کاتتر ادراری – و نه فقط ناراحت کننده اما خطرناک بیش از حد

کاتتر ادراری نیست دقیقا محبوب ترین موضوع گفتگو, اما مشکلات خود را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم است. Catheterisation است نه تنها لازم و ناراحت کننده روند اما برای بسیاری از آن است که روزانه یک و خطرناک که در آن پیشرفت به سوی امن تر و راحت تر کاتتر شده است — جرات ما می گویند آن — آهسته.

سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که بیش از 200 میلیون نفر از مردم مشکلات کنترل مثانه با بسیاری از نیاز به استفاده از کاتتر ادراری. این کاتتر ها لوله زهکشی است که وارد شده از طریق مجرای ادرار برای خالی کردن ادرار از مثانه. آنها استفاده می شود پس از عمل جراحی برای نظارت بر خروجی ادرار و یا بر اساس یک دراز مدت هنگامی که عملکرد مثانه نمی تواند کنترل شود از جمله در موارد آسیب نخاعی و یا اختلالات عصبی.

سنتی ساکن یا فولی کاتتر در محل باقی می ماند تا سه ماه است و متصل به یک کیسه جمع آوری. یک چهارم بیماران دریافت ساکن کاتتر در طول بستری شدن در بیمارستان اغلب بی ارزش. استفاده از یک کاتتر نیز احاطه مسائل مربوط به عفونت — تقریبا تمام دراز مدت catheterised بیماران ادراری (باکتری در ادرار) پس از یک ماه.

این عفونت ادراری شایع ترین عفونت در یک بیمارستان است. آنها در نتیجه دیگر بستری در بیمارستان و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها, درد برای بیماران و افزایش خطر مرگ است. حدود سه چهارم از عفونت ها به دلیل استفاده از کاتتر.

عفونت ادراری شایع ترین عفونت اکتسابی بيمارستانی. 9nong/شاتر

برای برخی افراد جایگزین متناوب کاتتر شده اند دگرگون است. اینها قرار داده شده فقط به اندازه کافی بلند برای تخلیه ادرار و سپس دفع هر بار مثانه باید خالی. متناوب کاتتر به کاربران اجازه می دهد و ما باید با استفاده از کلمه “کاربر” به جای “صبر” در اینجا بیشتر عزت و استقلال را به استفاده از توالت معمولی و بدون هیچ نیاز به یک کیسه جمع آوری. اما به طور منظم با استفاده از ضعیف لیز کاتتر دردناک است و هنوز هم وجود دارد یک خطر عفونت.

بنابراین برای چنین مسئله در حال انجام است به منظور توسعه راه های جدید برای انجام این فرایند راحت تر و کمتر احتمال دارد به علت خطرناک و گران قیمت برای درمان عفونت است ؟ شده است وجود دارد برخی از پیشرفت به ویژه در توسعه قبل از روغن کاری کاتتر که راحت تر برای وارد کردن و حذف. جدید جمع و جور طرح ها نیز با احتیاط بیشتر. اما بیشتر باید انجام شود.

جدید کاتتر پوشش

به این منظور منتشر کرده اند کار بر روی یک ضد میکروبی کاتتر پوشش. این پوشش با استفاده از یک ترکیب منحصر به فرد از پلیمرها است که به سرعت گرفتن و نگهداری آب به پایین سطح اصطکاک.

روی سطح لغزنده لایه باید اجازه می دهد قرار دادن و از بین بردن کاتتر به کمتر دردناک و کمتر به احتمال زیاد به علت آسیب به بافت ظریف از مجرای ادرار. به طور همزمان پوشش همچنین دارای خواص ضد میکروبی قوی برای محافظت کاربر از میکروب های مضر است که می تواند باعث عفونت و حتی مرگ شود. این نتایج حفاظت از هر دو روی سطح لغزنده لایه کمک می کند که به کاهش باکتری های چسبیده به کاتتر و عوامل ضد باکتری در پوشش. این عوامل به تدریج منتشر شده از کاتتر سطح به کشتن اطراف باکتری است.

بنابراین در اینجا یک راه بالقوه کمک به مردم برای استفاده از کاتتر به طوری که آنها کمتر دردناک تر و آسان تر به استفاده از در حالی که همچنین محافظت در برابر عفونت است. این قطعات نیز نسبتا ارزان است که باید تشویق توسعه پوشش برای استفاده گسترده است.

ما باید البته ذکر این محدودیت ها از کار ما. آن است که در این مرحله یک آزمایشگاه بر اساس مطالعه است. و این فن آوری خواهد شد باید کار می کرد تا به دستگاه های نمونه و تست شده کاربران به ارزیابی این که آیا آن می تواند به کاهش درد و عفونت است.

اما آن را دوست دارم یا نه, ما نیاز به بحث در مورد کاتتر ادراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de