ما مدارس خصوصی اغلب باد نمرات دانش آموز. این می تواند اتفاق می افتد در استرالیا اگر ما انصراف از سال 12 امتحانات

آشکار COVID-19 وضعیت به ارمغان آورده است بسیاری از تغییرات به آموزش در مدرسه است. NAPLAN آزمون لغو شده اند برای سال 2020 و اکثر کودکان در حال یادگیری آنلاین.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan ملاقات با ایالات متحده در مورد چه چیزی برای انجام با 12 سال آزمون و معیار برای ورود به دانشگاه. یکی از گزینه پرچم برای دانشگاه به نگاه مخلوطی از دانشجويان سال 11 و 12 سال ارزیابی به تاریخ.

با توجه به پایان, مدرسه, مدرک, New South Wales, بالاتر از مدرسه گواهی (HSC) دولت آموزش و پرورش در حال حاضر با توجه

اصول و یا سیستم مقامات این قدرت برای تصمیم گیری در مورد تعداد و وزن HSC رسمی ارزیابی کارهای خود را برای مدرسه در سال 2020 است.

هیئت مدیره در ادامه به آن می گویند “تأکید آن اعتماد کامل در مدیران و معلمان”.

این است که شبیه به آنچه که انجام شد در انگلستان است. GCSE و A-سطح امتحانات لغو شده اند و جایگزین با معلم ارزیابی بر اساس کم ریسک, تست درسی و عملکرد کلاس.

در حالی که استرالیا باید به دنبال راه حل های خلاق برای ارزیابی دانش آموزان ” پایان مدرسه نتایج و معیار برای ورود به دانشگاه تمرکز بر ارزیابی ممکن است مشکل ساز باشد.

معلمان می توانند در معرض ابتلا به یک پدیده شناخته شده به عنوان درجه تورم است. این اصل است که در آن دانش آموزان اهدا نمرات بالاتر و بدون نشان دادن سطوح بالاتری از تسلط.

تحقیقات ما نشان داد که معلمان در مدارس خصوصی هستند بیشتر احتمال دارد به باد نمرات با توجه به فشار از دانش آموزان و والدین.


ادامه مطلب: COVID-19 انداخته است سال 12 دانش آموزان’ زندگی به هرج و مرج. بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟


امتحانات خارجی و داخلی ارزیابی

درجه تورم یک مشکل در سراسر جهان هر دو در مدارس و دانشگاه ها. به عنوان آتلانتیک گزارش های ما در مطالعه تاریخ از کالج های درجه بندی یافت می شود در اوایل دهه 1960 یک درجه اعطا شد و در کالج ها در سراسر کشور 15 درصد از زمان. اما امروز یک شایع ترین درجه داده شده در دانشگاه – درصد از نمرات سه برابر شده است به 45 درصد در سراسر کشور.

ایالات متحده متحمل شده است فشار از انتقاد نسبت به درجه تورم در مدارس با توجه به آن سیستم درجه بندی است.

در استرالیا, سال 12 امتحانات – که وزن به شدت در مجموع نمره برای دانش آموز مدرسه گواهی مشخص شده خارجی. اما در ما تمام نمرات داده شده به دانش آموزان توسط معلمان خود را. برای اعتبار اضافی ممکن است دانش آموزان را خارجی تعیین سطح پیشرفته (AP) امتحانات.


ادامه مطلب: مربیان باید متعهد در حال حاضر برای مقابله با کلاس تورم


در پایان خود را در سال آخر مدرسه یا 12 سال معادل ما دانشجويان نمرات به طور متوسط به ارائه یک معدل (معدل).

دانش آموزانی که مایل به درخواست برای یک کالج یا دانشگاه به احتمال زیاد باید به یک خارجی Scholastic Aptitude Test (SAT) و یا یک کالج آمریکایی آزمون (عمل) – تست های کلی برای ارزیابی شفاهی و ریاضی و/یا علمی مهارت های استدلال. در حالی که این آزمون استفاده می شود به عنوان معیار برای ورود به اغلب ما از کالج ها و دانشگاه های بسیاری از موسسات در حال حاضر تست-اختیاری بدین معنی که نیازی به این آزمون در همه.

در حالی که هر موسسه توازن و شمارش “مطلق شایستگی” از معدل و نمرات آزمون در راه خود را, دفاتر پذیرش به نظر می رسد به سوال سیستم درجه بندی و جستجو برای معیارهای دیگر. آنها اذعان متوسط ما معلم تجربیات فشار زیادی از دانش آموزان و والدین نگران college admissions.

چنین فشارهای بیشتر شایع در ثروتمند سفید و مدارس خصوصی.

معلمان در مواجهه با فشار

تحقیقات ما نشان داد که چگونه باد انتظارات از دانش آموزان و والدین منجر به معلمان اخلاقی درجه بندی مشکلات در یک مدرسه معتبر خصوصی در ایالات متحده است. ما در بر داشت معلمان درگیر در “کلاس ماساژ” به صورت “اخلاق مراقبت” به سوی خود دانش آموزان (با توجه به نگرانی در مورد انگیزه دانش آموزان, روانشناسی, یا, زندگی, چشم انداز) و یا با توجه به گسترده مدرسه پدر و مادر و یا فشار.

یک معلم علوم به ما گفت پدر و مادر احساس “آنها پرداخت و آنها را شایسته برای بچه های خود را به عنوان”. به عنوان یک نتیجه او اشاره کرد وجود دارد قابل توجه

فشار بر معلمان به باد نمرات را فراموش اور و همه آن نوع از چیزی.

یکی دیگر از معلم ریاضی اعتراف به “مشرف” یک دانش آموز مبارزه را از دست رفته کار و جنس بنجل عادات مطالعه خود یک B+ به طوری که او “فقط می تواند در پایان سال”.

و دیگری معلم انگلیسی تاسف

وجود اخلاقی است چیزی است که من نیاز به کشف کردن که با خودم […] ما فقط در بخشی از این چیز […] من یک شریک در جرم و جنایت […]

این موارد منحصر به فرد هستند. مطالعه دیگری نشان داد که بسیار رتبه ما مدارس دولتی
که در خدمت عمدتا میانی و فوقانی-میانی آموزان کلاس پیشرفته کسانی که آنها را در ابتدا شناسایی شده به عنوان داشتن ممتاز ترین پس زمینه با مارک دیگران کار شدیدتر.

دومی دانش آموزان تا به حال یک نقطه ضعف هنگام تلاش برای ورود به دانشگاه های نخبگان در مقایسه با معادل دانش آموزان در کمتر از مدارس معتبر.

آنچه اتفاق می افتد در استرالیا ؟

آموزشی نابرابری زنده و لگد زدن در استرالیا. نابرابر بودجه شهرک سازی ادامه به entrench امتیاز در خصوصی مدارس نخبگان است که پیشرفت دانش آموزان خود را به تعلق بیشتر استفاده.

تحقیقات نشان می دهد استرالیا پایین اجتماعی و اقتصادی مدارس دانش آموزان کمتر دسترسی به هسته علمی برنامه درسی افراد مهم هستند که برای ورود به دانشگاه. دانشجویان محروم از پس زمینه ها کمتر احتمال دارد برای تکمیل 12 سال و به طور فزاینده ای قفل شده خارج از آموزش و پرورش رقابتی و بازار کار.


ادامه مطلب: استرالیا و پدر و مادر تحت فشار خود را برای خرید بچه های تحصیلی استفاده بیش از حد


شیوه های غیر اخلاقی نیز می توان در مدارس ما. یک مطالعه که به بررسی استرالیا خصوصی مدارس’ استراتژی های ارتقاء خود نشان داد که چگونه آنها گرفته اند آمار خاص و یا نتایج حاصل از یک متن بزرگتر (“بخشی از گزارش”) خود را به یک تصویر موفق. مطالعه دیگری در مورد چگونگی مدارس دستکاری NAPLAN داده به امن یک تصویر خوب.

درخواست برای انصراف از سال 12 امتحانات این سال را دریافت کرده است هزاران نفر از امضا. در حالی که وزن چشم انداز این دولت باید با در نظر گرفتن مفاهیم به جامعه و به خصوص چگونه این ممکن است تحت تاثیر قرار بیشتر دانش آموزان محروم.

اگر چه فشار دادن بار در تماس هستند معلمان باید از چپ به دستگاه های خود را برای مقابله با پدر و مادر و جامعه و مدرسه دیگر فشار. نابرابری اجتماعی است که در حال حاضر در اینجا. آیا ما واقعا می خواهید به خطر افزایش آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de