بریتانیا پیوست صفوف کشورهای در مستند سعی کنید به نگه داشتن ویروس و داده ها نشان داد فعالیت های کسب و کار سقوط از استرالیا و ژاپن و اروپای غربی در یک رکورد سرعت در ماه مارس با ایالات متحده نشان دادن انتظار می رود فقط به عنوان وخیم.

“Coronavirus شیوع نشان دهنده عمده شوک خارجی به ماکرو, چشم انداز, شبیه به یک مقیاس بزرگ, طبیعی, فاجعه” تحلیلگران در بلکراک سرمایه گذاری موسسه گفت.

اما در میان این جمع دل تنگی, چینی استان هوبئی جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر گفت: این امر بالابر محدودیت های مسافرتی در فرودگاههای این منطقه به عنوان اپیدمی در استرالیا وجود دارد.

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان بیش از 377,000 در سراسر 194 کشور و سرزمین که از بامداد سهشنبه با توجه به رویترز شمارش بیش از 16,500 از آنها کشنده است.

US President Donald Trump, with ‪Vice President Mike Pence, leads the daily coronavirus response briefing at the White House in Washington, US, March 23, 2020. Reuters

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با معاون رئیس جمهور مایک پنس آگهی های روزانه coronavirus پاسخ مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است. ایسنا

در ژنو که سخنگوی مارگارت هریس خبرنگاران وجود داشته است طرح “شتاب” در عفونت در ایالات متحده است.

بیش از گذشته 24 ساعت 85 درصد از موارد جدید در اروپا و ایالات متحده و از آن 40 درصد در ایالات متحده است.

همانطور که از دوشنبه این ویروس تا به حال آلوده بیش از 42000 نفر در آنجا کشته شدن حداقل 559.

پرسید که آیا ایالات متحده می تواند تبدیل به جدید کانون هریس گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در مواردی که ما پس از آن می کند که بالقوه است.”

برخی از ما از دولت و مقامات محلی را تقبیح عدم هماهنگ فدرال اقدام کرد و گفت که داشتن محلات خود را در عمل خود قرار داده و آنها را در رقابت برای منابع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد مشکل است.

“بازار جهانی برای ماسک صورت و فن های دیوانه است. ما در حال کمک به آمریکا برای دریافت تجهیزات, اما از آن است که آسان نیست” او در توئیتر خود نوشت.

برگزارکنندگان المپیک را در

بازی های المپیک برگزارکنندگان و دولت ژاپن تا به حال چسبیده به این امید که بزرگترین رویداد ورزشی می تواند پیش بروید اما در نهایت متمایل به اجتناب ناپذیر به توکیو 2020 آخرین و بزرگترین قربانی ویران تقویم ورزشی.

پس از تماس با کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ, نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت: ژوئیه 24-Aug. 9 رویداد خواهد بود موکول برای تابستان 2021 در آخرین – به عنوان اثبات پیروزی بیش از coronavirus.

“باخ رئیس جمهور گفت: ما در توافق 100 درصد است.”

A man wears a protective mask decorated with a skull and crossbones design as he walks in midtown Manhattan during the coronavirus outbreak in New York City, New York, US, March 20, 2020. Reuters

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ تزئین شده با جمجمه اندود و مرگ و خطر طراحی به عنوان او راه می رود در میدتاون منهتن در طول شیوع کروناویروس در New York City, New York, US, مارس 20 سال 2020 است. ایسنا

این اولین بار در بازی های المپیک’ 124 سال سابقه است که به آنها داده شده بود به تعویق افتاد هر چند آنها لغو شد آشکار سه بار در طول دو 20 قرن جنگ های جهانی.

از 10 کشور به مورد شماره های ایتالیا گزارش کرده است که بالاترین نرخ مرگ و میر در حدود 10 درصد است که حداقل تا حدودی نشان دهنده آن جمعیت است. این مرگ و میر در سطح جهان – نسبت مرگ و میر به تایید عفونت – در حدود 4.3% هر چند چهره های ملی می تواند به طور گسترده ای متفاوت است با توجه به چقدر تست انجام شده است.

بریتانیا معتقد بودند توسط کارشناسان حدود دو هفته پشت ایتالیا در وقوع چرخه روز سه شنبه آغاز شد و محدودیت هایی در جنبش بدون سابقه در زمان صلح بعد از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد این کشور را به ماندن در خانه.

خیابان های پایتخت بودند به طرز مرموزی آرام به همه اما ضروری مغازه ها بسته و مردم تنها به کار رفت اگر آن را اجتناب ناپذیر بود.

جانسون مقاومت کرده بود و فشار برای تحمیل کامل مستند حتی به دیگر کشورهای اروپایی انجام داده بود اما مجبور شد برای تغییر رویه به عنوان پیش بینی نشان داد که سیستم بهداشت و درمان می تواند تبدیل به ضعف است.

در همین حال چین هوبئی اصلی مرکز شیوع بلند خواهد شد محدودیت هایی در مردم ترک منطقه اما دیگر مناطق را تشدید کنترل به عنوان موارد جدید دو با توجه به وارداتی عفونت.

مرکز استان ووهان است که در مجموع مستند پس Jan. 23, بلند خواهد شد سفر خود را از محدودیت در مارس 8.

اما خطر از خارج از کشور عفونت به نظر می رسد در افزایش, باعث سخت تر غربالگری و قرنطینه اقدامات در شهرهای بزرگ از جمله پایتخت پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو