دکتر ون Koinis شده بود گم شده و از ماه اوت قبل از او مرده پیدا شد یک خود وارد زخم گلوله سپتامبر 10 در حفظ جنگل در شهرستان پلس, مقامات گفت.

محققان گفت: آنها تا به حال یک “غیر معمول” و “تاریک” خودکشی توجه داشته باشید در صحنه که در آن Koinis بیان “وحشتناک تاسف” در مورد واکسن بیش از 10 سال گذشته باعث رسیدگی به کدام یک از بیماران خود دریافت واکسن و که نه Cook County sheriff, توماس دارت روز جمعه گفت.

“در این دوره از توجه او فقط آن را صدا مانند این بود که شکار او برای مدت زمان طولانی” پیکان گفت.

بیانیه ای از طبخ شهرستان کلانتر دفتر گفت: محققان به اطلاعات به دست آمده که پیشنهاد کرد که در برخی موارد Koinis “را ارائه واکسن به کودکان در پدر و مادر خود را درخواست می کند.”

“او فقط انجام این کار موجب به بیماران مبتلا به’ درخواست و پس از آن دروغ در مورد این پرونده که در آن این کودکان و نوجوانان به مدارس که در آن شما نیاز به واکسن?” Dart پرسید. “یا آن چیزی که در آن او رفت و فراتر از آن است که در آن افرادی که فکر می کردند که واکسینه نشده بودند گرفتن آن؟”

در تحقیقات مقامات تا به حال صحبت با دو نفر که کار کرده بود برای Koinis اما قادر به دست آوردن شفافیت در این موضوع. پس از صحبت با برخی از بیماران محققان متوجه شدند که Koinis که تا به حال شده مجاز به فعالیت پزشکی در کشور از سال 1991 بود طرفدار طب هومیوپاتی, Dart گفت.

“او به خوبی شناخته شده برای آن” کلانتر گفت. “نبود یک راز است.”

پزشک نیز محبوب در پارک همیشه سبز جامعه که در آن او در تمرین پیکان گفت. بررسی های متعدد در Zocdoc آنلاین مراقبت های پزشکی قرار ملاقات رزرو خدمات خود را ستایش حرفه ای و نحوه کنار تخت.

Koinis تا به حال حدود 2500 بیماران در زمان مرگ او بود اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از بیماران او تا به حال تحت درمان در طول دهه گذشته یا چرا دکتر تا به حال تعدادی از بیماران که زنده بود در منطقه عمومی Dart گفت.

پس از آشکار نگرانی های خود را در مورد خودکشی توجه مقامات را دریافت تماس های تلفنی از مردم ابراز نگرانی و یا جزئیات “تجارب عجیب و غریب” در مطب دکتر در رابطه با واکسیناسیون پیکان گفت.

حداقل چند Koinis’ بیماران خود را به دفاع.

تاتیانا رودلف یک مادر دو گفت: CBS Chicago که Koinis “هرگز تردید به واکسن.” یکی دیگر از پدر و مادر دانا حامد ستایش دکتر برای به طور مداوم چک کردن در و دخترش, با توجه به ایستگاه. “من کاملا دور باد چون من هرگز در یک میلیون سال تصور یک پزشک برای انجام این کار است,” او گفت:.

در آن بیانیه کلانتر, تشویق بیماران سابق به مشورت با زمان پزشکان و “پرس و جو در مورد روش های آزمون برای قبل از واکسیناسیون.” حداقل یک مدرسه محلی بود علنا تصریح کرد نگرانی از کلانتر ،

Melaney آرنولد سخنگوی ایلینوی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که آژانس بود که خیلی نگران وضعیت, و اشاره کرد که “واکسیناسیون بهترین حفاظت در برابر بسیاری از بیماری ها است.”

دکتر لن Horovitz, یک متخصص داخلی و متخصص ريه در Lenox Hill بیمارستان در نیویورک روز جمعه گفت که جعل مدارک پزشکی بود یک جرم است که می تواند زمین یک پزشک در مشکل به خصوص اگر آن نگران سلامت عمومی است.

با توجه به Horovitz بیماران آزمایش می تواند برای واکسیناسیون آنها ممکن است دریافت و یا ممکن است از دست رفته. “اکثر واکسن را می توان با سطح آنتی بادی — که شامل آبله مرغان و سرخک ، اوريون ، سرخجه” و دیگران است.

کسانی که واکسینه باید دریافت یک تقویت کننده. “این نه تنها امن به انجام آن توصیه می شود,” او گفت:.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو