آمادگی برای بدترین: جهان آسیب پذیرترین بریس برای ویروس

به عنوان کشورهای ثروتمند مانند ایالات متحده و ایتالیا در مبارزه با شیوع بیماری از coronavirus بین المللی کارشناسان بهداشت و درمان و کمک به کارگران به طور فزاینده ای نگران است که این ویروس می تواند تاخت و تاز جهان آسیب پذیر ترین مردم: دهها میلیون نفر از خانه های خود را با درگیری های خشونت آمیز.

اردوگاه های پناهندگان در سراسر آفریقا و خاورمیانه و آسیا با بسته بندی آسیب دیده و دچار سوء تغذیه مردم با دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی و اساسی بهداشت کامل پرورش زمینه را برای انتقال. خانواده جم به کارگران پناهگاه با گل طبقه است. مواد غذایی و آب و صابون اغلب فاقد است. بیماری از نرم سرفه به بیماری های کشنده به درمان نشده تسهیل خود را گسترش.

Coronavirus است که در حال حاضر آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان می تواند rip از طریق این اردوگاه ها با ویرانگر سرعت و مرگ و میر.

“اگر ما فکر می کنیم این یک مسئله بزرگ در آمریکا و اروپا ما چیزی دیده نمی در عین حال اگر COVID به جمعیت پناهندگان گفت:” آدام کاتز بهداشت عمومی محقق در دانشگاه کمبریج. “مردم نمی توانند حتی شستن بچه های خود را, اجازه دهید به تنهایی دست خود را بشویید.”

تا کنون تعداد تایید coronavirus موارد در میان پناهندگان کم است اما ممکن است ناشی از عدم وجود تست. تست شدت محدود و پناهندگان هستند و به ندرت یک اولویت است.

پزشکان درمان پناهندگان در سوریه و بنگلادش می گویند که در هفته های اخیر آنها را درمان و از دست رفته بیماران با نشانه های سازگار با این ویروس.

“فکر می کنم که در آن است و نه پناهنده و آواره جمعیت یک بیت ساده,” کوتس گفت.

اگر ویروس در حال حاضر این اردوگاه به شدت بیمار-مجهز به رسیدگی به آن است.

بسیاری از اردوگاه کلینیک در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با شیوع بیماری مانند تب دانگ و وبا ترک آنها را بدون منابع برای درمان بیماری های مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی است. Coronavirus است که هیچ واکسن و یا توافق رژیم درمانی برای COVID-19 بیماری تنفسی باعث می شود حتی بیشتر ویرانگر کارشناسان پزشکی هشدار می دهند.

“ما در حال آماده شدن برای بدترین” گفت: Avril Benoit, مدیر اجرایی, پزشکان بدون مرز در ایالات متحده آمریکا است که اعزام تیم به کار با پناهندگان در سراسر جهان است. “ما می دانیم که در مکان های که در آن ما کار ما underequipped و understaffed.”

زندگی روزانه در یک اردوگاه پناهندگان در یک انکوباتور ایده آل برای بیماری های عفونی. بسیاری از کمبود آب در حال اجرا و داخلی را در بر میگیرد. مردم اغلب ایستاده در خط برای ساعت ها به آب است که کافی است به صورت مکرر دوش بسیار کمتر هوشیار شستن دست ها.

“اگر آن را به اردوگاه آن را یک فاجعه خواهد بود” گفت: igor hist ii یوسف یک رهبر جامعه در Bakassi اردوگاه در شمال شرقی نیجریه بسیاری از ساکنان که فرار کرد بوکوحرام, گروه شبه نظامی. “این امر می تواند ویرانگر تر از شورش آورده است که آنها را در اینجا.”

پناهنده زندگی می کند و اجتماعی فاصله بهداشت سرود در غرب غیر ممکن است.

در شلوغ فقیر مکان هایی مانند غزه و یا محله های فقیرنشین شهری اندونزی و هند آغاز شد که بزرگترین مستند در پاسخ به این ویروس در این هفته نگه داشتن 6 پا و دور از هر کس دیگری دشوار است. پناهندگان شهرک اغلب حتی متراکم تر است.

یک اردوگاه پناهندگان در لزبوس یونان ساخته شده بود برای 3000 نفر است اما در حال حاضر 20 ، 000 و تقریبا هیچ بهداشت.

“این یک چیز است که هر کس تاکید بر اینکه در مبارزه با کروناویروس است که برای ایجاد فاصله اجتماعی اما این دقیقا چیزی است که غیر ممکن است برای پناهندگان گفت: Deepmala Mahla, مدیر منطقه ای آسیا برای مراقبت از این کمک های انسان دوستانه سازمان. “از کجا می توانم شما را برای ایجاد فضا ؟ هیچ فضای وجود دارد.”

و نه وجود دارد کافی در سیستم های بهداشتی. همان درگیری است که باید آواره تعداد زیادی از مردم را نابود تجهیزات پزشکی و یا مردم مجبور به زندگی در مکان های که در آن هیچ کدام وجود دارد.

جنگ در سوریه ارسال کرده است بیش از یک میلیون پناهنده به لبنان است که در مواجهه با یک بحران اقتصادی است. بسیاری از زندگی در تنگ کثیف شرایط رنج می برند و از حاد فقر است.

باشد Assaf, 42, زندگی با او چهار فرزند در چادر با 18 نفر دیگر در یک اردوگاه پناهندگان در لبنان بقاع. نزدیکی کشتارگاه تساوی موش که گاهی اوقات نیش کودکان است.

برای او و دیگر ساکنان اردوگاه جان سالم به کار در نزدیکی مزارع و یا تجارت کالاهای اساسی. در حال حاضر تهدید coronavirus را نگه می دارد آنها را محدود و بدون درآمد.

“پس از 13 روز ما در حال اجرا هستند از مواد غذایی,” او گفت:.

بسیاری از پناهندگان نیز رنج می برند از سوء تغذیه و دیگر شرایط پزشکی که می تواند آنها را ترک به ویژه آسیب پذیر است. در بنگلادش که در آن در مورد 860,000 Rohingya مسلمانان و فرار از آزار و اذیت در میانمار مقامات که از ترس آمدن فصل بارانی باعث فاضلاب به سرریز به شل و ول پناهگاه و احتمالا گسترش coronavirus.

FILE -- Syrian families, displaced by recent fighting, living in tents underneath the stands of a sports stadium being used as an emergency shelter in Idlib, Syria, March 4, 2020. Crowded camps, depleted clinics and scarce soap and water make social distancing and even hand-washing impossible for millions of refugees. (Ivor Prickett/The New York Times)

فایل-سوریه خانواده های آواره اخیر مبارزه با زندگی در چادر در زیر می ایستد از یک استادیوم ورزشی در حال استفاده می شود به عنوان یک پناهگاه اضطراری در ادلب سوریه, آوریل 4 سال 2020 است. شلوغ اردوگاه تخلیه درمانگاه و کمیاب آب و صابون اجتماعی فاصله و حتی شستن دست غیر ممکن است برای میلیون ها نفر از پناهندگان است. (Ivor Prickett/نیویورک تایمز)

“ما می ترسند که این ویروس کشتار بسیاری از مردم در سراسر جهان گفت:” Marjuna, 18, یک Rohingya پناهندگان در Kutupalong اردوگاه. “ما نمی دانیم که چگونه به آن را متوقف کند.”

فقدان اطلاعات در اردوگاه های دارای بالا حس ترس و وحشت در میان مردم در حال حاضر در ابتدا برای اضطراب. در بنگلادش دولت محدود دسترسی به اینترنت تلفن همراه برای بسیاری از Rohingya ایجاد یک خلاء اطلاعات است که اجازه شایعات شکوفا: خوردن سیر یا pennywort برگ را دفع ویروس Rohingya پناهندگان گفته شده است. مؤمنان را دفع بیماری است. کسانی که تست مثبت باید کشته شود برای جلوگیری از سرایت.

فعالان حقوق بشر می گویند که آنها در نظر گرفته شده اند با سوء ظن به عنوان ممکن است ناقل بیماری است. حداقل دو مورد حمله قرار گرفته اند با توجه به اردوگاه کارکنان.

“ما در حال تلاش برای تصحیح برداشت های غلط اما فقدان شبکه های تلفن همراه می سازد آن را بسیار دشوار است برای دریافت پیام حق در مورد سلامت و بهداشت گفت:” ماری سوفی Pettersson یک برنامه تخصصی برای سازمان ملل متحد زنان و برابری جنسیتی آژانس در Rohingya اردوگاه.

کمک های سازمان است که باید با ادعا دهنده خستگی در زمانی که تعداد آوارگان در یک رکورد بالا نگران هستند که سلامت و بحران اقتصادی در غرب به معنای پول کمتر برای پناهندگان است. برخی از ترس که مردم در کشورهای ثروتمند خواهد شد و نگرانی کمتر در مورد مردم فقیر آنهایی که زمانی که آنها احساس تهدید در خانه.

“به عنوان رهبران جهان بریس برای بدترین درون مرزهای خود را, آنها باید رها نمی کند کسانی که در خارج زندگی آنها” Jan Egeland وزیر امور پناهندگی نروژی شورای اسلامی در بیانیه ای گفت:.

کمک به کارگران هشدار می دهند که شیوع این ویروس در غرب نیز می تواند مانع توانایی سازمان برای پاسخ. محدودیت های مسافرتی آن را سخت تر برای کمک به کارگران برای رسیدن به تهدید مناطق.

دیگران امیدوار است که این بیماری همه گیر را تولید جهانی همدلی است.

“هنگامی که ما به طور ناگهانی در مورد ما خود ایمنی ممکن است به ما کمک کند درک آنچه یک Rohingya زن ممکن است احساس” گفت: Mahla از مراقبت. “صرف نظر از ما, مالی, وضعیت مرزهای ما و طبقه ما را رنگ و یا جنس ما همه در همان قایق مبارزه با کروناویروس.”

مستندات اعمال شده توسط دولت به سرعت ویروس را گسترش شده اند مجازات برای پناهندگان که در تلاش برای پیدا کردن غذا.

در لبنان که در آن بسیاری از پناهندگان سوری در شهرها joanne beckham Muhra, 35, گفت: او پسر و دختر 10 و 13 مورد استفاده برای فروش بافت در خیابان در بیروت اما مجبور شده اند در خانه بمانند. شوهر او در روز کارگر, خطر انداخته بیرون رفتن به دنبال کار بود اما تعقیب توسط سربازان.

خانواده است و سه ماه پشت سر خود را اجاره و زندگی در, نفت, نان, و, گیاهان, با, بدون, نقدی, برای, دنده محافظ و sanitisers.

“به جای خرید ماسک بهتر است برای خرید نان برای کودکان,” او گفت:. “ما در حال رفتن برای مردن از کرونا اما از کمبود مواد غذایی.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im