این کار گروه در روز پنج شنبه گفت: 5.245 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد هفته گذشته از کمی تجدید نظر 6.615 میلیون هفته قبل از.

با توجه به نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان مدعیان انتظار می رود کاهش یافته است به 5.105 میلیون در هفته منتهی به سوم آوریل 11. تخمین می زند در این نظرسنجی رفت و به عنوان بالا به عنوان 8 میلیون.

این گزارش به دنبال دلتنگ اطلاعات در روز چهارشنبه نشان دادن یک رکورد افت میزان خرده فروشی در ماه مارس و بزرگترین کاهش در تولید کارخانه ای از سال 1946.

اقتصاددانان پیش بینی می کنند اقتصاد است که آنها بر این باورند که در حال حاضر در رکود اقتصادی این کشور در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از جنگ جهانی دوم است.

هفتگی مدعیان ترین به موقع اطلاعات در اقتصاد سلامت هستند که از نزدیک به تماشای برای یافتن سرنخ هایی در عمق رکود زمانی که امواج از اخراج ممکن است اجازه دهید تا زمانی که بهبود ممکن است شروع.

“کاهش در فعالیت های اقتصادی خیره کننده است” گفت: Joel Naroff اقتصاددان ارشد در Naroff اقتصاد در هلند, Pennsylvania. “در حالی که ما می بینیم اولیه ترقی هنگامی که اقتصاد بازگشایی قدرت و طول که بازیابی روشن نیست در همه.”

هفته گذشته ادعا می کند اطلاعات آورده تجمعی مزایای بیکاری ادعا می کند به بیش از 20 میلیون از این هفته پایان مارس 21.

“ما انتظار داریم که ادعا باقی خواهد ماند بسیار بالا در هفته های آینده به عنوان متحده در تلاش برای روشن افتاده و بیشتر شرکت اخراج کارگران در پاسخ به خاموش کردن گفت:” جوزف Briggs یک اقتصاددان در گلدمن ساکس در نیویورک است.

“از جمله در این هفته ما در حال حاضر پروژه های اضافی 20 میلیون در تعداد مدعیان بیکاری از طریق پایان ماه مه و پس از آن ما انتظار داریم جدید ادعا می کند به سقوط به سطوح سازگار با قبل از رکود.”

متحده و دولت های محلی را صادر کرد “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات مؤثر در بیش از 90 ٪ از آمریکایی ها برای کنترل گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و ناگهان توقف فعالیت های اقتصادی. خرده فروشی و تولید در کارخانه های چهار در ماه مارس است.

تعداد مدعیان بیکاری در ثبت این هفته داده خواهد شد که منتشر شده روز پنجشنبه آینده اضافی اهمیت آنها به عنوان پوشش دوره که در طی آن دولت مورد بررسی موسسات کسب و کار خود را برای مارس گزارش اشتغال.

اقتصاددانان انتظار میلیون ها شغل در این ماه پس از اقتصاد پاکسازی 701,000 شغل در ماه مارس بزرگترین از دست دادن شغل از 2007-2009 رکود اقتصادی ، در ماه گذشته را زیان کار نیز به پایان رسید اشتغال رونق آغاز شده است که در اواخر سال 2010 بود که طولانی ترین در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

“سرعت و مقیاس کار ضرر و زیان خواهد بود بیشتر شبیه به یک فاجعه طبیعی از نوعی رکود” گفت: Dante DeAntonio یک اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل در وست چستر پنسیلوانیا است. “به طور کلی از دست دادن شغل در ماه آوریل می تواند 10 تا 20 برابر بزرگتر از کسانی که در ماه مارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im