توسعه واکسن مورد ‘بازار شکست. اینجا چرا

برنده جایزه نوبل و immunologist پروفسور پیتر دوهرتی گفت: جهان نیاز به تغییر بودجه آن مدل برای توسعه واکسن.

“وجود دارد نه فقط به اندازه کافی حاشیه سود در آن برای شرکت های دارویی,” او گفت:.

“آنها زنده با سود و قوانین سرمایه داری. و سرمایه داری هیچ علاقه ای به انسان دیگر به عنوان مصرف کنندگان است.”

در حال بارگذاری

پروفسور مارک سالیوان مدیر عامل از داروها برای توسعه بهداشت جهانی واکسن شرکت توسعه مستقر در ملبورن توصیف واکسن چشم انداز توسعه به عنوان یک “بازار ” شکست”.

“مشکل این است که این بازار شکست است که ما تنها روش توسعه داروهای,” او گفت:.

واکسن هزینه بین $US500 میلیون و US1 میلیارد دلار به توسعه, به علاوه هزینه ساخت تخصصی ساخت و تولید کارخانه را دوز.

مطالعه نهایی مورد نیاز برای یک واکسن به تایید شده است بسیار گران تر از یک مطالعه مشابه برای مبارزه با مواد مخدر به دلیل مطالعه نیاز به بزرگ به قطعی نشان می دهد پیشگیری از یک بیماری “دهها هزار نفر به صدها نفر از هزاران نفر از شرکت کنندگان گفت: استاد سالیوان.

سه سارس واکسن پروژه های که ممکن است منجر به بینش های مهم برای یک COVID-19 واکسن به عنوان ویروس هستند از نزدیک مرتبط متوقف شده در این مرحله است.

و تولید یک واکسن بسیار گران تر از ساخت دارو به دلیل آن اغلب شامل اصلاح مخمر یا باکتری ها برای تولید یک واکسن دشوار و پرهزینه روند.

به دلیل تمام این عوامل شور و شوق از صنعت داروسازی به سرمایه گذاری در واکسن کاهش یافته است به طور چشمگیری در 20 سال گذشته.

برای حل این مشکل دو خیریه راه اندازی شد: ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری به صندوق تحقیقات واکسن و گاوی که با این نسخهها کار برای توزیع واکسن به فقرا.

Dr ست برکلی مدیر عامل شرکت Gavi, گفت:, آن را بسیار دشوار است برای گرفتن بودجه برای تحقیقات واکسن برای ویروس ها که هنوز تبدیل به بیماری های همه گیر.

“ما به اندازه کافی زمین-بر اساس موشک های هسته ای برای از بین بردن جهان است. و در صورتی که کار نمی کند ما در حفظ و هوا بر اساس موشک و زیردریایی. و این که برای جلوگیری از چیزی بسیار کمتر از تکاملی یقین است که توسط یک ویروس همه گیر.”

استرالیا متعهد شده است 250 میلیون دلار برای Gavi بین 2016 و 2020 و تا به حال داده شده $6.5 میلیون به CEPI قبل از شروع زمان بیماری همه گیر.

CEPI است بودجه چند COVID-19 واکسن از جمله دو حال آزمایش در CSIRO بالا-امنیت جیلان آزمایشگاه و یک سوم واکسن تهیه شده توسط دانشگاه کوئینزلند.

اما این ائتلاف هشدار داد در ماه مارس آن را خواهد اگزوز کمک های مالی خود را در پایان ماه. حداقل $US2 میلیارد بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای به پایان رساندن پروژه ائتلاف گفت.

“فوری و بدون اضافی کمک های مالی این واکسن در برنامه های ما شروع نمی خواهد بود قادر به پیشرفت و در نهایت ارائه خواهد شد واکسن که جهان نیاز دارد” دکتر ریچارد Hatchett, CEPI مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im