ونکوور — مانی Ranga و همسرش سر پرز تجاری در لوازم تمیز کردن آنلاین. این جفت ارز دیده می شد رفتن به یک Costco در ونکوور در روز پنج شنبه, پر کردن کامیون خود را با جعبه Lysol دستمال مرطوب آنها گفت: آنها برنامه ریزی شده به فروش آنلاین در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اخبار CTV ونکوور صحبت با Ranga جمعه خود را در خارج از خانه فقط به عنوان او در مورد به خالی کردن پنج جعبه Lysol دستمال مرطوب از تنه SUV خود را.

“این فقط یک کسب و کار من در حال حاضر گفت:” Ranga, و اضافه کرد که آن را به حال شده است در جریان “احتمالا مانند سه یا چهار هفته است.”

در سراسر کشور و فروشگاه های مواد غذایی باید قفسه های خالی که در آن به طور معمول خریداران خواهد پیدا کردن تمیز کردن وسایل و کاغذ توالت. صف های طولانی برای دریافت در داخل بافت از طریق پارکینگ و فروشگاه خود را به عنوان صدها نفر از مردم در حال تلاش به سهام تا در مورد آنها نیاز به خود منزوی و یا قرنطینه خود را به دلیل رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

Ranga گفت: اخبار CTV او را “تنها” جوراب زنانه ساقه بلند در لوازم برای فروش مجدد. او گفت که او و همسرش را سه بچه که نمی تواند به مدرسه خصوصی به دلیل رمان شیوع کروناویروس به طوری که آنها نمی توانند کار کنند و نیاز به یک راه برای کسب درآمد.

“دولت نه کمک به ما پرداخت صورت حساب های ما,” او گفت:. “بچه ها نمی توانند به مدرسه بچه ها من رفتن به مدرسه خصوصی. من پرداخت $20,000 یک سال در مدرسه خصوصی است و آنها در حال بازگشت به آن است.”

او و همسرش در حال توسعه و با توجه به COVID-19 شیوع او می گوید: فروش چهار.

“هیچ کس می خواهد برای رفتن به خرید خانه گفت:” Ranga. “و اگر شما می خواهید به خانه آنها می خواهند شما را به پوشیدن ماسک و چیزهایی مانند آن. آن را کمی از دست راست در حال حاضر.”

خرده فروشی شورای Canda گفت: CTV News “هیچ کس آماده بود” برای سطح وحشت-خرید دیده می شود در سراسر کشور است.

Ranga گفت: زن و شوهر به فروش می رسد در حدود 100000 دلار از منابع اما است که آنها نمی جیب بسیار زیاد است. این بستگی به مشتری چه مقدار از آنها را علامت گذاری محصولات.

“اگر آن را به یک مدرسه و چیزهای من نمی علامت آن است که مقدار” او گفت:.

“شما می دانید چه چیزی را ساخت ، شرکت حمل و نقل,” او اضافه شده است. “آمازون پول بر روی آن بیش از حد.”

Ranga گفت: CTV News این شرکت است همسر است و او تنها میدارد لوازم. او گفت که آنها تصمیم به توقف فروش در حال حاضر. پرز کاهش یافته است مصاحبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو