ونسا برایانت “به طور کامل ویران’ پس از از دست دادن کوبه و Gianna

تورنتو — در اولین بیانیه پس غم انگیز سقوط هلیکوپتر که جان کوبه برایانت و 13-year-old daughter Gianna برایانت همسر ونسا گفت: “هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف” درد خانواده او است رفتن را از طریق.

ونسا برایانت ارسال پیام به Instagram اواخر جمعه شب همراه با یک پرتره خانواده از زن و شوهر و چهار دختر: Gianna اسپرم Bianka و کاپری.

در زیرنویس ونسا خواست برای حفظ حریم خصوصی اما تشکر هواداران برای ارسال پیام عشق در طول زمان دشوار است.

“با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید” او نوشت: در این پست. “ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده است.”

“من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی.

من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها.”

کوبه برایانت و Gianna در میان نه نفر در هیئت مدیره یک هلیکوپتر که سقوط کرد در کالاباساس کالیفرنیا. در روز یکشنبه. وجود دارد هیچ بازماندگان.

این Mamba ورزشی بنیاد خیریه برایانت تاسیس به نفع جوانان, ورزش, راه اندازی MambaOnThree صندوق است که به منظور کمک به خانواده های دیگر متاثر از سقوط.

 

 

دختران من و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان. با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی. من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید. به افتخار تیم ما Mamba خانواده مارهای زهردار مناطق گرمسیر ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. به کمک لطفا به MambaOnThree.org. بیشتر کوبه و Gianna میراث در ورزش جوانان مراجعه کنید MambaSportsFoundation.org. از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و من. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Vanessa برایانت (@vanessabryant) در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>