نیویورک است که ثبت شده نزدیک به نیمی از کشور مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از شدت عفونی ویروس در شنبه گزارش 540 coronavirus مربوط به مرگ و میر در آوریل 17, از 630 یک روز زودتر و با کمترین روزانه شمارش از تاریخ 1 آوریل.

تعداد بیماران در کشور نیاز به مراقبت های ویژه و هواکش برای کمک به آنها تنفس نیز پایین بود.

“اگر شما نگاه کنید در سه روز گذشته شما می توانید استدلال می کنند که ما از گذشته فلات و ما در حال شروع به فرود خواهد بود که بسیار خوب اخبار” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

برخی از 2000 نفر هنوز در بیمارستان بستری شده با COVID-19 هر روز کومو گفت و او اشاره کرد 36 از آخرین نیویورک مرگ و میر رخ داده است در خانه های پرستاری بوده که ویران شده توسط این بیماری همه گیر در سراسر کشور.

در کشور همسایه نیوجرسی هر دو شماره جدید از بستری شدن در بیمارستان و جدید کروناویروس موارد نیز کمی پایین از روز قبل فرماندار فیل مورفی گفت. اما او افزود: “ما نه از جنگل ما هنوز plateaued.”

ایلینوی گزارش 125 جدید کروناویروس مرگ و میر و اضافی 1,585 موارد اما گفت: نرخ رشد کند.

مورفی گفت که او یک “مورد” تماس با رهبر اقلیت سنا و همکار دموکرات چاک شومر گفت که او وجود ندارد شتاب در کنگره ایالات متحده به صورت مستقیم کمک به کشورهای که اقتصاد رنج می بردند از اقامت در خانه سفارشات با هدف ممانعت از گسترش ویروس.

بدون فدرال کمک های دولت را ببینید “تاریخی” اخراج, او گفت:.

بیش از 22 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در ماه گذشته به تعطیلی کسب و کار و مدارس و شدید محدودیت های مسافرتی را با چکش اقتصاد است.

اما با نفوذ در مدل پژوهش گفت: اواخر روز جمعه پایبندی به دستورات اعمال شده در 42 از 50 ایالت آمریکا شد, یک عامل کلیدی در پشت یک بهبود چشم انداز برای کشور coronavirus مرگ و میر.

دانشگاه واشنگتن پیش بینی مدل به طور منظم به روز شده و اغلب ذکر شده توسط دولت و مقامات بهداشت عمومی و مقامات کاخ سفید پیش بینی شده این ویروس را 60,308 ما زندگی Aug 4, پایین 12 درصد از پیش بینی های قبلی در این هفته است.

مدل پیش بینی برخی از ایالت ها ممکن است قادر به شروع با خیال راحت تسهیلات به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4.

مقاومت مواجه

بسیاری از آنها در حال حاضر شروع به هل دادن در برابر این اقدامات است.

فرماندار مورفی متنبه رسمی در Atlantic County, صفحه اصلی به آتلانتیک سیتی برای ابراز نا امیدی در Facebook, ارسال بیش از اثر بسته شدن در کازینو وابسته به اقتصاد محلی. شهرستان جانشین جیم Curcio گفت: نظرات شخصی خود را در نظر.

“من اینجا زندگی می کردند و زمانی که ما به یک رکود در اینجا ما به نظر می رسد آخرین به بیرون آمدن از آن و مردم رنج می برند وحشتناکی ترین و آسیب پذیر ترین رنج می برند,” Curcio به رویترز گفت در روز شنبه. “چه اتفاق می افتد به بخش خصوصی است و من شکستن قلب من است.”

روز شنبه ده ها تن از معترضان با تجمع در تگزاس پایتخت Austin شعار “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!” و “اجازه دهید ما کار می کنند!”

در بروکفیلد ویسکانسین صدها نفر از تظاهر کنندگان و تشویق آنها به عنوان صف جاده و دست تکان دادند و پرچم آمریکا در اعتراض به گسترش است که دولت “امن تر در خانه” سفارش.

پیش از آن در هفته های پراکنده تظاهرات پیاپی در capitols از اوهایو, مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا است. تظاهرکنندگان عمدتا مسخره اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و نمی پوشیدن ماسک توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی.

از شب جمعه نیویورک موظف ایالت پوشیدن ماسک برای هر کسی که در ملاء عام و قادر به عمل اجتماعی فاصله.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق معترضان با یک سری از پست توییتر در روز جمعه خواستار آنها را “آزاد” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا تمام اجرا شده توسط فرمانداران دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبلیغ یک اقتصاد پر رونق را به عنوان بهترین مورد برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

چندین ایالت از جمله اوهایو و میشیگان تگزاس و فلوریدا گفته اند که هدف آنها به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود شاید 1 ماه مه و یا حتی دیر اما به نظر می رسد ماندن محتاط.

فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis بازگشایی برخی از سواحل با محدودیت از جمعه شب بلکه در روز شنبه گفت که مدارس بسته باقی خواهد ماند و ادامه آموزش از راه دور بقیه این مدرسه در سال است.

همکار جمهوری خواه فرماندار گرگ ابوت تگزاس نیز تمدید تعطیلی مدارس تا پایان سال تحصیلی است.

کارشناسان بهداشت می گویند که برای جلوگیری از موج دوم از عفونت به عنوان مردم بازگشت به کار آزمایش های گسترده ای باید در دسترس برای ردیابی عفونت و همچنین به عنوان تماس با ردیابی و تست آنتی بادی برای یادگیری که قبلا آلوده شده و ممکن است برخی از ایمنی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت ایالات متحده تا به حال از این ظرفیت برای انجام یک مقدار کافی از آزمایش متحده به حرکت به یک مرحله یکی از بازگشایی.

فرمانداران و مقامات بهداشتی دولت وجود دارد که می گویند هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی تست کیت و تجهیزات موجود ،

ایالات متحده تا کنون بزرگترین تعداد از تایید coronavirus موارد با بیش از 720,000 عفونت و بیش از 37,000 مرگ و میر.

از معدود کشورهایی است که موضوع نیست stay-at-home سفارشات همه دیده اند قابل توجه موج در موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im