کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد بورر به فروش می رسد تا به $1.7 میلیون ارزش سهام در فوریه 13 در 33 جداگانه معاملات پس از ارائه عمومی اطمینان دولت آماده است برای مبارزه با ویروس. مالی خود را براده شد اولین گزارش ProPublica.

سناتور کلی Loeffler نیز به فروش می رسد میلیون ها دلار در سهام در هفته پس از قانونگذاران برای اولین بار در جریان این ویروس با توجه به براده.

گزارش های رسانه ها در مورد با مته سوراخ کردن و Loeffler که رد تخلف باعث تماس آنها را به ترک کنن اگه پیدا شد به قانون را شکسته اند از مردم به عنوان نامتجانس به عنوان مترقی دموکراتیک نماینده مجلس و یک مفسر محافظه کار.

به عنوان هوش کمیته رئیس بورر شده است دریافت طبقه بندی شده منظم به روز رسانی در زمان وقوع.

richard-burr-200320-02.jpgبا مته سوراخ کردن ساخته شده نظرات عمومی در خط با جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل اطمینان داد که این کشور به راحتی می تواند رسیدگی به این وضعیت است. اما این سناتور گفت: خصوصی ناهار در واشنگتن دو هفته بعد از فروش سهام که coronavirus بسیار تهاجمی تر در انتقال آن “از هر چیزی که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” با توجه به ضبط به دست آمده توسط رادیو عمومی ملی.

نظرات predated وال استریت گسترده فروش.

در بیانیه ای در روز جمعه گفت که او با مته سوراخ کردن با اتکا تنها در گزارش های خبری به راهنمای تصمیم خود را در فوریه. 13 فروش سهام.

“درک این فرض بسیاری از می تواند در ادراک من صحبت کرد صبح امروز با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق و از او خواست برای باز کردن یک بررسی کامل از این موضوع با شفافیت کامل” با مته سوراخ کردن گفت.

سنا کمیته اخلاق رئیس جیمز Lankford کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد گزارش از فروش توسط سناتورهای.

‘مضحک و بی اساس’

Loeffler به فروش می رسد $1.28 میلیون به 3.1 میلیون دلار در سهام از Jan. 24 تا اواسط ماه فوریه به عنوان اولین گزارش روزانه وحش. این گزارش گفت که فروش شروع روز خود را سلامت کمیته میزبانی خصوصی coronavirus توجیهی برای سناتورهای.

Loeffler که ثروت با برآورد ارزش 500 میلیون دلار در توییتر نوشت او مطلع از معاملات سه هفته پس از آنها رخ داده است.

“این مضحک و بی پایه و اساس حمله,” او نوشت:, و اضافه کرد که او و شوهرش درگیر هستند در تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها خود را.

شوهرش جفری Sprecher است رئیس بورس نیویورک. او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سناتورها باید “احتمالا” بررسی شود.

“آنها گفتند که چیزی اشتباه است. من پیدا کردن آنها کل گروه بسیار محترم, مردم,” او گفت.

با توجه توضیح

منتقدان در هر دو انتهای طیف سیاسی به نام با مته سوراخ کردن و Loeffler به در نظر گرفتن استعفا و یا حداقل توضیح فروش.

“سناتور با مته سوراخ کردن مدیون اهالی کارولینای شمالی یک توضیح” همکار شمال Carolinian و جمهوری خواه سناتور تام Tillis در توییتر نوشت. “خود-ارجاع به کمیته اخلاق برای بررسی مناسب است وجود دارد نیاز به یک حرفه ای و دو حزبی تحقیق در این زمینه است.”

دموکراتیک نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی “آن است که معده تان شدیدا که افکار این سناتورها به حال وخیم & طبقه بندی شده #COVID جلسه بود که چگونه به سود حاصل از این بحران است.” Ocasio-کورتز برجسته عضو حزب مترقی بال.

محافظه کار فاکس نیوز مفسر Tucker Carlson گفت: بینندگان گفت: “شاید وجود صادق است توضیحی برای آنچه (Burr) بود. اگر وجود دارد این است که او باید آن را به اشتراک با بقیه از ما بلافاصله. در غیر این صورت او باید استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی.”

kelly-loeffler-200320-03.jpgحزب جمهوری خواه و سناتور جیمز Inhofe و سناتور دموکرات دایان فاینستاین نیز به فروش سهام با توجه به براده اما هر دو گفت: آنها درگیر در معاملات.

Inhofe رد گزارش نیویورک تایمز از او به فروش سهام پس از حضور در ژانویه توجیهی برای سناتورهای. “من نمی باید هر گونه دخالت در تصمیمات سرمایه گذاری” او در بیانیه ای گفت.

فاینستاین در بیانیه ای گفت او پول است که در یک نابینا اعتماد و او تا به حال نه با حضور ژانویه جلسه.

با مته سوراخ کردن در سوم شش سال در مجلس سنا عبارت است گفت که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در سال 2022. Loeffler در حال اجرا است برای انتخاب مجدد برای تکمیل در دو سال باقی مانده از یک مدت او منصوب شد.

بسته امداد

جنجال swirled به عنوان سناتور از هر دو طرف ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به سعی کنید به تدبیر یک طرح نجات برای یک اقتصاد در وضعیتی وخیم از coronavirus پس از جمهوریخواهان ساخته شده $1 تریلیون پیشنهاد باز.

این بسته شامل چک تا 1200 $در هر صورت بسیاری از آمریکایی ها و صدها میلیارد دلار وام برای کسب و کارهای کوچک و صنایع. آن را نیز اجازه می دهد آمریکایی ها به فایل مالیات خود را با 15 ژوئیه به جای عادی آوریل 15.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قول سنا نمی خواهد موکول کردن تا زمانی که آن را تا به حال تصویب یک لایحه و ارسال آن به مجلس نمایندگان. مقامات دولت و رهبران کنگره امید به ارسال قانون برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام در اوایل هفته آینده.

دموکرات ها گفت: آنها آماده بودند به بحث اما آنها هم با احتیاط و اشاره کرد که آنها درگیر نیست در تهیه پیش نویس این طرح است.

“سناتور مک کانل لایحه است نه طرفدار کارگر در همه. آن قرار می دهد شرکت های پیش رو از مردم است. ما نیاز به کارگران اول” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de