با استفاده از بسیاری از بسته بندی های پلاستیکی در طول coronavirus بحران ؟ شما تنها نیستید

در هشت سال ما محیط زیست و رسانه های اجتماعی ستاره لورن خواننده هرگز ارسال یک آیتم از زباله به محل دفن زباله. اما ماه گذشته در پرشوری پست به او 383,000 Instagram followers او اعتراف کرد, واقعیت COVID-19 تغییر کرده است که.

من و قربانی من و ارزش اقلام خریداری شده در پلاستیک. مقدار زیادی از آن پلاستیکی است که من می دانم که نیست و قابل بازیافت در نیویورک (New York City) بازیافت و یا شاید حتی در هر نقطه … چرا من در برابر چیزی است که من به طور فعال همگانی و ترویج می کنید ؟

خواننده نوشت که به عنوان جدیت COVID-19 خطور او نگردند تا در مورد او می باید اگر محدود به خانه خود را برای یک دوره طولانی از آن بسته بندی شده در پلاستیک.

او اعتراف کپسوله چگونه این بیماری همه گیر را به چالش کشیده است کسانی از ما که در حال تلاش برای کاهش ضایعات. بسیاری از پایداری آگاهانه مردم در حال حاضر ممکن است پیدا کردن خود را با کابینت مواجه نگردند با بطری های پلاستیکی از دست sanitiser یکبار مصرف و دستمال مرطوب و غذای آماده مواد غذایی ظروف.

بنابراین اجازه دهید نگاهی که چرا این اتفاق می افتد و آنچه در مورد آن انجام.

Coronavirus بحران تحت فشار قرار دادند تا مشکل جهانی از زباله های پلاستیکی را به پس زمینه. Ammar Yasser/ایسنا

پایداری کردن پنجره

ما تحقیق چگونه مصرف کنندگان در پاسخ به, تغییر, جمله, چرا مصرف کنندگان تا حد زیادی در برابر تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی ممنوع. به تازگی ما به کاوش چگونگی coronavirus اتحادش را تغییر استفاده از کیسه های پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف و دیگر محصولات می باشد.

در میان قابل فهم نگرانی از سلامت و بهداشت در گیر این مشکل یکبار مصرف پلاستیک گرفته صندلی عقب.

برای مثال Coles ” خانه تحویل خدمات ارائه موارد در کیسه های پلاستیکی (البته آنهایی که قابل استفاده مجدد) و بسیاری از قهوه خانه ها را ممنوع کرده اند قابل استفاده مجدد لیوان جهانی از جمله استارباکس شاخه.


ادامه مطلب: برای چندین دهه دانشمندان متحیر بیش از پلاستیک ‘از دست رفته’ از اقیانوس ما – اما در حال حاضر آن را یافت شده است


رستوران ها و دیگر مواد غذایی کسب و کار می تواند در حال حاضر تنها به ارائه تحویل خانه یا غذای آماده گزینه های. بسیاری نمی خواهد اجازه می دهد تا مشتریان را به خود ظروف متخلف به انژکتور و کانکشنها که تولید زباله های پلاستیکی. این به این معنی بسیاری از مصرف کنندگان نمی تواند خود را کاهش زباله های پلاستیکی, حتی اگر آنها می خواستند.

تقاضا برای محصولات یکبار مصرف دستمال مرطوب تمیز کردن عوامل دست sanitiser یکبار مصرف دستکش و ماسک است که در یک رکورد. متاسفانه آنها نیز در حال پرتاب در بی سابقه حجم.

و ضروری برای جلوگیری از گسترش coronavirus به معنی تن زباله های پزشکی در حال تولید است. برای مثال بیمارستان ها و مراقبت از سالمندان امکانات توصیه شده است به دو کیسه بالینی ضایعات از COVID-19 بيمار. در حالی که این یک اقدام ضروری است, آن را می افزاید: به زباله های پلاستیکی مشکل است.

بسیاری از کافه ها را قبول نمی کند قابل استفاده مجدد فنجان در طول بحران بهداشت و درمان. گفتگو

دلیلی برای امید

پایداری و تلاش برای بازیافت همچنان ادامه دارد. نرم پلاستیک بازیافت قرمز چرخه است که هنوز هم عامل. با این حال بسیاری از dropoff امتیاز برای نرم پلاستیک مانند مدارس و شورای ساختمان بسته هستند و برخی از سوپر مارکت ها را حذف کرده و خود را dropoff سطل.

بومرنگ داد پلاستیکی مکان های رایگان برنامه راه اندازی کرده است یک راهنمای برای کافه ها و رستوران ها در طول COVID-19. این نشان می دهد که چگونه برای جلوگیری از تک استفاده از پلاستیک و آنچه compostable جایگزین های بسته بندی در دسترس هستند.

به عنوان راهنمای یادداشت “سال آینده coronavirus امیدوارم چیزی از گذشته اما پلاستیک آلودگی نخواهد بود. این مهم است که ما نمی افزایش زباله های پلاستیکی و بستر در میان است.”

عادات قدیمی سخت مرگ

در آمریکا لابی برای صنعت پلاستیک گرفته اند استفاده از بهداشت و درمان ترس با این استدلال تنها-استفاده از کیسه های پلاستیکی هستند و بهداشتی تر از گزینه های قابل استفاده مجدد هستند. کیسه های پلاستیکی ممنوع شده اند نورد در ایالات متحده و جاهای دیگر.

کیسه های پلاستیکی استفاده فزاینده در طول بیماری همه گیر. TASS/ Sipa, ایالات متحده آمریکا

اما شواهد کمی وجود دارد برای نشان دادن کیسه های پلاستیکی یک گزینه امن تر و حداقل قابل استفاده مجدد از کیسه های پارچه ای می تواند شسته شود.

آرامش در کیسه های پلاستیکی ممنوع – حتی اگر موقت است به احتمال زیاد به عواقب بلند مدت برای مصرف کننده رفتار است. تحقیقات نشان می دهد یکی از بزرگترین چالش ها در ترویج رفتارهای پایدار است برای شکستن عادات قدیمی و اتخاذ آنهایی که جدید است. هنگامی که مردم برای بازگشت به استفاده از کیسه های پلاستیکی عمل می شود normalised دوباره.

در اروپا صنعت پلاستیک است که با استفاده از تهدید coronavirus آلودگی به عقب براند در برابر ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک از قبیل مواد غذایی, ظروف و کارد و چنگال.

چنین reframing از پلاستیک به عنوان یک “محافظ” بهداشت مواد می تواند منحرف کردن توجه از خطرات آن برای محیط زیست است. قبل از تحقیق به عنوان به خوبی به عنوان ما یافته های اولیه نشان می دهد این معانی توجه به وقتی که می آید به تشویق سازگار با محیط زیست رفتار.


ادامه مطلب: متوقف بشود و شروع به توانمند سازی: تبلیغ باید تجدید نظر خود را از زباله های پلاستیکی پیام


بسیاری از مردم با استفاده از وقت خود را در خانه به روشن کردن موارد آنها دیگر نیاز است. اکثر دست دوم و خیریه مغازه ها بسته هستند بنابراین مواردی که ممکن است تا به حال یک زندگی دوم در نهایت در محل های دفن زباله.

به طور مشابه بسیاری از ابزار کتاب و کتابخانه های اسباب بازی بسته شده, معنی برخی از مردم خواهد شد و خرید آیتم های آنها ممکن است در غیر این صورت وام گرفته اند.

هنگامی که مصرف کنندگان بازگشت به استفاده از کیسه های پلاستیکی آن را در زمان برای شکستن عادت دوباره. دارن انگلستان/AAP

چه

ما می توانیم انتظار محیط زیست باعث خواهد شد بازگشت به پیش زمینه که COVID-19 بحران گذشته است. در ضمن استفاده مجدد از آنچه شما و سعی کنید به فروشگاه به جای پرتاب کردن اقلام برای کمک مالی و یا بازیافت.

بحث به غذای آماده مواد غذایی رسانه ها در مورد گزینه های خود را با استفاده از ظروف و رد کارد و چنگال یکبار مصرف و یا دستمال با تحویل. استفاده از زمان به upskill قهوه شما-ساخت در خانه به جای خرید آن را در غذای آماده جام. و به دنبال مواد غذایی تامین کنندگان ارائه پایدار تر تحویل بسته بندی مانند جعبه های مقوایی و یا کیسه های زیست تخریب پذیر.

بالاتر از همه مراقب باشند در مورد راه های حفاظت محیط زیست مانند کیسه های پلاستیکی ممنوع ممکن است تضعیف شود در طول همه گیر و صدای نگرانی های خود را به سیاستمداران است.


ادامه مطلب: ما سازماندهی یک کنفرانس برای 570 نفر بدون استفاده از پلاستیک. در اینجا چگونه آن رفت


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de