استرالیایی ها در حال خرید بیشتر و بیشتر ابزارها و دستگاه های. ما در خانه و در محل کار به نظر می رسید پر از تلفن های هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین Fitbits اینترنت متصل یخچال, دستگاه های تهویه مطبوع است که به نوبه خود زمانی که مردم ترک اتاق: هر چیزی که باعث می شود زندگی ما راحت تر است.

پشت صحنه, البته, وجود دارد, رشد شمع دور انداخته شکسته دستگاه. این نرم افزار است که باعث می شود این دستگاه بسیار جذاب نیز اغلب ما مانع دسترسی ارزان و آسان تعمیر.

اما آمریکا و اتحادیه اروپا تجربه نشان داده است, حق تعمیر قانون – قوانین است که آن را آسان تر برای مصرف کنندگان و تعمیر کاران و diy برای رفع آنها شکسته کالا – می تواند به ارائه یک جایگزین جذاب برای مشکل سرشار خطرناک زباله های الکترونیکی است.


ادامه مطلب: طراحی و تعمیر باید با هم کار کنند برای خنثیسازی ما میراث زباله


آسان تر به جای از تعمیر

بیشتر از نه شکسته دستگاه ها باید برای سازنده ارسال تشخيص قبل از تعمیر حتی می توانید شروع به. در بسیاری از موارد, آن را فقط به نظر می رسد آسان تر و ارزان تر به جای از تعمیر.

محلی تعمیر کاران اغلب دسترسی ندارند یا فن آوری های مربوطه و یا اطلاعات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه های شکسته.

و این نه فقط در مورد دستی اسباب بازی.

به عنوان استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون است مشاهده شود:

امروز اتومبیل های جدید شامل بیش از 10 میلیون خط کد کامپیوتر — بیشتر از کد استفاده می شود به کار نجوم و هیئت مدیره پشتیبانی از سیستم های مدرن و خطوط هوایی. اتومبیل های جدید در حال حاضر به طور موثر “کامپیوتر بر روی چهار چرخ” و نیاز به نرم افزار های پیچیده به کار می کنند.

اتومبیل نیز حاوی نرم افزار پیچیده و مشکل را رفع کند. شاتر

به عنوان یک مکانیک ABC گفت:

ما می تواند صرف تا 300 دلار در ماه در داده ها فقط قادر به حل یک مدل خاصی از ماشین. آن را ارزان نیست و بسیاری از شما هنوز هم نمی توانید از نمایندگی مجاز و فروش.

همان مکانیک گفت که او اغلب مشغول به کار 12 ساعت در روز بیشتر تحقیق در مورد نحوه تعمیر تجهیزات فنی در اتومبیل.

دولت استرالیا گفته است: “کار به سمت یک طرح اجباری برای اشتراک گذاری وسیله نقلیه موتور و خدمات تعمیر اطلاعات گفت: ACCC خواهد شد و اجرای آن و اعمال مجازات پس از یک دوره گذار است.

تغییر ممکن است در آینده البته تا حدودی به آرامی. در سال 2018 استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون آورده اقدام علیه اپل برای گفتن مصرف کنندگان خود را گارانتی نمی خواهد مفتخر اگر آنها در زمان آی فون خود را به یک شخص ثالث تعمیرکار.

این بود که در نقض حقوق مصرف کنندگان و اپل جریمه محکوم شده 9 میلیون دلار است. پیدا کردن ارسال یک پیام قوی به جامعه است که تولید کنندگان باید کنترل aftermarket به محرومیت از دیگران است.

به طور طبیعی مصرف کنندگان نیز نا امید شده توسط عدم وجود گزینه های تعمیر و بیشتر مردم شروع به درک آسیب های زیست محیطی از یک سیستم است که تنظیمات جایگزینی بیش از تعمیر.

اقتصاد گسترده تغییر مورد نیاز است. استرالیا می تواند نگاه در خارج از کشور الهام بخش است.


ادامه مطلب: چرا ما نمی توانیم ثابت خود ما دستگاه های الکترونیکی?


جهانی مناسب برای تعمیر جنبش در حال رشد است. شاتر

جهانی ناگهانی

در سطح جهان شده است وجود دارد و ناگهانی از حمایت از رانندگان و کشاورزان و طراحان تعمیر کاران و محیط زیست به صورت یک راست به تعمیر جنبش است.

ایالات متحده به رسمیت شناخته شده حق تعمیر پس قانون تصویب شد در سال 2012 به رانندگان دسترسی به قطعات یدکی و خدمات تعمیر در ماساچوست است. این قانون تا به حال یک اثر موج دار شدن در سراسر ایالات متحده با حداقل 20 متحده در حال حاضر پیشنهاد و یا عبور از راست به تعمیر قانون.

اتحادیه اروپا حق تعمیر رژیم از طریق اتحادیه اروپا EcoDesign بخشنامه که به اجرا در می آید در سال آینده و نیاز به تولید کنندگان برای ایجاد تعمیر کالا و ارائه قطعات یدکی تا ده سال.

در استرالیا ما تعدادی از تعمیر ابتکارات از جمله چرخ و فلک استفاده مجدد و تعمیر مرکز در سیدنی, ویکتوریا تعمیر کافه و پرشور بسیاری از تعمیر کاران. و استرالیا در امور فروش وزیران در سال گذشته وعده داده شده به در نظر گرفتن قوانین اجازه می دهد تعمیر گوشی های.

به طور گسترده تر ما نیاز به یک جامعه گسترده گفت و گو با مصرف کنندگان رانندگان و کشاورزان و تعمیر کاران و تولید کنندگان و طراحان قانون گذاران و سیاست گذاران در مورد چگونه یک راست به تعمیر طرح ممکن است نگاه کنید.

به عنوان منابع رشد کمیاب بازیافت گزینه های افول و ما زباله افسردگی سرریز وجود دارد هیچ وقت برای از دست دادن.


گریفیث دانشگاه میزبان یک سمینار در سمت راست به تعمیر در سوتبنک پردیس در روز چهارشنبه 5 فوریه سال 2020 است. جزئیات را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو