در فدرال کیفرخواست unsealed پنج شنبه در منطقه شرقی نیویورک, وزارت دادگستری متهم Huawei و وابسته به آن از یک “الگوی racketeering فعالیت” و گفت: این شرکت کار کرده بود به سرقت اسرار تجاری از شش شرکت های ایالات متحده. اطلاعات به سرقت رفته شامل کد منبع و همچنین به عنوان راهنما برای فن آوری بی سیم.

کیفرخواست نیست شناسایی شش شرکت اما یک منبع آشنا با تحقیق و همچنین دادگاه براده ساخته شده در چندین پرونده های حقوقی — نشان داد آنها Cisco Systems, Motorola Solutions, فوجیتسو Quintel, تکنولوژی, T-Mobile و CNEX Labs.

“این اتهامات جدید در این مورد مربوط به اتهام دهه تلاش های Huawei و چند تا از شرکت های تابعه آن هر دو در ایالات متحده و جمهوری خلق چین به اختلاس مالکیت معنوی از جمله از شش ما شرکت های فناوری در تلاش برای رشد و عمل Huawei کسب و کار” وزارت دادگستری گفت: در انتشار اخبار.

اتهامات اضافه کردن وزن بیشتر به واشنگتن فشار علیه Huawei است که در حال حاضر منع از خرید بسیاری از محصولات آمریکایی و بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی است. تشدید نیز بخشی از دولت را به تلاش برای سرکوب آنچه در آن می گوید این است که یک الگوی چینی جاسوسی و سرقت با هدف ارائه پکن فن آوری لبه.

روز دوشنبه چهار نفر از اعضای چین نظامی بودند به اتهام هک کردن Equifax یکی از بزرگترین کشور های اعتباری گزارش آژانس و سرقت اسرار تجاری و اطلاعات شخصی حدود 145 میلیون آمریکایی در سال 2017.

همچنین پنج شنبه وزارت بازرگانی تمدید موقت مجوز که به ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای ادامه انجام برخی از کسب و کار با هواوی. آن را در حال حاضر منقضی شده در ماه آوریل است.

جدید کیفرخواست فراتر از وزارت دادگستری را زودتر از اتهامات تجارت-راز سرقت و نقض تحریم.

این امر فدرال racketeering قانون است که در طول تاریخ استفاده شده است برای پایین آوردن اراذل و اوباش رهبران و باند kingpins و اجازه می دهد تا دولت به پرونده اتهامات که در غیر این صورت سقوط در خارج از اساسنامه محدودیت ها. جنایی توطئه که Huawei توسط متهم انجام شده است حداقل از سال 1999 با توجه به وزارت دادگستری.

Huawei مقامات استدلال می کرد که آخرین اتهامات جدید نیست اتهامات و به نظر می رسد به عنوان بخشی از یک کمپین بزرگتر علیه شرکت. آن را با اعتماد به نفس است که از آن خواهد شد تبرئه در سیستم عدالت کیفری گفت: Andy Purdy رئیس افسر امنیتی برای Huawei در ایالات متحده است.

او گفت: دولت آمریکا در تلاش بود تا صدمه Huawei با فشار متفقین به استفاده از تجهیزات آن و تلاش برای جلوگیری از شرکت های آمریکایی از فروش قطعات به شرکت چینی. هر دو کمپین در نهایت صدمه امریکا Purdy گفت: با حذف مشاغل در ایالات متحده و کاهش رقابت در صنعت ارتباطات از راه دور.

او گفت که دولت آمریکا مشغول بود در یک “کمپین برای فرش بمب Huawei از وجود” افزود: “به نظر می رسد مانند ایالات متحده آمریکا است نه فکر کردن در مورد اهمیت این است.”

کیفرخواست به تصویر می کشد Huawei به عنوان هماهنگ ثابت اگر نه پیچیده مبارزات انتخاباتی به سرقت اسرار تجاری. مثلا کیفرخواست ادعایی که در سال 2004 یک Huawei کارمند مخفیانه بازگشت به شیکاگو نشان می دهد تجارت به سرقت یک رقیب فن آوری است.

کارمند “کشف شد و در نیمه شب پس از نشان دادن بسته شده بود برای این روز در غرفه یک شرکت فناوری” و پیدا شد “از بین بردن پوشش از یک دستگاه شبکه و گرفتن عکس از مدارات داخل.” فرد عینک یک لیست نشان کارفرمای خود را به عنوان “Weihua” — مقلوب Huawei — با توجه به کیفرخواست.

در یکی دیگر از قسمت دادستان ها می گویند Huawei برنامه ریزی شده “اقدامات متقابل” در برابر یک شرکت ساخت و ذخیره سازی اطلاعات فن آوری. آن دعوت رهبران شرکت به ایجاد یک ارائه در مورد برنامه های خود را و سپس خواست یک کپی از اسلاید مورد استفاده در ارائه و “فورا” به اشتراک گذاشته مهندسین در شرکت تابعه آن مشغول به کار در یک رقابت محصول با توجه به کیفرخواست.

Huawei تا به حال اختلافات حقوقی با چند تا از شرکت ها آن است که متهم به سرقت از. سیسکو یک کامپیوتر تجهیزات شبکه ساز در سن خوزه کالیفرنیا شکایت Huawei در سال 2003 ادعا این شرکت چینی در نقض ثبت اختراعات متعدد و به طور غیر قانونی کپی شده خود نرم افزار کد منبع و مستندات. کت و شلوار بود کاهش یافته و حدود یک سال بعد در ازای یک وعده محصول تغییرات از هواوی.

Quintel شکایت Huawei در سال 2015 این ادعا آن را به سرقت برده بود و آنتن آن فن آوری است. دعوی قضایی حل و فصل شد و در سال 2018 است. موتورولا حل و فصل فکری-ملک پرونده های حقوقی با این شرکت چینی در سال 2011. T-Mobile به نام قبل از اتهامات عنوان شده علیه Huawei زمانی که دادستان ادعا که سازنده سعی کرده بود به سرقت اطلاعات در مورد یک ربات به نام Tappy می شود و با حامل های بی سیم.

دادستان همچنین متهم Huawei کمک به دولت ایران نصب تجهیزات نظارت برای نظارت و بازداشت معترضان در تهران در سال 2009.

در سال گذشته وزارت دادگستری به اتهام Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou با ترسیم یک decadelong تلاش این شرکت برای سرقت اسرار تجاری مانع تحقیقات جنایی و فرار از تحریم های اقتصادی بر ایران است. Meng شد همچنین نام در وزارت دادگستری کیفرخواست در روز پنج شنبه.

Meng است که در کانادا و خارج از زندان به قید وثیقه از 10 میلیون دلار کانادا ($7.5 میلیون دلار) در انتظار استرداد به ایالات متحده است. او تحت نظارت 24 ساعته و پوشیدن باید یک ردیاب GPS بر روی مچ پا.

Gary Botting پیشرو استرداد متخصص در کانادا گفت: اتهامات جدید بعید بود که اثر زیادی روی Meng مورد در کانادا از آنها در نظر او “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.”

قاضی در این مورد شده است تعمق در مورد اینکه آیا استرداد خواهد پاسخگویی به یک نیاز اساسی طبق قوانین کانادا: که جرم Meng متهم است که در ایالات متحده به منزله یک جرم و جنایت در کانادا.

در حالی که racketeering جرم نیست طبق قوانین کانادا Botting گفت که کانادا از استرداد پیمان با ایالات متحده اجازه جنبه اخاذی با تهدید به زمینه های قانونی برای استرداد. کانادا و دادستان به نمایندگی از ایالات متحده می تواند تصمیم به اضافه کردن اتهامات جدید.

کاخ سفید نگاه به چرخ ضامن دار تا فشار روی Huawei سال با اعضای کنگره از هر دو طرف حمایت خود را از تلاش های. این اتهامات جدید ممکن است به بیشتر علوفه به شرکت منتقدان در کاپیتول هیل که تحت فشار بوده اند به مطمئن شوید که هواوی هیچ نقشی در نسل بعدی شبکه های بی سیم شناخته شده به عنوان 5G.

“کیفرخواست رنگ محکم پرتره نامشروع سازمان که فاقد هر گونه توجه به قانون گفت:” بالای نمایندگان کمیته اطلاعات مجلس سنا سنس ریچارد متر با مته سوراخ کردن و علامت گذاری وارنر.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت دادگستری متمرکز در مبارزه با آرایه ای از تهدیدات است که چین به ایالات متحده و متحدان آن در غرب از جمله سرقت اسرار تجاری و جاسوسی این کشور به دنبال گسترش آن در حوزه اقتصادی و قدرت نظامی.

Huawei که تجهیزات قدرت های شبکه های مخابراتی نشسته مستقیما در مرکز هر دو از کسانی که نگرانی.

جامعه اطلاعاتی تحلیلگران می گویند Huawei می توانید با استفاده از آن تجهیزات شبکه برای نظارت بر ترافیک در سراسر شبکه و به طور بالقوه در تعامل با غیر قانونی نظارت است. Purdy Huawei تحت فشار قرار دادند در مقابل کسانی که ادعا می کند گفت: کنترل از کسانی که در شبکه های تلفن همراه است بصورتی پایدار و محکم با حامل است که ساخت و راه اندازی آنها.

Huawei همچنین تامین کننده پیشرو در هر قاره به جز آمریکای شمالی از تجهیزات شبکه های 5G که زیر بنای ارتباطات و فن آوری های پیشرفته مانند self-driving cars.

به عنوان کشور در سراسر جهان مهاجرت ارتباطات خود سیستم به 5G و به عنوان نوآوری های فن آوری ساخته شده است در بالای آن, Huawei است در یک موقعیت برای به دست آوردن بزرگ اقتصادی لبه بیش از ما با تکنولوژی غول که مدت طولانی است که در خط مقدم نوآوری و تازگی طراحی شده اقتصاد ایالات متحده.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در یک سخنرانی در هفته گذشته که دولت چین با استفاده از “هر اهرم قدرت برای گسترش آن 5G سهم بازار” به دلیل آن که به دست آوردن زمین در هر فن آوری که پس از آن را لمس 5G.

“آینده اقتصادی ما در معرض خطر” Barr گفت: در سخنرانی در یک کنفرانس در واشنگتن بر تهدید است که چین به ایالات متحده است. “خطر از دست دادن 5G مبارزه با چین باید بسیار سنگین تر بودن از ملاحظات دیگر.”

برای سال های آژانس اطلاعاتی آمریکا را تلاش برای متقاعد کردن شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان است که Huawei تجهیزات می تواند به پکن دسترسی به حساس ارتباطات شبکه. اما این کمپین جهانی شود به عنوان کشورهایی مانند بریتانیا و عربستان سعودی انتخاب کردن به استفاده از Huawei دنده خود را در شبکه های 5G.

در ژانویه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بریتانیا بر این باور است که هر گونه خطر می تواند موفق و که محصولات این شرکت استفاده می شود می تواند در بخشی از بریتانیا 5G شبکه. آلمان است که گفته می شود نزدیک به یک تصمیم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شرکت برای کار بر روی شبکه خود را به عنوان به خوبی.

به عنوان آن کمپین جهانی به نوار Huawei شود ما مسئولان باید استدلال کرد که ایالات متحده باید اقدام تهاجمی برای کمک به جهان توسعه یک جایگزین برای Huawei محصولات. Barr در سخنرانی خود استدلال کرد که ایالات متحده باید در نظر ارائه مستقیم یا غیر مستقیم حمایت مالی برای نوکیا و اریکسون و دو شرکت اروپایی است که رقبای اصلی برای Huawei شبکه دنده.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو