Untraceable ‘شبح اسلحه” ظاهر می شود بیشتر در شهرهای کانادا

تورنتو — اخیر تحقیقات منجر به اولین از نوع خود مجسمه نیم تنه در وینیپگ از 3D چاپ “شبح تفنگ” تولید و عملیات در حالی که پلیس در دیگر شهرهای کانادا شاهد افزایش در untraceable سلاح گرم است.

Winnipeg پلیس متهم 31 ساله در ژوئن 1 با سلاح های قاچاق پس از تصرف 28 سلاح از خانه خود را از جمله بسیاری ایجاد شده با استفاده از یک چاپگر 3D و بدون هیچ گونه شماره سریال و یا نشانه گذاری برای ردیابی.

“من فقط می توانم از فکر می کنم یکی از دلایلی که چرا یکی خواهد ساخت اسلحه گرم است که نمی تواند ثبت نام یا شناسایی شده است و برای دور زدن قوانین که در محل برای محافظت از همه ما” Winnipeg Insp. حداکثر Waddell گفت: در یک کنفرانس خبری در روز 9 ژوئن.

پلیس گفت که آنها برای اولین بار هشدار پس از آن اقدام به خرید یک ممنوع قسمت برای AR-15 تفنگ نیمه خودکار از سلاح های گرم, نمایندگی فروش, در اواسط ماه مه. تحت فدرال ممنوعیت طیف وسیعی از سلاح های که به اثر در تاریخ 1 مه یک بار محدود مانند تفنگ AR-15 در حال حاضر ممنوع است.

این اولین بار نیست untraceable “شبح اسلحه” یافت شده در کانادا.

رجینا پلیس ساخته شده دو بازداشت در ماه مه پس از پیدا کردن به طور غیر قانونی ساخته شده سلاح گرم و “کامپیوتر و ماشین اسلحه گرم قطعات.” در ماه دسامبر گذشته پلیس در انتاریو گران اسلحه گرم ساخت حلقه و مصادره اسلحه های متعدد ساخته شده با استفاده از یک چاپگر 3D.

دستورالعمل برای ساخت این اسلحه می تواند به صورت آنلاین و در آمریکا 80 درصد از مونتاژ “شبح تفنگ” را می توان از نظر قانونی خریداری شده.

مدیر d. C. گروه خدمات پزشکی قانونی گفت: در ماه ژانویه که واشنگتن پلیس در حال دیدن این نوع سلاح “تقریبا روزانه است.”

این افزایش در گزارش 3D-چاپ اسلحه را برانگیخته نگرانی از برخی از قانونگذاران ایالات متحده و تفنگ-کنترل طرفداران که از ترس این آخرین توسعه اجازه می دهد تا سریعتر و آسان تر از دسترسی به سلاح.

در کانادا این است که یک جرم جنایی برای افراد به ساخت سلاح گرم اگر آنها مجوز کسب و کار تصویب آنها را به انجام این کار.

میله Giltaca مدیر عامل و مدیر اجرایی ائتلاف کانادا برای اسلحه گرم, حقوق گفت: CTV اخبار ملی است که هر کسی که نقض کانادا سلاح قوانین می تواند تا 10 سال در زندان است.

“شما نمی توانید ساخت سلاح گرم بدون ثبت نام آنها و یا حداقل اجازه دولت می دانم که شما در حال ساخت سلاح گرم” Giltaca گفت. “وقتی که می آید به AR-15 را قبل از مارس 1, آنها محدود سلاح گرم بنابراین آنها نیاز به ثبت نام وجود دارد یک دسته از اتهامات عنوان شده است که فرد می تواند موضوع را به.”

RCMP در بیانیه ای گفت:, آن را همچنان به “نظارت بر تحولات با توجه به 3D-چاپ سلاح گرم” اما هشدار داد چنین اسلحه تغییر نمی کند سلاح های فعلی ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de