ما سفارت رسمی امیدوار بنگلادش خواهد شد GSP تجارت امتیاز

“ما مشتاقانه منتظر ادامه مذاکرات با دولت بنگلادش در چگونه ما ممکن است قادر به پیشرفت در اینجا و چگونه GSP وضعیت خواهد شد بازسازی دوباره” کاردار سفارت آمریکا جوآن واگنر به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

او در زمان سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط اتاق بازرگانی آمریکا در بنگلادش اعلام برنامه ‘ما نشان می دهد تجارت 2020’ در داکا ،

آمریکا لغو GSP امکانات در ژوئن 27, 2013, زیر دو عمده حوادث صنعتی در بنگلادش – Tazreen اسلوب آتش در سال 2012 و رعنا پلازا سقوط در سال 2013.

تحت GSP برنامه بنگلادش بود سود از صادرات حدود 5000 آیتم های مختلف به بازار ایالات متحده تعرفه-رایگان.

دولت اوباما در حال قرار داده شده مجموعه ای از شرایط از جمله بهبود شرایط کار در RMG کارخانه برای احیای GSP امکانات.

بنگلادش ساخته شده است که پیشرفت قابل توجهی در بهبود RMG کارخانه محیط و کار در شرایط دیگر, اما ما تا به بازسازی GSP امکانات.

“که یکی از کارهای اصلی ما باید به بحث در مورد برای دیدن پیشرفت سریع در, اما هیچ تضمینی وجود ندارد البته” واگنر گفت: در حالی که در پاسخ به یک سوال در وضعیت پوشاک readymade کارخانه.

“ما یک مقدار زیادی از چیزهایی برای انجام کار در کارگران ایمنی و حفاظت از حقوق به خصوص چانه زنی جمعی و تشکیل انجمن” او اضافه شده است.

The American Chamber of Commerce in Bangladesh organised a press conference at a Dhaka hotel on Tuesday to announce the schedule of US Trade Show 2020.

اتاق بازرگانی آمریکا در بنگلادش سازماندهی یک کنفرانس مطبوعاتی در داکا هتل در روز سه شنبه اعلام برنامه های ما نشان می دهد تجارت سال 2020 است.

به کاردار این کشور است که به دنبال به جلو برای شروع بحث در مورد reintroducing GSP.

“ما به دنبال به جلو به بحث دوباره در مورد بازگرداندن GSP وضعیت و مقدار زیادی از پیشرفت در حقوق کارگران,” او اضافه شده است.

“در حقوق کارگران این همان نوع از چیزهایی که ما به دنبال به هر کشوری که می خواهد به GSP. ما نگاه به چیزهایی مانند کارگر, حقوق مالکیت معنوی, حقوق حفاظت و کارگران حقوق و دستمزد.”

27 ما نشان تجاری گل سرسبد صورت AmCham آغاز خواهد شد و در فوریه 27 در پان پاسیفیک Sonargaon داکا هتل.

صنایع وزیر Nurul مجید محمود همایون افتتاح این رویداد سه روزه که در آن 48 شرکت کنندگان در 80 غرفه به نمایش محصولات و خدمات در بیش از یک صد شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>