آمریکا بیماری متخصص پزشکی اپیدمیولوژی تعبیه شده در چین کنترل بیماری آژانس ترک پست خود در ماه جولای به چهار منبع با آگاهی از این موضوع است. اولین مورد از این کروناویروس جدید ممکن است پدید آمده در اوایل ماه نوامبر و به عنوان موارد منفجر شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه فوریه متنبه چین برای سانسور اطلاعات در مورد شیوع و نگه داشتن ما کارشناسان از ورود به این کشور کمک کند.

“دلخراش بود به تماشای” گفت: بائو-Ping Zhu چینی آمریکایی که در آن نقش به خدمت بود که با بودجه دولتی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در بین سال های 2007 و 2011. “اگر کسی تا به حال شده است وجود دارد, مقامات بهداشت عمومی و دولت ها در سراسر جهان می تواند نقل مکان کرد و بسیار سریع تر است.”

زو و منابع دیگر گفت: آمریکا, متخصص, دکتر لیندا سریع یک مربی چینی میدان اپیدیولوژی که اعزام شده بودند به کانون شیوع بیماری برای کمک به پیگیری و بررسی و شامل بیماری است.

به عنوان یک آمریکایی CDC کارمند گفتند سریع در یک موقعیت ایده آل به چشم و گوش بر روی زمین برای ایالات متحده و کشورهای دیگر در شیوع کروناویروس و ممکن است هشدار داده اند آنها را به تهدید رو به رشد هفته قبل از آن.

هیچ خارجی دیگر کارشناسان بیماری های جاسازی شده بودند منجر به برنامه پس از سریع چپ در ماه جولای با توجه به منابع. زو گفت: یک جاسازی شده کارشناس اغلب می توانید دریافت کلمه از شیوع بیماری در اوایل پس از تشکیل روابط نزدیک با همتایان چینی.

زو و منابع دیگر گفت سریع می تواند به ارائه اطلاعات در زمان واقعی را با ما و دیگر مقامات در سراسر جهان در اولین هفته از شیوع زمانی که آنها گفت: دولت چین کوبیده خواهد شد را در انتشار اطلاعات و ارائه نادرست ارزیابی.

سریع به سمت چپ در میان تلخ ما اختلاف تجاری با چین زمانی که او آموخته است که او بودجه فدرال پست رسما شناخته شده به عنوان رزیدنت مشاور ما در زمینه اپیدمیولوژی برنامه های آموزشی در چین خواهد بود قطع سپتامبر, منابع گفت. آمریکا CDC گفت: این برای اولین بار آموخته از “خوشه از 27 موارد پنومونی و” غیر قابل توضیح از مبدا در ووهان چین در دسامبر 31.

A hospital staff member in protective garments talks to a police officer at a checkpoint to the Hubei province exclusion zone at the Jiujiang Yangtze River Bridge in Jiujiang, Jiangxi province, China, as the country is hit by an outbreak of a new coronavirus, February 1, 2020. REUTERS

یک بیمارستان عضو هیات در لباس های محافظ مذاکرات به یک افسر پلیس در یک ایست بازرسی به استان هوبئی منطقه ممنوعه در جیوجینگ پل رودخانه یانگ تسه در جیوجینگ استان جیانگشی چین به عنوان کشور آمار شیوع جدید coronavirus فوریه 1 سال 2020 است. ایسنا

پس از شیوع این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان کشته شدن بیش از 13,600 مردم آلوده کردن بیش از 317,000. این بیماری همه گیر دارای ضعف سیستم بهداشت و درمان در برخی از کشورها از جمله ایتالیا و تهدید به انجام این کار در ایالات متحده و جاهای دیگر.

در یک نشست خبری در روز یکشنبه در مدت کوتاهی پس از این داستان برای اولین بار منتشر شد, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد رویترز گزارش به عنوان شبیه به داستان های دیگر در مورد سی دی است که او به عنوان “100 درصد اشتباه” بدون پرداختن به اینکه آیا نقش حذف شده بود.

ما CDC مدیر دکتر رابرت Redfield حفظ آژانس حضور در چین “است که در واقع در حال افزوده به عنوان ما صحبت می کنند” بدون توضیح.

در بیانیه ای به رویترز قبل از این گزارش منتشر شد CDC گفت: حذف مشاور موقعیت نیست مانع واشنگتن توانایی دریافت اطلاعات و “مطلقا هیچ چیزی برای انجام با CDC نه یادگیری از موارد در چین پیش از آن.”

این سازمان گفت: تصمیم خود را به یک مقیم مشاور “آغاز شده و قبل از تابستان گذشته و با توجه به چین را بسیار عالی از قابلیت های فنی و بلوغ از برنامه است.”

CDC گفت: آن اختصاص داده است و از آن کارکنان چینی به عنوان “مربی” برای کمک به برنامه های آموزشی. آژانس نمی پاسخ به سوالات در مورد مربیان’ نقش خاص و یا تخصص.

CDC را سریع که هنوز هم کار می کند برای, آژانس, نظر در دسترس نیست.

در خواست اظهار نظر در مورد چینی شفافیت و پاسخگویی به شیوع چین وزارت امور خارجه با اشاره رویترز به سخنان سخنگوی Geng Shuang در روز جمعه. Geng گفت که این کشور “به تصویب رسید دقیقترین, جامع ترین و کامل ترین کنترل و پیشگیری از اقدامات در یک باز و شفاف و مسئول و مطلع (سازمان بهداشت جهانی) و مربوط به کشورها و مناطق از آخرین وضعیت در موقع.”

یک متخصص بیماری گفت: تردید که ما ساکن مشاور می شده اند قادر به دریافت زودتر یا اطلاعات بهتر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داده شده و دولت چین را سرکوب از اطلاعات است.

“در پایان بر اساس شرایطی در چین آن را احتمالا نمی خواهد که یک تفاوت بزرگ” اسکات McNabb که CDC اپیدمیولوژی برای 20 سال است و در حال حاضر تحقیقات استاد در دانشگاه اموری. “مشکل این بود که چگونه چینی ها آن را به کار گرفته. آنچه باید تغییر کرده بود چین باید اذعان کرد آن را زودتر و نیست.”

هشدار از چین CDC

الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) روز جمعه گفت که آژانس او آموخته از coronavirus در اوایل ژانویه بر اساس Redfield را در گفتگو با “همکاران چینی.”

Redfield آموخته است که “این به نظر می رسد به یک رمان کروناویروس” از دکتر گائو فو از چین CDC با توجه به HHS رسمی دولت که صحبت خواست نامش فاش نشود. “دکتر Redfield همیشه صحبت به دکتر گائو” این مقام گفت.

HHS و CDC را آذر یا Redfield نظر در دسترس نیست.

زو و منابع دیگر گفت: ما رهبران باید شده اند با تکیه بر چین CDC مدیر برای هشدار و به روز رسانی. به طور کلی آنها گفت: مقامات در چین عنوان شدت شیوع این بیماری در اوایل هفته و نه تصدیق مدارک و شواهد از فرد به فرد انتقال تا Jan 20.

پس از اپیدمی منفجر شد و چین اعمال کرده بود سخت قرنطينه تهمت مقامات دولت شکایت کرده است که چینی ها تا به حال سانسور اطلاعات در مورد شیوع و که ایالات متحده تا به حال شده است قادر به دریافت آمریکایی کارشناسان بیماری به این کشور برای کمک به مهار گسترش یافته است.

آذر با سی ان ان گفت در Feb 14 که او و CDC مدیر Redfield رسمی ارائه شده برای ارسال CDC تیم به چین در ژانویه 6, اما هنوز هم به حال دریافت مجوز برای آنها به کشور وارد شوند. HHS نظارت CDC.

“دکتر Redfield و من این پیشنهاد را در ژانویه 6 – 36 روز پیش 60,000 موارد و 1300 مرگ و میر پیش,” آذر گفت. “ما این پیشنهاد را به ارسال CDC کارشناسان در کمک به همکاران چینی خود را برای رسیدن به پایین از کلید های علمی سوالات مانند چگونه انتقال این بیماری ؟ چه شدت? چه دوره کمون و وجود دارد می تواند بدون علامت انتقال?”

روز بعد سازمان بهداشت جهانی امن اجازه ارسال یک تیم که شامل دو ما کارشناسان. تیم بازدید بین Feb 16 و 24. پس از آن چین گزارش شده بود بیش از 75 ، 000 موارد است.

در فوریه 25, اولین روز CDC گفت: آمریکا به آماده شدن برای یک شیوع در خانه, وزیر امور خارجه مایک Pompeo متهم چین از نادرست این بیماری همه گیر از طریق آن “سانسور” از متخصصان پزشکی و رسانه ها.

روابط دو کشور را رو به وخامت گذاشته و از آن به عنوان تهمت دارای برچسب coronavirus “چینی” ویروس – شرح چینی را محکوم کرده اند به عنوان stigmatising. هفته گذشته دولت چین اعلام کرد که آمریکایی ها از سه ما, اخبار سازمان های, نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال اخراج خواهد بود از چین است.

هنگامی که ‘دوستان’ در حال حاضر رقبای

تصمیم به از بین بردن سریع و کار آمد به عنوان CDC طرفدار بازگشت تعدادی از ما کارکنان در چین بیش از دو سال گذشته این منابع به رویترز گفت.

“ما در حال حاضر در خارج بسیاری از ویژگی های کارشناسان بهداشت عمومی” این همان کارشناس گفت.

CDC, اما, مورد مناقشه است که نیروی انسانی مشکل بود و یا اینکه اطلاعات آن شده بود محدود حرکت می کند. “آن بود و نه کمبود نیروی انسانی که محدود توانایی ما” آن را گفت.

آمریکا CDC تیم در پکن در حال حاضر شامل سه شهروندان آمریکایی در دائم نقش اضافی آمریکایی که موقت است و حدود 10 اتباع چینی آژانس گفت. از آمریکایی ها یکی آنفلوانزا است کارشناس با تخصص در بیماری های تنفسی. COVID-19 نیست آنفلوانزا هر چند از آن می تواند باعث شدید بیماری تنفسی.

CDC تیم, کنار, از, سریع, قرار بود در سفارت آمریکا امکانات. هیچ آمریکایی CDC کارمند علاوه بر سریع تعبیه شده بود با چین در کنترل بیماری آژانس منابع گفت.

چین در هفته های اخیر گزارش شده چشمگیری کاهش در موارد جدید در نتیجه شدید مهار اقدامات از جمله مستند از هوبئی استان به 60 میلیون نفر است.

با این وجود کارشناسان بیماری های عفونی که در گفتگو با رویترز گفت که ایالات متحده می تواند با استفاده از افرادی مانند سریع با مخاطبین بر روی زمین به خصوص اگر ترس از موج دوم عفونت materialises.

توماس R فریدن مدیر سابق CDC گفت که اگر ما ساکن مشاور بود و هنوز هم در چین “ممکن است که ما می خواهم به دانستن بیشتر در مورد چگونه این کروناویروس در حال گسترش است و چه کار می کند بهترین خود را به آن را متوقف کند.”

دکتر جورج کانوی پزشکی اپیدمیولوژی می داند که سریع و تا به حال به عنوان مقیم مشاور بین 2012 و 2015 گفت: بودجه برای موقعیت شکننده شده بود برای سال به دلیل چندساله بحث میان ما و مقامات بهداشت بر اینکه چین باید برای پرداخت کمک های مالی خود را برنامه های آموزشی.

در عین حال از آنجا که برنامه های آموزشی راه اندازی شد و در سال 2001 به منابع آشنا با آن می گویند, آن را نه تنها تقویت صفوف چینی اپيدميولوژيستها در این زمینه بلکه پرورش همکاران روابط بین مقامات بهداشت عمومی در دو کشور.

“وجود ما به عنوان credentialed دیپلمات ها و بازگشت به خانه به عنوان همکاران نزدیک و اغلب به عنوان دوستان” کانوی گفت.

در سال 2007 Dr Robert Fontaine یک CDC اپیدمیولوژی و یکی از طولانی ترین خدمت ما مقامات مشاور موقعیت دریافت چین بالاترین افتخار برای مشارکتهای برجسته بهداشت عمومی با توجه به نقش او به عنوان یک خارجی در کمک به شناسایی و بررسی خوشه پنومونی با علت ناشناخته.

اما از سال گذشته فریدن و دیگران گفت: تنش های رو به رشد بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چین را رهبری کرده اند ظاهرا آسیب دیده همکاری.

“این پیام را از دولت بود, ‘کار نمی کند با چین آنها ما رقیب,'” فریدن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات با ارسال بیانیه ای یکشنبه شب رد بحث در مورد CDC برش به عنوان یک ماده از سیاست است.

“دموکرات ها مشتاق هستند به politicise coronavirus بحران و weaponise آن را در برابر رئیس جمهور تهمت بیانیه ای گفت:. “در انجام این کار آنها جانبداری با چینی ها و ارائه پوشش برای پکن را پوشش دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو