تجدید نظر آمریکا به چین برای تجدید نظر در قوانین صادرات در coronavirus پزشکی دنده

چین محکم محدودیت در صادرات از ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) یک هفته پیش خواستار محموله به معرض اجباری بازرسی آداب و رسوم.

این حرکت به دنبال بسیار شایع شکایت از برخی از دولت ها و بیمارستان ها است که آنها را دریافت PPE از چین است که آنها در نظر گرفته معیوب.

“ما قدردانی از تلاش ها برای اطمینان از کنترل کیفیت. اما ما نمی خواهیم این را به عنوان یک مانع برای صادرات به موقع از مهم لوازم” یک سخنگوی وزارت امور خارجه در اواخر روز پنج شنبه.

“دولت آمریکا مطرح شده است و این نگرانی ها با (چین). ما درخواست کرده اند که چین تجدید نظر در آن نیازهای جدید اجازه می دهد تا سریع صادرات حیاتی PPE به ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

ایالات متحده است که به شدت متکی به تجهیزات پزشکی تولید شده در چین عمده استراتژیک و تجارت رقیب چیزی که برجسته شده در این بیماری همه گیر است که در آن ایالات متحده بوده است و بدترین ضربه به کشور است.

روز جمعه سناتور جمهوری خواه کلی Loeffler متهم چین از برگزاری محموله از کیت های آزمایش.

“آزمایش هسته ای خود را برای باز کردن در کشور ما بازگشت به بالا. … من نگران هستم که چین برگزاری آزمون کیت گفت:” فاکس نیوز.

“آنها در حال بازی کردن بازی ها با سیاست های تجاری برای جلوگیری از us, ایالات متحده آمریکا, از گرفتن تست که ما نیاز داریم.”

به طور جداگانه سناتور دموکرات تام Carper و باب منندز و اوباما تیم اسکات و تهم Tillis نوشت: چین سفیر ایالات متحده Cui Tiankai ابراز نگرانی در مورد تاثیر قوانین جدید.

“ما با احترام از آنها بخواهید که دولت چین کار با وزارت امور خارجه آمریکا و دیگر سازمان ها به سرعت توسعه بیشتر هدف رویکرد جدید خود صادرات مورد نیاز است که نه دلیلی جلوگیری از کیفیت محصولات پزشکی از سرعت رسیدن به ایالات متحده” آنها نوشت: با توجه به متن ساخته شده است در دسترس انتخاب توسط Carper ،

به سفارت چین در واشنگتن گفت: کشور در سراسر جهان شد “شکار لوازم پزشکی باعث یک چالش بزرگ برای چین در کنترل کیفیت و مقررات صادرات است.” آن گفت: برای ساده کردن رویه یک “کانال سبز” تنظیم شده است تا برای تولید کنندگان چینی به ثبت نام منابع خود را.

آن را صادر شده یک جزوه و گفت چین صادر شده بود بیش از 74 میلیون N95 ماسک و بیش از 1.4 میلیارد دلار فولاد و دیگر انواع ماسک برای ایالات متحده بین 1 مارس و آوریل 15, همراه با دیگر تجهیزات پزشکی. آن گفت: چین نیز اهدا بیش از 5 میلیون ماسک و 500,000 کیت های آزمایش برای ایالات متحده است.

سفارت مراجعه کننده به مارس 15 آسوشیتد پرس گزارش به نقل از سفیر آمریکا در چین تری Branstad عنوان کرد و گفت او اعتقاد نداشت پکن شد عمدا مسدود کردن صادرات تجهیزات پزشکی.

در پنج شنبه, the Wall Street Journal ذکر ما کسب و کار و دیپلماتیک یادداشت عنوان کرد و گفت که چین محدودیت های صادرات ما را ترک کرده بود-محدود ماسک صورت تست کیت ها و دیگر تجهیزات پزشکی رشته.

آن ذکر شده تامین کنندگان و کارگزاران عنوان کرد و گفت که مقادیر زیادی نشسته بودند در انبارها در سراسر چین قادر به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه لازم.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت با چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi و تاکید کرد “اهميت” واشنگتن متصل به چین را تسهیل پزشکی عرضه صادرات به دیدار مهم ما تقاضا است.

ایالات متحده-چین در شورای کسب و کار لابی گروه گفت: این هفته به پکن منتقل شده بود برای رسیدگی به این موضوع است. این شورا رئیس جمهور کریگ آلن خبرنگاران گفت: “دولت چین کمک هزینه ساخت و کار با شرکت های ما به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به کشتی.”

عنوان: عینک محافظ بازرسی هستند پس از ورود در باری فرودگاه در هواپیما که سفر از گوانگژو چین با جعبه تن از منابع از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کمک به جنوب ایتالیایی منطقه Puglia مبارزه با گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در باری ایتالیا, آوریل 7 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im