ایران را Rashford افزایش بودجه برای خدمت به وعده های غذایی به کودکان آسیب پذیر

Rashford, که گفت که او در گرو وعده های غذایی رایگان به عنوان یک کودک صادر شده و فریاد حمایت طلبی و خواسته مردم برای کمک و همکاری با سازمان خیریه FareShare که توزیع مواد غذایی به مدارس و مراکز جامعه.

Rashford اولیه هدف از 100,000 پوند خواهد بود که در خدمت 400,000 کودکان به سرعت پیشی گرفته پس از مردم پاسخ مثبت به 22 سال تجدید نظر در کانال های رسانه های اجتماعی.

“افرادی هستند که در شرایط بدتر از من بود به عنوان یک بچه” Rashford گفت: بار. “آنها حتی نمی گرفتن که دوم غذا در خانه, بنابراین این چیزی است که من می خواستم برای کمک به.

“تعداد زیادی از مردم نه تغذیه مسخره است. آن را نزدیک به یک میلیون کودک که کمک کرده بودند هر هفته توسط FareShare. وقتی دیدم شماره آن را کاملا تکان دهنده است.”

متحد و محلی رقبای منچستر سیتی در ماه گذشته نیروهای پیوست اهدا 100.000 پوند به بانک های مواد غذایی به کمک برای جبران از دست دادن مواد غذایی کمک های مالی باشگاه ها معمولا ارائه در روز مسابقه.

Rashford بود و دوره نقاهت بعد از یک مصدومیت زمانی که در لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد حداقل تا مارس 30 با توجه به شیوع کروناویروس با منچستر یونایتد در مکان پنجم — سه امتیاز چهارم-چلسی قرار می گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de