FDA آمریکا قصد دارد به اعلام اورژانس با استفاده از remdesivir برای COVID-19 درمان

پیش از اعلام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دکتر Anthony Fauci, دولت فدرال منجر به بیماری های عفونی دانشمند در روز چهارشنبه مورد ستایش قرار داد اولیه نتایج آزمایش دارو برگزاری امیدوارم که آن را می تواند کمک به جلوگیری از افزایش مرگ و میر.

نشست با خبرنگاران در کاخ سفید Fauci هشدار داد که نتایج حاصل از این مطالعه نظارت توسط آژانس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هنوز هم باید به درستی داوری اما ابراز خوش بینی است که آن را می توانید تفاوت را در سرعت بخشیدن به بهبود برخی از بیماران آلوده به ویروس.

یکی دیگر از مطالعه انجام شده در چین و در مجله لانست منتشر شده در مورد ارزش مواد مخدر برای درمان به شدت بیمار بیماران و اما در سمت چپ باز احتمال این که آن را ممکن است برای دیگران هم مفید باشد. تحقیقات ناقص بود چون به اندازه کافی شرکت کنندگان می تواند ثبت نام.

Fauci گفت: دادگاه فدرال نشان داد که این دارو remdesivir می تواند کوتاه شدن زمان بهبودی در حدود یک سوم است. “اگر چه یک 31 درصد بهبود به نظر نمی رسد مانند یک حذفی 100% آن است که بسیار مهم اثبات مفهوم به دلیل آنچه آن را ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس” Fauci گفت. “این بسیار خوش بینانه است.”

تهمت نامیده می شود که یک نشانه خوب است. “قطعا آن را مثبت و آن را بسیار مثبت و رویداد,” او گفت:.

در یک بیانیه Gilead Sciences گفت که “آگاه از مثبت داده های در حال ظهور از” مطالعه توسط Fauci موسسه شناخته شده به عنوان NIAID. “ما درک می کنیم که دادگاه ملاقات اولیه آن پایانی که NIAID ارائه اطلاعات دقیق در آینده جلسه.”

Remdesivir هنوز مجوز یا تایید شده در ایالات متحده و یا هر نقطه در جهان “و هنوز نشان داده شده است به امن و یا موثر برای درمان COVID-19” با توجه به جلعاد.

یک نماینده برای جلعاد گفت: در یک ایمیل یکشنبه که “همانطور که ما انجام داده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر ما شده اند به اشتراک گذاری اطلاعات شفاف و آن را به عنوان در دسترس می شود, با دولت دیگر مقامات و عمومی است.”

سخنگوی رایان McKeel گفت: این شرکت نمی تواند حدس و گمان در مورد آنچه اقدامات دولت فدرال را. “با این حال ما در ادامه به بحث با آنها شواهد برای remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 با هدف ساخت remdesivir به طور گسترده تر در دسترس برای بیماران در نیاز فوری به درمان است.”

Remdesivir هرگز تایید شده به عنوان یک درمان برای هر بیماری است. آن را توسعه داده شد برای مبارزه با ابولا اما نتایج یک کارآزمایی بالینی در آفریقا بودند ناامید کننده است.

انتظارات سوخت توسط گزارش های موردی از COVID-19 بيمار که در زمان remdesivir و بهبود.

دو جمله گزارش های منتشر شده در معتبر New England Journal of Medicine, اعطای وام و اعتبار به آنچه محققان بعد گفت شد نامشخص نتایج.

بدون محاکمه در مقایسه با مواد مخدر به یک دارونما شده است غیر ممکن است بدانید که آیا این دارو ساخته شده تفاوت و یا بیماران کردم بهتر خود را با عادی مراقبت های حمایتی.

مطالعه remdesivir در مجله لانست منتشر شده نشان می دهد هیچ سود به مواد مخدر در مقایسه با دارونما.

“متاسفانه ما در دادگاه متوجه شد که در حالی که امن و به اندازه کافی تحمل remdesivir را ارائه نمی دهد مزایای قابل توجهی بیش از دارونما گفت:” محقق سرب از مطالعه جدید دکتر Bin Cao از دوستی چین و ژاپن در بیمارستان و مرکز پزشکی دانشگاه در پکن.

“این نتیجه ما برای امیدوار,” او اضافه شده است.

نتایج سخت به تفسیر از آنجا که این مطالعه به مراتب کوچک تر از برنامه — ثبت نام 236 بیماران به جای 453 بود که انتظار می رود به دلیل وجود بیش از حد چند به شدت بیمار بیماران در حال حاضر در چین است.

دکتر اریک پترسون یک کارآزمایی بالینی متخصص در دانشگاه دوک گفت که با بیش از حد چند بيمار “همه شما می توانید می گویند که به نظر نمی رسد به کار در این جمعیت است.” اگر وجود داشت یک اثر بزرگ از مواد مخدر او اضافه شده است که می شده اند دیده می شود.

او افزود که این آزمایش باید تکرار شود با این جمعیت اما به جای آن در بیمارانی که کمتر به شدت بیمار است.

دکتر میشل بری, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد تکرار مشاهدات خود را.

“Remdesivir به نظر می رسد نمی تواند یک گلوله سحر و جادو,” او گفت:.

او افزود: “این یک ناقص مطالعه” و آن باقی مانده است و ممکن است که این دارو ممکن است کمک کند اگر در دوز بالاتر و یا قبل از آن در دوره بیماری.

ملحق به خواسته های جلعاد به توزیع مواد مخدر به صدها نفر از بیماران تحت دلسوز استفاده از مقررات معافیت که بیماران ممکن است از دریافت مواد مخدر به غیر از یک کارآزمایی بالینی است.

جلعاد خود با انتشار گزارشی از مطالعات کنترل نشده. روز چهارشنبه در یکی دیگر از انتشار اخبار این شرکت اعلام کرد که در مقایسه با پنج به 10 روز دوره درمان با این دارو نشان داد که کسانی که به گرفتن کوتاه تر از دوره درمان را فقط به عنوان به خوبی.

که مطالعه تا به حال هیچ گروه کنترل بود “noninformative” پترسون گفت.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net