دانشگاه نیاز به آموزش استادان در آنلاین تحویل و یا آنها را در معرض خطر دانش آموزان ترک

اکثر دانشگاه های استرالیا در حال حرکت دوره های آنلاین برای جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19. این شامل سخنرانی و آموزش است که به احتمال زیاد تحویل از طریق دانشگاه و آموزش سیستم های مدیریت مانند Moodle یا تخته سیاه.

برخی از دانش آموزان بر این باورند دانشگاه ها در انتظار هستند تا سرشماری تاریخ (تاریخ دانش آموزان می توانند برداشت از این دوره بدون تحمیل هزینه) قبل از انتقال به طوری که آنها قفل شده است و به پایین تر از تجربه آنلاین در حالی که پرداخت پول برای آنچه آنها باور دارند که برتر است از حالت آموزش.

وقتی که درست انجام شود آموزش آنلاین در واقع می تواند به عنوان موثر به عنوان چهره به چهره آموزش و پرورش است. اما دانشگاه های استرالیا نمی <url> کارکنان خود را برای ارائه این نوع از کیفیت آموزش آنلاین.

اگر دانشگاه های استرالیا فراهم نمی فشرده upskilling به استادان به ارائه کلاس های آنلاین و پشتیبانی موثر آنها ممکن است بسیاری از دانش آموزان disengaging و رها کردن زود است.

چرا آموزش آنلاین می تواند شکست

دانشگاه های استرالیا معرفی درجه آنلاین بیش از یک دهه پیش. امید این بود و هنوز هم هست که یادگیری آنلاین را فراهم می کند دسترسی برای دانش آموزانی که در طول تاریخ شده است مانع از تکمیل تحصیلات عالی به این دلیل که آنها قادر به حضور در دانشگاه در فرد است.

این شامل دانش آموزان از پایین اجتماعی-اقتصادی و زمینه های دانش آموزان با ناتوانی و منطقه ای و از راه دور دانش آموزان است.

نرخ تکمیل برای دانشجویان رشته های مختلف به طور کامل آنلاین در بسیاری از کشورهای در حال بطور قابل توجهی کمتر از کسانی که به مطالعه و چهره به چهره. در استرالیا ترک تحصیل است حداقل 20% بالاتر به صورت آنلاین دانش آموزان در مقایسه با دانشگاه و دانشجويان رشته تکمیل می 2.5 برابر پایین تر است.

کسانی که بیشتر احتمال دارد به رها کردن هستند بسیار گروه های دسترسی به آموزش آنلاین بود برای رسیدن به.

ملی 2017 بررسی این نرخ ترک تحصیل. آن را در بر داشت بسیاری از علمی و کارکنان حرفه ای در دانشگاه های استرالیا درک آنلاین تحویل به عنوان کم اهمیت یا اولویت پایین تر از چهره به چهره است.

همان گزارش همچنین شناسایی عدم مهارت و تجربه در میان بسیاری از هیات علمی که آن را به طراحی دوره های آنلاین و آموزش آنلاین که به نوبه خود تاثیر منفی بر یادگیری دانش آموز و نامزدی.

یک سال 2016 مطالعه نشان داد بسیاری از آموزش آنلاین در دانشگاههای استرالیا متشکل از استادان به سادگی آپلود مواد از آنها استفاده می شود در خود چهره به چهره به دوره های آنلاین آموزش سیستم عامل است.

بسیاری از استادان دانشگاه تا به حال هیچ تجربه خود را از یادگیری آنلاین است <url> در طراحی دوره های آنلاین و آموزش.


ادامه مطلب: استرالیا متحده ممکن است نیاز به کاهش کارکنان و تحقیقات اگر دولت گسترش coronavirus سفر بان کی مون


که در آن آنلاین دانش آموزان خارج از دید و خارج از ذهن و استادان نیست و باید مهارت های لازم برای تدریس در یک محیط آنلاین این طوفان کامل برای متارکه و ترک تحصیل.

هنگامی که یادگیری آنلاین انجام می شود حق

آموزش سیستم های مدیریت مانند Moodle طراحی شده برای حمایت از یادگیری آنلاین. این سیستم به طور موثر سازماندهی منابع یادگیری از جمله منابع چند رسانه ای است که دانش آموزان به راحتی می توانید دسترسی داشته باشید.

دانش آموزان می توانند در فعالیت مشترک با همسالان خود و استادان از طریق ابزار مانند تخته های بحث و ویکی (یک وب سایت یا پایگاه داده توسعه مشترک یک جامعه از کاربران اجازه می دهد هر کاربر را به اضافه کردن و ویرایش محتوا).

تجزیه و تحلیل مطالعات انجام شده در بین سال های 1995 و 2004 در مقايسه با موفقیت برای دانش آموزانی که تا به حال به صورت آنلاین تکمیل و چهره به چهره آموزش عالی دوره های آموزشی. این نتایج تا حد زیادی مشابه است.


ادامه مطلب: Coronavirus شیوع بزرگترین بحران تا کنون به آمار بین المللی آموزش و پرورش


دانش آموزانی که به صورت آنلاین تکمیل دروس آموخته به همان اندازه به عنوان کسانی که در چهره به چهره آموزش زمانی به عنوان به خوبی و به همان اندازه خود راضی تجربه کلی. کلمه کلیدی در اینجا تکمیل است. وجود دارد بالاتر از نرخ ترک تحصیل و پایین تکمیل سراسر بخش آموزش عالی در سطح بین المللی برای دانش آموزانی که مطالعه آنلاین.

هنگامی که یادگیری آنلاین است که به خوبی طراحی شده انجام شده در یک سیستم مدیریت آموزشی است و در دست ماهر معلمان آن ارائه می دهد قابل مقایسه با تجربه آموزش به صورت چهره به چهره است.

چه بسیاری از uni دوره ممکن است مانند نگاه آنلاین

در زمان سناریو یک سخنران ممکن است تحویل همان سخنرانی و یا آموزش از طریق تصویری که از آنها ارائه چهره به چهره است. آنها ممکن است استفاده از آنلاین تخته های بحث و یا اتاق های چت را امتحان کنید و تکثیر گروه های کوچک کار در آموزش.

دانش آموزان ممکن است کار را از طریق مواد درسی خود به خود و باید کمی در ارتباط با یکدیگر و یا خود مربی فراتر از زمان واقعی تصویری و یا چت فعل و انفعالات. آنها ممکن است این فرصت را برای این نوع از همکار به همکار و دانش آموز-مدرس تعامل است که پشتیبانی از تعامل و یادگیری است.

تحقیقات نشان می دهد این نوع از شیوه – که می تواند با دقت بیشتر به عنوان “آموزش از راه دور” به جای “آموزش آنلاین” ترویج دانش آموز متارکه و ترک تحصیل.

آنچه می تواند استادان انجام دهید برای بهبود یادگیری ؟

در آینده نزدیک کارکنان دانشگاه در حال حرکت به آموزش آنلاین می تواند استفاده از برخی از راهنمایی های زیر برای کمک به دانش آموزان ماندن راضی و درگیر.

1. برقراری ارتباط با دانش آموزان به عنوان آنجا که ممکن است

  • دریافت به دانستن دانش آموزان خود را در محیط آنلاین. از آنها بخواهید به شما معرفی خود را با تکمیل یک “در مورد شما” صفحه

  • دانش آموزان به احتمال زیاد به بسیاری از سوالات. یک راه برای مدیریت این است که برای راه اندازی یک پرسش و پاسخهای متداول هیئت مدیره بحث و از دانش آموزان بخواهید برای ارسال سوال خود را در آن. در راه است که همه دانش آموزان می توانید ببینید پاسخ

  • راه اندازی یک هفتگی 30 دقیقه زندگی می کنند, اما همچنین ثبت, پرسش و پاسخ. دانش آموزان می توانند با ارسال سوالات برای شما برای پاسخ به و یا درخواست شما زندگی می کنند. به این ترتیب دانش آموزان را ببینید شما “در فرد”.

2. مطمئن شوید که دانش آموزان می دانند که در آن برای به دست آوردن حمایت

  • برای دانش آموزان که در آن آنها می توانند دسترسی به پشتیبانی از مناطق مختلف است که تاثیر آنها مانند علمی مشاوره و سرمایه گذاری. شما نیاز به کار از نزدیک با خدمات پشتیبانی به انجام این

  • راه اندازی خدمات پشتیبانی دانشجویی هیئت مدیره بحث و گفتگو در موضوع خود را که حمایت از دانشجویان افسران می تواند مدیریت.

3. کمک به ساخت دانش آموزان خود را’ مهارت های فن آوری

  • کمک به دانش آموزانی که نمی, بنابراین مطمئن شوید که در مورد پلت فرم آنلاین برای یادگیری مهارت های فن آوری آنها نیاز دارید. آن را فقط به شما که نیاز upskilling.

  • شما می توانید درخواست خود را, گروه دانشجویی به خود به عنوان نامزد حاضر مربیان اگر آنها خوب آنلاین, مهارت. این یک راه عالی برای ساخت اتصالات.

  1. در سراسر منابع
  • دانش آموزان خود را نیاز به همکاری و به اشتراک گذاری دانش در راه های جدید در حال حاضر آنها در همان فضای فیزیکی. استفاده از تخته های بحث و ویکی به آنها را تشویق به کار در فعالیت مشترک. اگر شما نمی دانید که چگونه به انجام این کار بخواهید شما را در یادگیری و آموزش متخصصان در دانشگاه خود را. دانشگاه ادینبورگ نیز برخی از منابع مفید. استفان Downes’ ایجاد یک جامعه آنلاین راهنمای مفید است

  • برای دوره ایده های طراحی پروفسور Gilly ماهی قزل آلا را carpe diem منابع عالی هستند.

دانشگاه ها نیز باید حرکت به سرعت به عنوان آنها می تواند به ارائه آموزش های فشرده در دوره آنلاین تحویل به استادان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو