آمریکا acquits مغلوب ساختن پیشی جستن پایان تاریخی محاکمه

شمارش برای محکومیت کاهش یافت و بسیار پایین تر از 67 رای آستانه لازم برای حذف و نه مقاله از استیضاح دست آورد حتی یک اکثریت ساده. اولین مقاله سوء استفاده از قدرت را رد کرد 48-52 و دوم انسداد کنگره شکست خورده بود 47-53. Sen میت رامنی جمهوریخواه یوتا تنها عضو به شکستن با حزب خود رای گیری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر یکی از اتهامات عنوان شده علیه.

آرا به پایان سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا شد یک پیروزی چشمگیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن پس از پنج ماه از وافغان رسوایی بیش اوکراین که درگیر واشنگتن و تهدید خود را در انتخابات ریاست جمهوری. اما هر دو طرف توافق کردند که قضاوت نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد ارائه شده توسط رای دهندگان زمانی که آنها بازیگران برگه های رای در فقط نه ماه.

File Photo: US President Donald Trump smiles during a meeting with members of his Cabinet at the White House in Washington, US, June 12, 2017. Reuters

فایل عکس: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لبخند در دیدار با اعضای کابینه خود در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده 12 ژوئن 2017. ایسنا

رامنی در مصاحبه ای گفت که او خواهد رای برابر ماده دوم استیضاح انسداد و کنگره با این استدلال که آمریکا تا به حال موفق به اگزوز خود را به گزینه های قانونی برای تامین شهادت و شواهد دیگر.

اما او گفت که دموکرات ها تا به حال خود را ثابت کرده اولین شارژ که رئیس جمهور تا به حال سوء استفاده از موقعیت خود در تلاش برای فشار به اوکراین بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به دلایل سیاسی.

صحبت کردن به آرامی و در زمان haltingly از طبقه سنا قبل از رای رامنی که به نظر می رسد به چوک در آغاز بیانیه خود گفت که تصمیم خود را ساخته شده از “غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواستار آن است.” او گفت: تهمت بود “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

این عیب از رامنی 2012 ” نامزد چشمگیر capstone در تکامل یک حزب است که به طور کامل تسلیم گیره گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رامنی که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در نقاط مختلف پس از سال 2016 گفت که او آگاه است که او را رنج می برند جدی سیاسی انشعابات خود را برای تصمیم گیری به ویژه در نور از سخت وفاداری به رئیس جمهور آمده است: انتظار از مقامات منتخب خود را ، هیچ خانه جمهوریخواه رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر. (Rep. جاستین Jalbi سابق جمهوری خواه از میشیگان که فرار کردند این حزب بیش از تفاوت او با مغلوب ساختن پیشی جستن رای به نفع هر دو مقالات است.)

“من تشخیص وجود دارد رفتن به عواقب زیادی برای داشتن به این نتیجه رسیده,” رامنی گفت. “غیر قابل تصور” است که چگونه او در توصیف آنچه که ممکن است در فروشگاه برای او.

این مقاومت مواجه از مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه آغاز شده و به سرعت. “میت رامنی برای همیشه تلخ است که او هرگز POTUS. او بیش از حد ضعیف به ضرب و شتم دموکرات پس از آن او را به پیوستن به آنها را در حال حاضر. او در حال حاضر رسما عضو و مقاومت باید اخراج از ترجمه,” Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد در توییتر نوشت.

فقط به دلیل آن است که بیش معنا نیست آن است که در واقع بود. ارشد خانه دموکرات نشان داد که او را به ادامه تحقیقات در سمت خود را از پایتخت شروع با یک احضاریه برای رامین جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی.

تشکر. Jerrold Nadler, D-n. y. رئیس کمیته قضایی مجلس به خبرنگاران گفت که او “به احتمال زیاد” حکم بولتون که تایید کرده است در یک کتاب منتشر نشده که تهمت مشروط امنیت کمک در اوکراین تمایل به بررسی رئيس جمهور دموکرات از رقبای مرکزی اتهام در دادگاه.

“من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد بله” گفت Nadler یکی از هفت خانه مدیران تعقیب اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. “هنگامی که شما یک یاغی رئیس جمهور شما به ارمغان می آورد که به جلو, شما باید به کانون توجه است که شما باید برای حفاظت از قانون اساسی با وجود پیامدهای سیاسی.”

خانه خواسته بولتون به شهادت قبل از دسامبر استیضاح رای اما او موافقت نکرد و دموکرات ها تصمیم گرفتند به حکم او را به خاطر آن می تواند در یک دادگاه طولانی مبارزه است. زمانی که مقالات از استیضاح رسیده سنا, اما, Bolton علنا گفت که مطابق با سنا در حکم و شهادت شود. اما جمهوری خواهان مجلس سنا با عجله برای جلوگیری از هر گونه شواهد جدید از بودن در نظر گرفته و موفق شد هفته گذشته در برگزاری با هم رای کافی به ضرب و شتم یک پیشنهاد توسط دموکرات ها به دنبال جدید شهادت و اسناد و مدارک.

این روشن نیست که آیا بولتون خواهد بود مایل به پیروی از یک حکم بدون یک دادگاه مبارزه اگر صادر شده توسط خانه خارج از چارچوب یک استیضاح محاکمه. سخنگوی بولتون تا به حال هیچ اظهار نظر در چهار شنبه. حتی اگر او تهمت می تواند ادعا اجرایی امتیاز به سعی کنید برای جلوگیری از شهادت او تحریک حقوقی نبرد دموکرات ها امیدوار به جلوگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im