavirus.

این سیاست در زمان اثر را به عنوان تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و به 14,549 در سطح جهانی در روز یکشنبه و چین شمار تلفات گذشت 300.

ممنوعیت گسترش به شهروندان استرالیا, اقامت دائم و اعضای خانواده. با این حال همانطور که آقای شما کشف تعریف “خانواده” را شامل نمی شود ،

“ما تنها دو گزینه در حال حاضر من یا خرید یک بلیط در حال حاضر امروز [درباره] به پرواز بازگشت به چین ، ویزا لغو خواهد شد و او را به بازداشتگاه می شود و ارسال به چین گفت: در بعد از ظهر یکشنبه.

“حداقل آنها می تواند به ما داده اند یک هشدار و یا چیزی به طوری که ما می تواند تغییر کرده [پرواز] برنامه.”

بعد او روز یکشنبه گفت که او تا به حال به “خرید بلیط برای مامان من به پرواز بازگشت به چین امشب”.

“[من] بسیار نا امید, نا امید و درمانده” آقای شما گفت.

این یک وضعیت مشابه برای Sydneysider دی ژائو, 43, که 70 ساله بود به علت وارد سیدنی از شانگهای در صبح روز یکشنبه.

“من فقط به انتظار در فرودگاه” او گفت:. “من بسیار درمانده است. تنها کسی که من نگران این است که پدر من است. او نمی تواند انگلیسی صحبت می کنند.”

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار تایید کرد در روز یکشنبه وجود نداشت جدید کروناویروس موارد در دولت با این رقم باقی مانده در چهار.

سه نفر از این چهار مورد در NSW شده بود از بیمارستان مرخص شد, با یک زن 21 ساله دانشجوی دختر از دانشگاه UNSW مرخص بیش از آخر هفته و دو مرد سالخورده 53 و 35 تخلیه شده در روز پنج شنبه. 43 سال باقی مانده و در انزوا.

A NSW Health Department poster providing advice for travellers on self-isolating to mitigate the risk of spreading the coronavirus.

یک NSW وزارت بهداشت پوستر ارائه مشاوره برای مسافران خود جدا برای کاهش خطر گسترش coronavirus.

Dr شعار گفت: بیشتر از 30 مورد تحت بررسی قرار گرفتند “از تحت تاثیر قرار مناطق سفر” همانطور که بیشتر مردم را تشویق به آمدن به جلو برای تست.

NSW Health حال اعزام یک تیم از پزشکان و پرستاران به فرودگاه سیدنی در صبح روز یکشنبه برای دیدار با پرواز که در آن مسافران را ترک کرده بودند چین در روزهای اخیر.

“کسانی که تيم سلامت [تا به حال] ارزیابی بیش از 1100 نفر از 2pm و به عنوان یک شماره هفت برای ارزیابی بیشتر,”,,,, Dr شعار گفت. “در تمام احتمال, آن دسته از بیماران را از دیگر علل خود را خفیف علائم تنفسی. ما در حال گرفتن یک رویکرد احتیاطی.”

Dr شعار گفت: NSW بهداشت نیز توصیه می شود مسافران که ترک سرزمین اصلی چین پس از روز شنبه را به خود منزوی در استرالیا برای 14 روز. مشاوره در خود به انزوا آنلاین منتشر شده و در پوستر به زبان انگلیسی و چینی شامل دور ماندن از کار و مدرسه و مناطق عمومی و حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی ها.

کسانی که در یک خانه شد, توصیه به ماندن در اتاق های مختلف از دیگران تا آنجا که ممکن است و پوشیدن فولاد ماسک که در همان اتاق و یا به دنبال مراقبت های پزشکی.

“این مهم است که مردم به خواسته خود جدا انجام این کار [و] به دنبال مشاوره در NSW Health وب سایت … در دسترس در هر دو زبان انگلیسی و چینی ساده شده” یک NSW Health سخنگوی گفت.

“اگر افرادی که در خود به انزوا تبدیل به ناخوشی آنها باید تماس خود را GP و به آنها بگویید یا [تماس با ما] سلامتی مستقیم [خط] … یا 000 در مواقع اضطراری است.”

یام جنرال الکتریک 29 وارد در ملبورن در روز یکشنبه بعد از ظهر و گفت که او و شریک زندگی خود را هر دو اقامت دائم استرالیا از چین که بازدید شانگهای برای دو هفته به آغاز سال جدید چینی را از خود جدا در هر صورت “فقط به مسئول نسبت به دیگران”. “با این برنامه برخی از مردم آن را حمل اما هیچ نشانه,” او گفت:. “که ممکن است برای ما اتفاق می افتد و همچنین, بنابراین ما می خواهم خود منزوی به هر حال فقط در مورد.”

اقامت دائم لی لی از Chongxin مرکزی چین گفت که او تا به حال درجه حرارت خود را چک دو بار در شانگهای و یک بار پس از فرود در ملبورن. او همچنین قصد دارد به خود منزوی و نه حضور در یک دانشگاه برای دو هفته به این معنی او را تکیه بر دوستان برای منابع.

“ما قصد داریم به درخواست برخی از دوستان برای تحویل به درب ما,” او گفت:.

“آن را به عنوان لازم است ما نمی خواهد بیرون بروید. نه فقط برای ما بلکه برای دیگران ، ما باید برخی از بازی ها در صفحه اصلی پس از آن باید خوب است.”

او گفت: هر کس در شانگهای پرواز بود در حال حاضر با پوشیدن یک ماسک اما مقامات قرنطینه بررسی در هیئت مدیره برای اطمینان از آنها بودند.

برای استرالیا خواهر, گل یاس, آبنوس, اولیویا, آن را به حال شده است به 25 ساعت در حمل و نقل زمانی که آنها وارد در فرودگاه ملبورن در روز یکشنبه.

در حال بارگذاری

آنها در شانگهای در مورد به پرواز در ویتنام هنگامی که کارکنان فرودگاه فرار به آنها و گفت: آنها مجاز به هیئت مدیره به دلیل ویتنام مانند استرالیا تا به حال به طور ناگهانی صادر ممنوعیت غیر شهروندان است.

“به طوری که آنها در واقع ما را از فرودگاه به ما کیسه های ما به عقب انداختند ما به معنای واقعی کلمه در مقابل فرودگاه و ما تا به حال برای خرید یک خانه پرواز” سیاه پوست گفت.

آنها رزرو بعدی در دسترس پرواز به ملبورن و فرود در 1.40 pm. آنها سه حدود 700 نفر که در ملبورن فرود آمد از چین روز یکشنبه از آنچه به طور معمول باید حدود 5000 با توجه به DFAT مقامات. حدود 100 نفر در هواپیما بودند اولیویا گفت.

“ما وارد هواپیما در ترمینال هیچ کس اجازه روشن یا خاموش نشده است. آنها اسپری توشه منطقه در بالای هواپیما و سپس سه یا چهار قرنطینه افسران آمد در هیئت مدیره و دست از ماسک,” او گفت:.

“هنگامی که همه نقاب بیشتر [ماموران] آمد و دست از جزوات که اساسا می گوید ما به خود منزوی برای 14 روز.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>