ما coronavirus موارد خروش گذشته 100,000 پزشکان در اعتراض به پزشکی کمبود

آمریکا کارکنان بهداشتی درمانی در ترانشه از این بیماری همه گیر به دادگاه تجدید نظر در روز جمعه برای بیشتر دنده محافظ و تجهیزات برای درمان افزایش بیماران که در حال حاضر هل دادن بیمارستان ها به محدودیت های خود را در ویروس نقاط داغ مانند شهر نیویورک New Orleans و دیترویت.

پرستاران در ژاکوبی مرکز پزشکی در نیویورک قصبه برانکس اعتراض در خارج از بیمارستان در روز شنبه گفت: سرپرستان خواسته آنها را به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک. برخی از علائم با شعارهایی از جمله “حفاظت از زندگی ما بنابراین ما می توانید ذخیره کنید مال شما.”

“ماسک قرار است به یک بار استفاده از” یک پرستار گفت: با توجه به ویدئوها نوشته شده آنلاین. “در حال حاضر همه از ناگهانی CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) است و گفت که آن را خوب است برای ما به استفاده مجدد از آنها. این انتخاب می شوند نه بر اساس علم است. آنها در حال ساخته شده بر اساس نیاز دارید.”

Emergency Medical Technicians (EMT) wearing protective gears wheel a sick patient to a waiting ambulance during the outbreak of coronavirus disease (COVID-19) in New York City, New York, US, March 28, 2020. Reuters

تکنسین های پزشکی اورژانس (EMT) پوشیدن محافظ چرخ دنده ها یک بیمار به یک آمبولانس انتظار در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در New York City, New York, US, مارس 28 سال 2020 است. ایسنا

یکی از ساکنان در نیویورک پروتستان بیمارستان گفت: آنها صادر شده تنها با یک ماسک.

“این است که ماسک خود را برای همیشه لطفا برای. شما می توانید آن را با شما. در اینجا چگونه شما می توانید ماسک خود را گفت:” یکی از ساکنان خواسته نمی شود به نام به خاطر او بود مجاز به صحبت با رسانه ها. “این افرادی که در حال ساخت این تصمیمات است که به بیماران در اتاق.”

پزشکان نیز به خصوص در مورد کمبود هواکش ماشین آلات است که برای کمک به بیماران مبتلا به نفس و به طور گسترده ای مورد نیاز برای کسانی که رنج می برند از COVID-19 ذات الریه-مانند بیماری تنفسی ناشی از شدت مسری رمان coronavirus.

بیمارستان ها نیز صدا زنگ مورد scarcities از مواد مخدر مخازن اکسیژن و کارکنان آموزش دیده.

تعداد تایید ما عفونت افزایش حدود 18,000 روز جمعه بالاترین پرش در یک روز به بیش از 103,000. شنبه صبح کل بود در 103,598. ایالات متحده تا به حال ثبت شده ترین coronavirus موارد از هر کشور پس از آن تعداد از عفونت تحت الشعاع کسانی که از چین و ایتالیا در روز پنج شنبه.

با حداقل 1,638 زندگی از دست داد که از صبح روز شنبه, ایالات متحده آمریکا رتبه ششم در کشور مرگ از عوارض این بیماری همه گیر با توجه به انتخاب نامزدها داده های رسمی.

بازار سیاه

به عنوان کمبود کلیدی لوازم پزشکی افزون گردید از جان گذشته پزشکان و پرستاران مجبور شدند به گرفتن امور به دست خود.

نیویورک-منطقه پزشکان می گویند که آنها تا به حال برای بازیافت برخی از دنده محافظ و یا حتی توسل به bootleg تامین کنندگان.

دکتر الکساندر سالرنو salerno پزشکی همکاران در شمال نیوجرسی توصیف رفتن را از طریق یک “کارگزار” به پرداخت $17,000 برای ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی که باید هزینه ای در حدود 2500 دلار و چیدن آنها در یک انبار متروکه.

“شما نمی توانید هر نام. شما فقط شماره تلفن به متن” سالرنو گفت. “و به طوری که شما توافق می کنید برای یک مدت. شما سیم پول به یک حساب بانکی. آنها به شما یک زمان و یک آدرس برای رسیدن به.”

پرستاران در بیمارستان کوه سینا در نیویورک گفت: آنها دور قفل و یا پنهان کردن N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی و لوازم دیگر که مستعد ابتلا به pilfering اگر سمت چپ به تنهایی.

“ماسک ناپدید می شوند” پرستار دیانا تورس گفت. “ما آن را پنهان همه در زیر شلواری در مقابل ایستگاه پرستاران.”

یک پرستار در وستچستر مرکز پزشکی در حومه شهر گفت: همکاران باید شروع absconding با کمبود منابع بدون پرسیدن باعث بهتر-ذخیره تیم به قفل ماسک و دستکش و لباس در کشو و کمد.

یک پزشک اورژانس در میشیگان ظهور کانون گیر گفت که او با پوشیدن یک کاغذ ماسک صورت برای تغییر کل با توجه به کمبود و بیمارستان در منطقه دیترویت را به زودی اجرا از هواکش.

An empty street is seen near the Oculus during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Brooklyn, New York City, US, March 27, 2020. Reuters

خالی خیابان دیده می شود در نزدیکی Oculus در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده, مارس 27 سال 2020 است. ایسنا

“ما باید بیمارستان سیستم اینجا را در منطقه دیترویت در میشیگان که در حال گرفتن به پایان خود عرضه هواکش و باید شروع به گفتن خانواده است که آنها نمی توانند نجات عزیزان خود هستند چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات” پزشک دکتر راب دیویدسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به استناد اورژانس قدرت نیاز به جنرال موتورز شرکت شروع به ساخت هواکش پس از او متهم به بزرگترین خودروساز از “اتلاف وقت” در طول مذاکرات.

او قبلا در برابر نصب تماس برای او به استناد دفاع تولید عمل یک جنگ کره-عصر قانون است که به رئیس جمهور وسیع تدارکات قدرت ملی در شرایط اضطراری.

سوفیا توماس, یک پزشک پرستار در DePaul جامعه مرکز بهداشت در نیواورلئان که در آن مردی Gras جشن در اواخر ماه گذشته سوخت شیوع در لوئیزیانا بزرگترین شهرستان گفت: تعداد coronavirus بیماران “شده اند سرسام آور است.”

در این کشور دومین شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت خونتان موارد قرار دادن کالیفرنیای جنوبی در مسیر مسابقه شهر نیویورک عفونت ارقام در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de