ما اعلام coronavirus بهداشت و درمان اضطراری میله اتباع خارجی که به چین سفر

علاوه بر این ما شهروندان که سفر در دو هفته گذشته به چین هوبئی – کانون coronavirus بیماری همه گیر — خواهد بود موضوع را به قرنطینه اجباری از 14 روز دوره کمون ویروس, مقامات گفت.

آمریکایی که برای بازدید از دیگر بخش هایی از سرزمین اصلی چین را تحت ویژه سلامت غربالگری پس از بازگشت خود پس از 14 روز از “نظارت خود قرنطینه” تحت محدودیت های موقت.

اورژانس اقدامات پرده برداری شد توسط ما به سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر در کاخ سفید جلسه در مدت کوتاهی قبل از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و محلی مقامات بهداشتی اعلام هفتم ما coronavirus مورد تاييد شده بود در شمال کالیفرنیا.

آخرین ما بیمار شناسایی شد تنها به عنوان یک انسان در سانتا کلارا کانتی در جنوب سان فرانسیسکو که بیمار شد پس از سفر به چین و “از خود جدا” در خانه سارا کودی مدیر بهداشت عمومی برای شهرستان به خبرنگاران گفت:.

او گفت: CDC بود که به دنبال تعیین این که آیا مرد عفونی در حالی که پرواز به خانه.

آمریکا ممنوعیت ورود مسافران خارجی به چین و قرنطینه برای آمریکایی ها از بازگشت از هوبئی رفتن به اثر روز یکشنبه در 5 بعد از ظهر به وقت EST (2200 GMT), آذر گفت.

در همان زمان در تمام پروازهای تجاری از چین خواهد بود محدود به فرودگاه بین المللی ایالات متحده در یکی از هفت شهر – نیویورک و شیکاگو و آتلانتا و لس آنجلس و سان فرانسیسکو سیاتل و هونولولو.

به طور متوسط بیش از 14000 نفر سفر هوایی به ایالات متحده از چین هر روز در سال گذشته یا مستقیم و یا غیر مستقیم پروازهای, با توجه به کاخ سفید.

نگه داشتن خطر کم

CDC مدیر رابرت Redfield به خبرنگاران گفت دولت آمریکا پس از عمل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی در روز پنج شنبه بیش از گسترش بیماری های تنفسی.

“من می خواهم به تاکید است که این جدی است وضعیت سلامت در چین, اما من می خواهم به تاکید است که خطر ابتلا به مردم آمریکا در حال حاضر پایین” Redfield گفت. “هدف ما این است که همه ما می توانید انجام دهید به آن را نگه دارید که راه.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داد آمریکایی ها در روز پنج شنبه به سفر به چین به دلیل بیماری همه گیر.

ممنوعیت ما ورود اتباع خارجی که به چین سفر کرده و در طی 14 روز خواهد معاف خانواده از ما شهروندان و دائم ما ساکنان آذر گفت.

تعلیق-از-ورود بیانیه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این ممنوعیت باقی می ماند در اثر تا زمانی که رئیس جمهور آسانسور آن که HHS, منشی, توصیه خواهد شد هر 15 روز که آیا برای انجام این کار است.

آنفولانزا مانند coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در غذاهای حیوانی و بازار در ووهان در استان هوبئی و برای اولین بار شناسایی شده در اوایل این ماه منجر به 259 مرگ و میر در چین است.

بیش از 11,700 مردم آلوده شده است در چین و بیش از 130 موارد گزارش شده در حداقل 25 دیگر کشورها و مناطق با روسیه و انگلیس و سوئد و ایتالیا در گزارش خود موارد در روز پنج شنبه و یا جمعه.

هیچ یک از ما شده مهلک و همه اما یکی از بیماران در ایالات متحده بر این باور بود که قرارداد این بیماری در حالی که آنها در حال سفر بودند در منطقه ووهان چین است.

اول ما قرنطينه

اولین قرنطينه از ما شهروندان به طور بالقوه در معرض coronavirus در چین آغاز شد ساعت قبل از کاخ سفید اعلام.

نزدیک به 200 تخلیه آمریکایی ها در اوایل این هفته از ووهان و به طور داوطلبانه محدود به کالیفرنیا پایگاه هوایی نظامی برای 72 ساعت از نمایش درمانی قرار گرفتند تحت اجباری 14-روز قرنطینه در روز جمعه. آن مشخص شده CDC اولین قرنطینه سفارش در 50 سال است.

وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه گفت در آن مشغول به کار بود با آژانس به ترتیب اضافی پروازهای آمریکایی از ووهان. واشنگتن همچنین قصد دارد به تخلیه غیر ضروری کارکنان دولت و اعضای خانواده از سفارت آمریکا در پکن و کنسولگری در چنگدو گوانگژو و شانگهای و Shenyang با توجه به شیوع یک وزارت امور خارجه ایران گفت: در روز پنج شنبه.

دو هفته قرنطینه از 195 آمریکایی در پایگاه هوایی رزرو مارس در نزدیکی لس آنجلس اجرا می شود از زمان evacuees چپ چین روز سه شنبه.

طرح اصلی بود که برای آزادی این مسافران پس از 72 ساعت از ارزیابی و آزمون وجود ندارد و هر گونه نشانه ای از بیماری و اجازه آنها را به حمل و نقل عمومی را صفحه اصلی. محلی مقامات بهداشتی پس از آن ادامه نظارت بر evacuees از طریق مانده از دوره کمون.

CDC مقامات گفت: پس از آن که یک طرح مطرح شده کمی و یا بدون خطر از گسترش این ویروس به دلیل افراد انکوبه عفونت قبل از ظهور علائم معمولا مسری نیست.

اما دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان و تنفسی, بیماری روز جمعه به خبرنگاران گفته است که کارشناسان درک این ویروس هنوز هم در حال تحول است.

او اشاره کرد در حال ظهور شواهد این ویروس را می توان با کسی که آلوده است اما هنوز نشانه هایی از حال بد مانند تب و سرفه و دیگر علائم تنفسی.

CDC همچنین با اشاره به محدودیت های خود را تست غربالگری ویروس – نتیجه منفی صرفا “point-in-time” عکس فوری است که نمی تواند به طور قطعی رد کردن خطر یک فرد در حال توسعه این بیماری در طول 14 روز دوره کمون.

پتو قرنطینه مارس در پایگاه هوایی برقرار شد پس از یک مسافر به دنبال ترک پایه بدون اجازه در شب چهارشنبه و بلافاصله سیلی با یک فرد قرنطینه سفارش توسط مقامات بهداشت محلی.

از روز شنبه هیچ یک از این گروه در پایه به حال به نمایش گذاشته علائم بیماری, بهداشت محلی, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو