ما با موفقیت برنامه ریزی شده برای پایان مرزی’ علوم تحقیقات در سال 1945 – در حال حاضر از آن زمان برای برنامه ریزی بعد از 75 سال

آمریکا شده است, سازنده ترین کشور برای علم و فناوری برای چند دهه. بسیاری از قانون اساسی اصول است که پشتیبانی آمریکا دلاوری تاریخ بازگشت 75 سال به یک سند به نام “علم: بی مرز.” منتشر شده توسط ایالات متحده برای اولین بار انتخابات ریاست جمهوری علوم, مشاور, مهندس, Vannevar Bush فقط دو هفته قبل از بمباران هیروشیما در سال 1945 آن را تبدیل به طرح برای پس از جنگ علم است.

“بی مرز” به رهبری دانشمندان با موفقیت به حمایت فدرال علمی بودجه و جدایی بین علم سیاست و سیاست است. آنها استدلال می کنند که اگر علم می تواند برنده جنگ آن را نیز می تواند کمک به حفظ صلح است.

این گزارش که حمایت دولتی و صنعتی و تحقیقات دانشگاهی می تواند به مراتب بیشتر از مشارکت در انزوا. آن را منجر به توسعه مدرن آمریکایی تحقیقات دانشگاه بنیاد ملی علوم آمریکا و افزایش بودجه دولت برای علم و پژوهش است که با افزایش بیش از 10 عامل از 1940s به 1960s.

علم چشم انداز کاملا تغییر کرده پس Vannevar Bush شد و در آزمایشگاه در اواسط قرن 20th. عکس از آسوشیتدپرس

اما بسیاری از جنبه های این طرح کار نمی کنه و ساختاری چارچوب در گذاشته “بی مرز” نیاز طراوت برای سال 2020 است. بودجه تحقیق و پژوهش به ویژه دولت های به اشتراک گذاری برای تحقیقات پایه در حال کاهش است باریک تر تمرکز در کوتاه مدت نتایج و ایالات متحده در سازمان های فدرال در حال برش علمی مشورتی پانل. چگونه کشور, تحقیقات جامعه و پاسخ به این تغییرات را تعیین می کند ایالات متحده آمریکا جغرافیای سیاسی ایستاده است.

به مناسبت سالگرد 75 از گزارش آکادمی ملی علوم و Kavli بنیاد و Alfred P. Sloan بنیاد میزبان سمپوزیوم به منعکس کننده بر گذشته حال و آینده ایالات متحده تحقیقات علمی سازمانی است. آن را گرد هم آورده رهبران از علم, دولت, دانشگاه, کسب و کار و انسان دوستی.

به عنوان یک شیمیدان در دانشگاه ها که فقط یک کتاب نوشته شده است به نام “دولت از علم و آنچه که در آینده نگه می دارد و دانشمندان آن اتفاق می افتد,” من مشتاق به دیدن آنچه در سمپوزیوم شرکت کنندگان تا به حال به می گویند. سخنرانیها و پانل های پوشش طیف وسیعی از موضوعات و چهار تم اصلی — هر چند نه راه حل – پدید آمده است.

برنامه ریزی بیشتر پیش رو

سمپوزیوم شرکت کنندگان توافق کردند: ایالات متحده باید در دراز مدت علم فدرال طرح است که بسیاری از دهانه های آینده دولت – نقشه راه برای علم است که هر دو محافظ و aspirational.

اجماع بود که امروز در سطح فدرال بودجه و تاکید بر بازار محور تحقیقات ناقص است. مسیر از آزمایشگاه نیمکت به نرم افزار دارای یک شکاف قابل توجهی از آن طول می کشد زمان برای تبدیل یافته های پژوهشی به شرکت و سرمایه گذاران در حال بی تاب است. بسیاری از ایده های خوب مانند مقیاس بزرگ مقرون به صرفه نمک زدایی در حال کاهش یافته است به دلیل تکنولوژی پیچیده است و چندین سال به commerialize.

علاوه بر این دموکراسی کثیف و آهسته است. برای رقابتی ماندن به آن نیاز دارد یک برنامه بلند مدت به عنوان گذاشته شد در سال 1945. به عنوان رافائل Reif, رئيس جمهور از دانشگاه MIT گفت: Vannevar Bush پیش بینی وحشی باغ های علمی امکان…. در زمان حاضر [علمی شرکت]… نیاز به عمدی متمرکز اقدام به برداشت نتایج. در واقع ما نیاز به مزرعه برای نوآوری است.”

چین رشد کرده است به رقیب ایالات متحده علمی در قدرت است. میک رایان/Cultura via Getty Images

قوی تر از رقبای جهانی

در بخش بزرگی با تشکر از استراتژی های گذاشته شده در سال 1945 بوش گزارش ایالات متحده منجر شده جهان در نوآوری علمی و پژوهشی برای بیش از 70 سال است. اما اکوسیستم از تحقیقات جهانی در حال تغییر است.

با توجه به سن. کریس ون Hollen D-Md., “ایالات متحده از سهم جهانی R&D صرف کاهش یافت و از حدود 40 درصد در سال 2000 به 20 درصد در سال 2017. در طول همین دوره زمانی سهم چین از کمتر از 5 درصد به بیش از 25 درصد است.”

چین توانمند علمی و فن آوری های رقیب به خصوص در ظرفیت خود را به استفاده از علم به طور موثر و ایجاد مشارکت با صنعت. متعدد سخنرانان پیشنهاد کرد که عدم آمریکایی دوربرد طرح هماهنگ که در پیوند دانشگاه با صنعت و تحقیقات فدرال است که اجازه چینی صعود.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. به حاضرين گفت: “وضعیت ما در این است که بسیار شبیه بودن بسیار خوب تیم ملی فوتبال, بازی در لیگ که به طور ناگهانی واز خیلی بهتر است. وجود دارد مقدار زیادی بهتر تیم در لیگ ما بعد از 75 سال از وجود داشته است در سال 75 زمانی که می آید به علم و فناوری و پژوهش است.”

ارایه شد پاره پاره در مورد محدود کردن آمریکا همکاری با چین است. باید به ایالات متحده محدود کردن انتقال دانش و یا ادامه همکاری – موثر ترین راه برای پیشرفت علمی دانش ؟ جای تعجب نیست که بسیاری از دانشگاهیان حاضر مورد علاقه بیشتر با همکاری محققان از چین و کشورهای دیگر.

“ما می رویم به شجاعت از اعتقادات ما به صندوق علم ما باید در سطح ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما رقابت? این مهم تر از دانش نشت” مشاهده رونالد فیشر رئیس جمهور از دانشگاه جانز هاپکینز.

Gabriela گونزالس استاد فیزیک و نجوم در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا, پیشنهاد که چند ملیتی مشارکت بسیار مهم است به علم مدرن است که فارغ التحصیل مدارس باید آموزش دانش آموزان چگونه به انجام مشترک علم است.

توسعه و آموزش و پرورش در حال کار برای اطمینان از فردا دانشمندان و مهندسین منعکس کننده کل جمعیت ایالات متحده. آریل Skelley/DigitalVision via Getty Images

گسترش چادر

ایالات متحده و جهان به عنوان یک کل شده اند انجام یک کار خوب در نظر گرفتن استفاده کامل از استخر متنوع از پتانسیل دانشمندان است. بنیادی زمینه ممکن است پیدا کرده اند و پرورش بسیاری از آینده Einsteins اما ما افتاده پشت در کشت جدید ماری Curies و جورج واشنگتن Carvers – اجازه دهید به تنهایی C. V. Ramans.

یک سال 2017 مرکز ملی علوم و مهندسی گزارش آمار نشان می دهد که اگر چه مردان سفید را تشکیل می دهند تنها یک سوم از جمعیت ایالات متحده آنها را تشکیل حداقل نیمی از کشور را دانشمندان است. کشورهای شرکت ها و موسسات دانشگاهی در حال ناتوان خود را اگر آنها نمی, را با استفاده از همه استعدادهای علمی موجود در سراسر آرایه گسترده ای از هویت جنسیتی نژادها و اقوام است.

سی و هفت از 89 شهروندان ایالات متحده اعطا جایزه نوبل از سال 2000 خارجی بودند-به دنیا آمد. مهمترین هر شش آمریکایی برندگان 2016 جایزه نوبل در اقتصاد و زمینه های بنیادی شدند مهاجران به ایالات متحده است. به عنوان رافائل Reif خود را یک مهاجر از ونزوئلا قرار داده و آن را “مهاجران اکسیژن” که اجازه تحقیقات برای زنده ماندن و رشد.

نگران کننده, بنیاد ملی علوم آمریکا گزارش می دهد که تعداد فارغ التحصیل بین المللی دانش آموزان از آمدن به ایالات متحده کاهش یافته است 22,000 (5.5%) در سال 2017, هر چند این کاهش بوده است به عنوان شیب دار در سال های پس از.

ارتباط علم در خارج از آزمایشگاه

حقیقت و حقایق مرکزی به کارکرد علم است. افزایش سرعت پیشرفت های علمی باعث می شود آن را سخت تر به درک و برقراری ارتباط علم و پیچیدگی است.

بازیگر آلن آلدا که تاسیس Alan Alda مرکز برای برقراری ارتباط علم در دانشگاه استونی بروک متصل عمومی تصورات غلط در مورد موضوعات علمی با عدم علم ارتباطات است. عمومی است به اعتماد تحقیقات سازمانی به منظور پشتیبانی و یادگیری از آن. او گفت: “ما همیشه باید به توافق برسند اما ما باید به یاد بگیرند که برای شنیدن هر یک از دیگر” و است که نیاز به ارتباط خوب.

حفظ و تقویت اعتماد در علم هرگز مهم تر به عنوان علم همیشه پتانسیل بیشتری برای تغییر و یا زندگی, برای بهتر یا بدتر.


یادداشت سردبیر: گفتگو دریافت کمک هزینه مالی از این Alfred P. Sloan پایه و اساس است.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>