مجلس تصویب 2.2 تریلیون دلار coronavirus لایحه می فرستد به ناروا

عظیم لایحه نیز سراسیمه میلیاردها دلار به ارائه دهندگان خدمات پزشکی در خط مقدم از وقوع. جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در آن را بی درنگ به قانون است.

“ملت ما چهره های اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری در ابعاد تاریخی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بدترین بیماری همه گیر در بیش از 100 سال” مجلس نانسی پلوسی گفت: در پایان از سه ساعت بحث در کف خانه. “هر آنچه که ما انجام بعدی در حال حاضر ما در حال رفتن به تصویب این قانون است.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان دموکراتیک به رهبری خانه تصویب این بسته در یک صدا رای تبدیل به یک رویه چالش از نماینده جمهوری خواه Thomas Massie که تا به حال به دنبال نیروی رسمی و ثبت شده رای بدهند.

Massie مستقل فکر جمهوریخواه است که بارها و بارها به مبارزه طلبیده تا رهبران در توییتر نوشت که او فکر کرد که این لایحه شامل بیش از حد هزینه های زاید و به قدرت بیش از حد به فدرال رزرو. همکار خود را نمایندگان مجلس با رد درخواست خود را.

در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Massie “سوم رای grandstander وجود دارد” و گفت که او باید پرتاب کردن از حزب جمهوری خواه. “او فقط می خواهد تبلیغات” نوشت تهمت که هفته گذشته شروع به هل دادن برای اقدام فوری در coronavirus بعد از مدت ها کم اهمیت جلوه دادن خطر است.

دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه خواسته اعضا به بازگشت به واشنگتن برای اطمینان از وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی در حال حاضر به سر کردن Massie را gambit. قانونگذاران از عنوان دور به عنوان کالیفرنیا شد و در حال حاضر برای بحث است. جلسه برگزار شد تحت قوانین ویژه ای برای محدود کردن گسترش این بیماری در میان کاربران استفاده می شود که دست sanitiser و در مورد حداقل یک عینک محافظ و دستکش.

حداقل سه نفر از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از دو دوجین که خود را قرنطینه برای محدود کردن گسترش آن.

سنا که تصویب این لایحه به اتفاق آرا در عصر روز چهارشنبه موکول کرده است و برنامه ریزی شده است برای بازگشت به واشنگتن تا اواخر آوریل است.

افراد مسن ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. متوسط سن اعضای مجلس شد 58 در آغاز 2019, بالاتر از متوسط سن 38 برای جمعیت ایالات متحده به عنوان یک کل.

‘ویروس است که در اینجا’

دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه در ظاهر با هم در یک کنفرانس خبری به مناسبت تصویب این لایحه — یک رویداد غیر معمول برای یک اتاق است که به طور معمول به شدت تقسیم شده و در امتداد خطوط حزبی.

“ویروس است که در اینجا. ما برای آن را بپرسید ما دعوت نمی کند آن را. ما نه آن را انتخاب کنید. اما با عبور از این لایحه شما ببینید که ما در مبارزه با آن با هم و ما برنده خواهد شد هم گفت:” کوین مک کارتی بالا خانه خواه.

او نگفت که آیا Massie خواهد در صورت هر گونه اقدامات انضباطی از حزب.

بسته نجات بزرگترین مالی امداد اندازه گیری تا کنون توسط کنگره است.

به 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری شامل 500 میلیارد دلار برای کمک به سخت-آمار و صنایع و $290 میلیارد برای پرداخت تا $3,000 به میلیون ها نفر از خانواده ها است.

آن را نیز ارائه 350 $میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام 250 میلیارد دلار برای گسترش بیکاری کمک و حداقل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مرتبط با سیستم های بهداشتی.

نادر اما عمیق از حمایت هر دو حزب در کنگره تأکید چگونه به طور جدی قانونگذاران در نظر گرفتن همه گیر جهانی به عنوان آمریکایی ها رنج می برند و سیستم پزشکی را تهدید می کند به دست و پنجه نرم.

روز پنجشنبه ایالات متحده پیشی گرفتن چین و ایتالیا به عنوان کشور با کروناویروس موارد است. تعدادی از ما در مواردی به تصویب 87,000 و مرگ و میر بیش از 1,300.

اضافه کردن به بدبختی وزارت کار گزارش داد تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری رسید به 3.28 میلیون دلار به بالاترین سطح خود تا کنون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو