آنلاک استرالیا: آنچه می تواند به نفع-تجزیه و تحلیل هزینه به ما بگویید ؟

مستندات کار کند. که شواهد از بسیاری از کشورهای مختلف در حال حاضر از جمله استرالیا. به عبارت دقیق تر مستندات کاهش موثر نرخ باروری از این ویروس به نقطه که در آن زیر 1 معنی که به طور متوسط هر فرد آلوده عبور می کند در این بیماری به کمتر از یک نفر دیگر.

تا زمانی که این پایدار است تعداد موارد جدید را حفظ خواهد کرد, کاهش, که ما در حال حاضر دیده می شود. به طور بالقوه است که ادعا می شود مورد در چین تعدادی از موارد را نزدیک به صفر است.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد روشن است که بهترین استراتژی است (در نزدیکی) ریشه کن کردن هل دادن تعدادی از عفونت های پایین (یا نزدیکی) صفر و جلوگیری از هر گونه تجدید حیات.

به عنوان تنها پیشنهاد شده توسط وزیر بهداشت گرگ شکار آن زمان به فکر می کنم در مورد آرامش بخش کنترل.

اما زمانی که ما می توانیم شروع و که کنترل باید آرام ؟

مزایای آن را در مقابل هزینه های

اینها سوالاتی است که نیاز به همکاری بین اپیدیولوژی اقتصاددانان و دیگر دانشمندان علوم اجتماعی.

مشکل این است که اساسا یکی از مزایای تجزیه و تحلیل هزینه: که اقدامات می تواند آرام حداقل هزینه در شرایط افزایش تولید نرخ نسبت به مزایای که آرامش را تولید کند.

این اپیدیولوژی دارای تخصص در پاسخ به سوال اول (به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند پاسخ داده شود با شواهد محدود). اقتصاددانان و دانشمندان علوم اجتماعی تخصص به جواب دوم.

در مورد ایده آل خواهد آمد اگر ما می تواند تایید این ویروس پاک شده است به طور کامل در استرالیا (و یا در حالت خاص).


ادامه مطلب: از بین بردن COVID-19 coronavirus است و همچنین بهترین استراتژی اقتصادی


سپس ارائه تمام تازه واردان بودند موضوع را به سخت قرنطینه ما می تواند رها کردن تمام محدودیت های اعمال شده به جز کسانی ساخته شده است که حس به دلایل دیگر (تشویق/نیاز به شستن دست است یک مثال واضح).

اما این بعید است که به زودی اتفاق می افتد.

در صورت عدم وجود تست جامع حتی اگر شمارش موارد جدید به صفر سقوط آن را سخت را به مطمئن شوید که هیچ وجود ندارد uncounted موارد است. و از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از موارد جدید به صفر میرسد.

بنابراین ما نیاز به در نظر بگیرید که محدودیت ما باید بالابر موضوع به محدودیت که نرخ تولید مثل است که هنوز هم در زیر یک معنی آن است که هر کشف نشده شیوع بیماری در نهایت محو شد. اولین گام این است که برای شناسایی محدودیت هایی که اعمال بیشترین هزینه کمترین سود در شرایط کاهش تولید مثل.

که محدودیت می توانید بروید ؟

بدترین خطرات ناشی از گسترش این بیماری آمد که تعداد زیادی از نامربوط مردم با هم در مجاورت نزدیک برای مدت زمان طولانی. کشتی های کروز نشان دهنده یک مورد که در آن تقریبا هر کس می تواند آلوده. ورزشی مسابقات و جلسات جمعی کمتر شدید اما هنوز خطرناک است نمونه.

اما حداقل در حدیثی و بصری شواهد ما در دسترس ترین و سنگین محدودیت های اجتماعی کسانی هستند که جلوگیری از تجمعات مربوط به متوسط تعداد از خانواده و دوستان نزدیک است. چنین تجمعات ارسال یک خطر بسیار کمتری نسبت به کسانی که از گروه های بزرگتر با بیشتر پراکنده در شبکه های اجتماعی.

نه تنها اعداد کوچک اما اگر دیگر مخاطبین محدود هستند هر گونه عفونت اولیه ممکن است محدود به یک گروه نسبتا کوچک.


ادامه مطلب: می توانید من را ببینید من دوست پسر و یا پدر و مادر ؟ رفتن به ماهیگیری و یا bushwalking? Coronavirus قوانین در غرب استرالیا


با توجه به مزایای بزرگ از آرامش این محدودیت و کم هزینه از نظر بیماری های تولید مثل این به نظر می رسد آشکار نامزدهای اولیه برای کاهش.

عطف به فعالیت های اقتصادی, هزینه های محدود کردن فعالیت های مربوط به تماس شخصی بستگی دارد انتقادی در دسترس بودن از راه دور-تحویل جایگزین.

بدیهی ترین دفتر کار از همه نوع را می توان از راه دور انجام می شود. همراه با هزینه های پایین تر و بهره وری بیشتر goofing کردن در حال جبران کاهش در هزینه های رفت و آمد. آن را کاملا ممکن است که به نفع کارگران که در محل با وزن بالا در هزینه های رفت و آمد بیشتر هزینه به کارفرمایان که نظارت سخت تر (و همکاران که لذت بردن از تماس های اجتماعی در محل کار).


ادامه مطلب: کار از راه دور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: 3 راه حل


برعکس اشاره شده است و با یک معامله خوب از تمسخر وجود دارد هیچ راهی برای انجام یک برش از 1.5 متر دورتر. که خوب نبود دلیلی برای حذف آنها را از این مستند (موهایشان می تواند به راحتی معوق بعد از همه) اما آن را می سازد آنها را کاندیدای خوبی برای پس از آن آرامش است.

دیگر مسئله کلیدی این است که از گزینه ارزش.

اگر یک تصمیم می تواند به راحتی معکوس در هزینه های نسبتا پایین آن دارای یک گزینه “ارزش” نسبت به تصمیم گیری است که به طور موثر و غیر قابل برگشت است. به همین دلیل این حس به قفل کردن زود به جای انتظار برای دیدن اگر ویروس گسترش یافته است.

تعطیلی مدارس و ارائه یک مثال که در آن گزینه ارزش ها مرتبط است. اگر ما بازگشایی مدارس از آن خواهد شد هزینه به آنها را دوباره.


ادامه مطلب: مدارس استرالیا در حال بسته شدن به دلیل coronavirus اما آنها باید باشد ؟


بنابراین قبل از بازگشایی مدارس ما نیاز به مطمئن شوید که تمام امکانات لازم را برای شستن دست و بهداشت و سلامت دیگر اقدامات در محل وجود دارد و آن این است که به اندازه کافی تست برای تشخیص عفونت قبل از آنها گسترش یافته است.

یک نقطه نهایی. جدا از مستندات آن چیزی است که نشان داده شده است که به خوبی تست شده است. بیشتر مردم ما می توانید تست سریع تر ما در مورد امکان شیوع و بیشتر از نزدیک محدودیت های همسان می تواند به سطح تهدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو