ما اتهامات دکتر با تقلب بیش نقش مهمی در فروش ‘COVID-19 درمان بسته’

دکتر جنینگز Ryan Staley, 44, یک مجوز پزشک و صاحب لاغر, ساحل, Med Spa در سن دیگو بود به اتهام تقلب در ایمیل در روز پنج شنبه برای نقش خود در فروش “COVID-19 درمان بسته” که شامل داروهای هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین ایالات متحده دفتر دادستان برای منطقه جنوب کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “چه شما به از دست دادن” درمان.

درمان بسته بودند صورتحساب به عنوان یک “دربان پزشکی تجربه” و retailed “در $3,995 برای یک خانواده چهار است که در میان چیزهای دیگر شامل دسترسی به دکتر Staley,” دو, داروها و “ضد اضطراب درمان برای کمک به شما برای جلوگیری از وحشت در صورت نیاز و کمک به شما خواب” دادستان گفت.

لاغرها, ساحل, Med Spa, که ارائه طیف وسیعی از زیبایی-خدمات مرتبط مانند بوتاکس برداشتن و انتقال, آغاز تبلیغات این بسته در اواخر ماه مارس دادستان گفت. بررسی شد و باز پس از ماموران اف بی آی دریافت یک نکته.

در یک تماس تلفنی با مامور مخفی اف بی آی با توجه به سوابق دادگاه Staley گفت: او فروش داروهای ضد مالاریا که “درمان بیماری” و شناسایی این دارو به عنوان هیدروکسی کلروکین.

“این پیشگیرانه و درمانی,” Staley گفت: با توجه به دادستان. “این سخت است به این باور آن را تقریبا بیش از حد خوب درست باشد. اما آن را قابل توجه بالینی پدیده است.” طی تماس تلفنی به آنها اشاره کرد او همچنین با اشاره یکی دیگر از ضد مالاریا مواد مخدر — مفلوکين — که او گفت که او خواهد فروش به undercover agent اگر او زد هیدروکسی کلروکین.

Staley با توجه به دادستان گفت که هر دو دارو را کاملا درمان COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, و است که مصرف آن قبل از بیمار شدن را یک ایمنی بدن حداقل به مدت شش هفته.

زمانی که Staley مصاحبه شد توسط FBI هفته بعد با توجه به دادستان گفت: “احمق خواهد بود” به بیماران که درمان های 100% موثر برای درمان بیماری های کروناویروس.

“ما نمی خواهد تحمل COVID-19 کلاهبرداران که سعی کنید به سود و امکان استفاده از همه گیر ترس و تقلب و سرقت و آزار رساندن به دیگران” رابرت آبجو آمریکا وکیل برای منطقه جنوب کالیفرنیا در بیانیه ای گفت:. “مطمئن باشید: کسانی که درگیر این نفرت رفتار را پیدا خواهد کرد خود را در تیررس دادستان فدرال.”

پاتریک گریفین Staley وکیل گفت: شب جمعه است که مشتری خود را در زیر نمونه ای از شاخه اجرایی دولت که به او گفته بود در حال حاضر ناعادلانه تعقیب او.

“همان قوه مجریه است که شعار این دو داروها برای هفته ها در حال حاضر تبدیل به اطراف و با عنوان جرم جنایی متهم عراق جانباز دکتر Staley هیچ سابقه کیفری برای انجام دقیقا همان چیزی است که دولت انجام شده است کل این زمان,” او گفت:.

گزارش های اولیه از پزشکان در چین و فرانسه گفته اند که هیدروکسی کلروکین گاهی اوقات در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین به نظر می رسید برای کمک به بیماران. اما مطالعات کوچک بودند و نمی مناسب استفاده از گروه کنترل بود.

گریفین گفت که مشتری خود را واقعا اعتقاد او کمک به مردم در بحران, و اضافه کرد که درمان بسته فروخته شد در یک قیمت عادلانه بازار. در یک ایمیل گریفین گفت Staley حتی به undercover agent “دو به صورت رایگان. مخالف scamming کسی است.”

او کاهش یافته است به نظر ادعای دادستان گفت: Staley ساخته شده در مورد دارو.

“مناسب فروم برای این رفتار واقعا بیشتر از یک دولت نظارتی آژانس به جای جنایی فدرال دادگاه,” او گفت:. “واقعا چه چیزی ما را در اینجا یک اختلاف در مورد آنچه که یک پزشک احساس می کند که در بهترین منافع خود بیماران است.”

اما در مورد دستیار ما وکیل رابرت Huie گفت: حدود 100% درمانی ادعا می کند ساخته شده است در مورد دارو.

“ما موردی است که در مورد دکتر شعار مواد مخدر” Huie گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “این در مورد اینکه آیا داروهای خوب هستند یا بد. آن را در مورد او گفتن بيماران گفتن می شود مشتریان در تلاش برای فروش خدمات خود را که آنچه که او ارائه 100% درمان و آن را اعطا موقت ایمنی است.”

که او گفت: “بسیار متفاوت است از این استدلال بیش از نتایج مطالعات و یا دقیق اثر دارو.”

اگر محکوم Staley می تواند تا 20 سال در زندان است.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de