ما پرانتز برای ‘سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته به عنوان coronavirus مرگ و میر پیشی بگیرد 9,300

نیویورک, سخت ترین آمار دولت, گزارش روز یکشنبه که برای اولین بار در یک هفته مرگ و میر کاهش یافته بود کمی از روز قبل اما هنوز هم وجود دارد نزدیک به 600 جدید مرگ و میر و بیش از 7,300 موارد جدید. مکان هایی مانند پنسیلوانیا, کلرادو و واشنگتن در حال شروع به دیدن افزایش مرگ و میر.

اجساد قربانیان COVID-19 آنفولانزا مانند بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس انباشته شدند در کیسه های روشن و نارنجی در داخل یک سردخانه موقت در خارج از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین با توجه به عکس های ارائه شده به مهر.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: جدید hospitalisations افتاده بود 50 درصد بیش از گذشته 24 ساعت اما او هشدار داد که آن هنوز روشن نیست که آیا بحران رسیدن به یک فلات در دولت است که در مجموع 4,159 مرگ و میر و بیش از 122,000 موارد است.

“Coronavirus واقعا باطل و موثر در چه این ویروس می کند” کومو گفت: روزانه یک جلسه. “آن موثر قاتل.”

یک بار در اوج این بیماری همه گیر عبور کومو گفت: یک توده اجرای سریع تست حیاتی خواهد بود برای کمک به ملت “بازگشت به حالت عادی.”

در حال حاضر برخی از نیویورک بیمارستان در حال تقلا برای مراقبت از سیل coronavirus بیماران. یک ایمیل به کارکنان توسط دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن دیده می شود رویترز گفت: آنها باید تمام توان آماده برای نقل و رسیدگی به این بیماران بدون در نظر گرفتن یک کارمند تخصص. کسانی که بدون تایید معافیت برای سلامتی یا دلایل دیگر ممکن است قرار داده شده در مرخصی بدون حقوق و یا می تواند از کار اخراج شدند.

بیمارستان بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در پیام خود به کارکنان.

People line up at a safe social distance outside the grocery store amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Medford, Massachusetts, US, April 4, 2020. Reuters

مردم خط تا در یک محیط امن اجتماعی فاصله خارج از فروشگاه های مواد غذایی میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در مدفود, Massachusetts, US, آوریل 4 سال 2020 است. ایسنا

‘ما پرل هاربر’

ما جراح عمومی جروم Adams هشدار داد عصر روز شنبه که بار سخت جلوتر بودند اما “وجود دارد یک نور در انتهای تونل اگر هر کس به سهم خود برای 30 روز آینده.”

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده. این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه,” او گفت:. “این رفتن به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

اکثر ایالت دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر به سرعت گسترش ویروس در ایالات متحده که در آن بیش از 327,000 مردم باید آزمایش مثبت و بیش از 9,300 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

اما چند کلیساها شد برگزاری اجتماعات بزرگ در پالم یکشنبه آغاز هفته دفاع مقدس در کلیساهای مسیحی.

“ما در حال هجوم قوانین به این دلیل که فرمان خدا به گسترش انجیل” گفت: تونی طلسم, پاستور در زندگی خیمه megachurch در حومه شهر Baton Rouge, لوئیزیانا. او را به مبارزه طلبیده دستور دولت در برابر مونتاژ در گروه های بزرگ و در حال حاضر شده است با آمار شش جنحه.

لوئیزیانا تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس در روز شنبه گزارش یک پرش در مرگ و میر به 409 و بیش از 12000 موارد است.

فرماندار جان ادم ادواردز گفته سی ان ان روز یکشنبه که دولت می تواند اجرا از هواکش توسط پنج شنبه. فرماندار میشیگان گرچن Whitmer گفت: عصر روز شنبه که تعدادی از بیمارستان ها در حال حاضر وجود دارد در ظرفیت و دولت بیشتر مورد نیاز پنکه آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی. او گفت: این بیماری همه گیر است که “رشد نمایی” در میشیگان.

New York City Fire Department (FDNY) Emergency Medical Technicians (EMT) wearing protective gear are seen at Montefiore Medical Center Moses Division hospital during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New York City, US, April 4, 2020. Reuters

شهر نیویورک آتش نشانی (FDNY) تکنسین های پزشکی اورژانس (EMT) پوشیدن دنده محافظ دیده می شود در مرکز پزشکی مونته فیور موسی تقسیم بیمارستان در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک آمریکا در 4 آوریل سال 2020 است. ایسنا

‘آن را دوباره می تواند’

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در روز شنبه است که وجود دارد “بسیار وحشتناک” روز جلوتر.

هنوز ویسکانسین, جمهوری خواهان کنترل مجلس قانونگذاری تصمیم به برگزاری فرد در رای گیری برای ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه زمانی که دموکرات به رهبری کلرادو نیز پیش بروید با انتخابات محلی است.

واشنگتن فرماندار جی Inslee یک دموکرات که در دولت ثبت شده در این کشور برای اولین بار تایید کرد COVID-19 عفونت است اما از آنجا دیده می شود موارد صاف پس از اقدام اولیه برای شاتر فعالیت گفت: اگر کشورهای دیگر نیست و همچنین اعمال اقدامات سختگیرانه ویروس به سادگی گردش.

“این امر می تواند خوب به ملی, اقامت در خانه سفارش,” او گفت: ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” برنامه. “حتی اگر واشنگتن می شود در بالای این, کاملا, اگر دولت دیگر نمی, آن می تواند به عقب آمده و در سراسر مرزهای ما دو سال از هم اکنون.”

جمهوری خواه فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون اما در دفاع از خود امتناع سفارش ایالت محدودیت و گفت: وضعیت در حال تماشا بود که از نزدیک و بیشتر خود را “هدفمند رویکرد” هنوز کاهش گسترش ویروس.

Adams, جراح عمومی گفت: فرمانداران که صادر ماه اقامت در خانه سفارشات حداقل باید در نظر بگیرید یکی برای هفته آینده.

کیت لین Blatt, 38, مدیر اموال از روستایی پوتسویل پنسیلوانیا گفت: او شگفت زده بود که او دولت فرماندار تام گرگ منتظر ماند تا مارس 1 به شماره یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“ما شوکه شده بودند. من نمی توانم باور تهمت نشده صادر شده در سراسر کشور سفارش و من هنوز هم نمی توانم باور وجود دارد متحده است که هنوز باز است” Blatt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im