غذا و دارو صادر اضطراری-استفاده از مجوز برای دو داروهای ضد مالاریا برای درمان COVID-19 بيمار به عنوان کشور مانند بسیاری از دیگران در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد آن را دریافت کرده بود 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین سولفات و یک میلیون دوز از hloroquine فسفات به اهدا ملی ذخایر بالقوه صرفه جویی در زندگی و دارو و لوازم پزشکی, ABC News در گزارش با استناد به بیانیه منتشر شده در یکشنبه.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين که دهان داروهای تجویزی استفاده می شود در درجه اول برای جلوگیری و درمان مالاریا هستند و هر دو در حال بررسی به عنوان داروهای بالقوه برای COVID-19 با توجه به این گزارش.

در این بیانیه همچنین اشاره کرد که FDA به حال مجاز محدود اضطراری-استفاده از هر دو اهدا مواد مخدر “به توزیع و تجویز شده توسط پزشکان در بیمارستان بستری, نوجوانان و بزرگسالان مبتلا به COVID-19, به عنوان مناسب, زمانی که یک کارآزمایی بالینی است که در دسترس نیست و یا عملی” به آن اضافه شده است.

سوئیس روزنامه SonntagsZeitung گزارش روز یکشنبه که نوارتیس اجرایی Vas Narasimhan گفت: Sandoz generics واحد مالاریا لوپوس و آرتریت دارو هیدروکسی کلروکین است این شرکت بزرگترین امید در برابر coronavirus.

نوارتیس متعهد شده است برای کمک 130 میلیون دوز است و حمایت از کارآزمایی های بالینی مورد نیاز قبل از پزشکی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ترویج شده است می تواند مورد تایید برای استفاده در برابر coronavirus به گزارش رویترز،.

شرکت های دیگر از جمله بایر و Teva نیز توافق برای اهدا هیدروکسی کلروکین و یا داروهای مشابه در حالی که علوم جلعاد به تست و بررسی تجربی مواد مخدر remdesivir در برابر coronavirus رویترز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو